авто в хорошем состоянии, есть все необходимое для комфортной езды, есть мелкие царапины на кузове.
Продам автомобіль в гарному стані, в авто працює кожна кнопка, влітку був зроблений капітальний ремонт рульової рейки, двигун масла не бере. Торг. Більше інформації по телефону.
Продам власний автомобіль. Машина дійсно в дуже гарному стані. Авто повністю обслужене та не потребує вкладень. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно. Ходова частина без стуків, їде м’яко та впевнено. Салон охайний, збережений, приємний у використанні. По електриці жодних проблем, усе працює. Авто пригнане зі США, відновлювалось якісно, робилось для себе. Безпека відновлена. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Документи в порядку. Причина продажу - перехід на інше авто. Торг адекватний.
Авто в чудовому стані!
Робоча лошадка,але й добрий надійний сімейний авто,нова турбіна,ЕГР,термостат,датчик термо,повністю30000тому перебрала ходова з пружинами позаду і всіма сайлентблоками є моменти по кузову але вся суха і гнілі немає екологія на місці,літня гума на дісках
Комплектація PREMIUM на повному приводі 4X з батареєю 98.8 kWh Чистий 2024 рік. Вся безпека відновлена і справна. Потоньована по кругу! Два ключа! ВСЮ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ про автомобіль ви можете побачити У ВІДЕООГЛЯДІ до оголошення!
Продам Ford Edge 3.5 газ/бензин, безпека не спрацьовувала, переодягнений у SPORT, нова гума
форд фокус 2013 року, перший власник в Україні, автомобіль у відмінному стані, є сліди експлуатації, є невеликий дефект на задній правій частині бампера, на фото видно, машина зберігатися в гаражі, дбайлива експлуатація, заміна олії кожні 8000 т, витратники та життє. замінені, машина в хорошому технічному стані стоит двухдиновая магнитола ,камера заднего вида, більше інформації по телефону
Продам Ford Mondeo MK3, 2005 р.в., 2.0 TDCI (турбодизель), автомат. Авто не нове, ціна відповідна. Автобізнесменів прохання не турбувати, навіть не відповідатиму на повідомлення - не витрачайте наш час. Розхід у районі 7.5-8.5 по місту, залежно від стилю їзди та від того, наскільки рано на роботу виїжджаєте =) Автомат працює відмінно, не штовхається, не стукає. Мотор працює добре. 09/05 була виконана заміна: - олива в двигуні (Motul 5w40) - оливний фільтр - фільтр салону та повітряний - колодки тормозні (перед + зад) 03/06 була заміна демпферного шків колінвалу Також 05/03 було здійснено ремонт стартера (бендикс, щітки, чистка). Є гарантія на півроку. 2 передніх склопідйомники з автодотягувачем та закриттям/відкриттям із сигналізації. Центральний замок, сигналізація (не двостороння, звичайна), задні парктроніки, ГПК (гідропідсилювач), клімат-контроль, сидіння з ел. регулюванням за висотою. До магнітоли в роз'єм AUX підключили bluetooth-модуль, тепер чудово працює з телефону і нічого не потрібно заряджати. Гарне світло (ксенон із лінзами), фаркоп. Кондиціонер. Круїз-контроль, мультикермо. У салоні працює кожна кнопочка. У машині світиться кожна лампочка. Приїжджайте, дивіться. Страховка до 05.02.2027. Власник за документами - дружина, будь-який вид переоформлення (пріоритет "Дія", але можемо і в сервісний центр поїхати, або договір купівлі-продажу укласти. Жодних довіреностей. Одразу продаж). --- З того, що треба зробити: По підвісці: - кісточки задні (короткі?) --- З мінусів по кузову: - була трохи коцнута в задню ліву арку + двері. Так і купував її. Вже рік так їжджу, жодних проблем, але візуально, звісно, неприємно. Мені кілька хлопців сказали що можна витягнути в без підкрасу, тут не знаю, не розбираюсь... Телефонуте, розповім більше, бо тут обмеження по опису.
Один власник, фарбований капот, пробіг рідний.
Продам Форд Фієста двигун 1.6 не екобус Стан технічно добрий, без критичних вкладень, стан кузова, має подряпини, сколи, невеликі вм'ятини, Кондиціонер працює, встановлено ГБО та вписано до свідоцтва про реєстрацію Я власник, що робив і коли розповім Торг , бажано переоформлення, можна через ДІЯ Перекупам и автобізнесменам прохання не турбувати Продаж неспішний Якщо не на зв'язку пищить будь ласка в месенджери
Продам Форд Мондео, в дуже хорошому стані, по машині було зроблено: поміняні опорні підшибники, шарові, рульова рейка, рульові наконечники, 5000 назад замінені зчеплення, маховик, вижимний, також замінені задній сальник колінвала, сальники напіосей на коробці, також новий насос гура. Машина їде класно, Ходова тиха, нічого не стукає, не гримить, їде тихо, різво із мінусів не працює кондиціонер ( треба замінити підшипник на компресорі, не замінив, бо не дійшли руки) , по лакокраскі, треба відігнати на поліровку, бо пошкрабяна, але не більше, не бита, ціна питання до 5000, на це буде торг. Не гнила, дно ціле, поставлений захист двигуна, який закриває двигун, радіатор, коробку. Масло не бере, коробка і гарному стані, не б'є, не вибиває. Салон охайний, не прокурений, не курю. Переоформлюється. Машина класно затонована, віддав 7000, гарантія 10 років. Що ще цікавить, телефонуйте , розповім.
Продам своє авто, європеєць куплявся в салоні в Україні я 3 власник, в гарному стани, ремінь грм був поміняний на 130 тисячах у 2023 році, замінені передні тормозні диски, по ходовій нічого робити не потрібно, машина сів та поїхав, система охолодження перероблена (хто зна у них е проблема велика з нею), магнітолу встановлював з американського форда. Росход по городу 7.3 л., по трасі 4.5 л.
Все розповiм по тел !
Авто привозив себе, але попався такий же тільки 4 покоління, не встиг навіть покататися, стоїть без діла, продаю нижче вартості привозу та ремонту в макимальній комплектації на коричневій шкірі з висувними порогами і т.д. Машина в ідеалі, не вбиваема взагалі, витрата по місту на не спиртовому бензині 15-15.2 не більше, на спирту на 1-1.5 більше, до 100 за 6.5 секунди, дуже м'яка та комфортна машина по трасі 10-12, як їхати, двиг. экобуст 3.5 майже 400 коней, ракета. Сам їжджу на такому ж тільки на рік молодший. Хто забере, шкодувати не буде. Найсправжніший американський рамник з дуже надійним двиг. і коробкою.
Продам гарне авто 2008р.Стан задовільний.Денамічний та легкий в кермумані.В авто все працює справно.Більш детальніше при огляді.Ціна 4000,є торг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?