Бюджетний китаєць. Замінено практично всю ходовку ( вме крім задніх стійок), помпу, ремні. Кондиціонер працює відмінно. Масло та фільтра мінялись регулярно. Спереду та ззаду стоять проставки ( клірієнс більше 20 см). Сів та поїхав. З недоліків: передній бампер бажано замінити, підтікає сальник в коробці передач. Причина продажу: на даний час маленька . Можливий обмін на мікроавтобус
Машина у гарному стані, по кузову все добре гаражне зберігання, заводська плівка на порогах, двигун на всі 100% газ встановив на 86тис.км. купував її у пенсіонера поки збирав свою машину. Петлі дверей та підкопотний простір покрито мавілью ( виглядає як іржа але це не вона) Дзвоніть авто Вам сподобається.
продам свій автомобіль, по ходовці і двигуну питань вообще немає, замінив свічки, масло, нова рульова рейка, стоїть газ 4 покоління, обем 1.8, камера заднього і переднього бачення,кліман однозоний заправлений працює, можливий обмін, з моєю або з вашою доплатою
2009 р.в. (куплена в травні 2010р.) 1,8 л. (розхід на трасі 6л./100км.) Парктроніки, люк, клімат-контроль, шкіряний салон, гідропідсилювач керма, CD.
продам машину на впевненому ходу стоїть газ 2 покоління в техпаспорт не вписано,по кузову є моменти але не критично
Продам Geely Maple SL. Мотор працює відмінно, не димить, масло не бере. По ходовій ідеал. Двигун, коробка дуже добре працюють. Салон у відмінному стані.
Продам авто Geely MK 2 в хорошому стані після кап ремонту двигуна, повністю на ходу. Камера заднього виду. Від власника. Повне переоформлення. 2011 рік. Також до авто додам комплект літньої резини. Авто знаходиться в Приморському районі Одеси. Аргументований торг лише біля капоту. З усіма питаннями звертатися по телефону вказаному в оголошенні.
Продам ДЖЫЛИ! Володію 1,5 року! Я 2-й власник! Пробіг на зараз 101 тис! Т.О кожні 5-6 тис! ЗА СТАНІ: Кузов як на всіх китайцях, є моменти! Присутні кілька невеликих моментів по низах дверей, на одній задній арці! Салон як на фото, не затасканий не убитий! По електриці все абсолютно працює, кожна кнопка, корекція фар дзеркал склопідйомники та ін! Кондиціонер теж у робочому стані! По ХОДОВІЙ потрібно перетрусити! По МОТОРУ: Жодного зауваження! Масла фільтра кожні 5-6 тис! Масло від заміни до заміни не бере! Бронепроводи, свічки нові. ГРМ, помпа, ролики все нове. Привідні ремені всі нові. Антифриз свіжий, два датчики температури і термостат тільки замінив! Менше місяця знімали стартер, банально зникла маса, шукав причину, оскільки зняв, то розібрав, почистив і все перемазав, щітки у відмінному стані! ПО КОРОБКЕ: Наприкінці квітня коробка знімалася з причини того, що зникло зчеплення! Кошик і диск у хорошому стані, видно, що змінювалося! ПРОБЛЕМА була у ВИЛЦІ: лопнула вилка і недовитискалося зчеплення! ВИЛКА НОВА ВИЖИМНИЙ ПІДШИПНИК НОВИЙ ГОЛОВНИЙ І РОБОЧИЙ НОВІ! Передачі вмикаються чудово! Машина щодня на ходу! З дому на роботу з роботи додому! В місяць приїжджає не більше 1000км! ПОВТОРЮЮСЯ З МІНУСІВ: Моменти по кузову є! Питання по ходовій є! Не показує датчик рівня пального! Після заміни забірного фільтра на колбі просто перестав показувати! Бажання зробити є, часу немає! Переоформлення без проблем і ОБОВ'ЯЗКОВО! З пропозиціями за 1500 і банкою пива не е-е-е...ииите мені голову! ТОРГ Є! Приїжджайте і дивіться
Машина в гарному стані. Гаражне утримання в сухому приміщенні сільської місцевості.Один дбайливий господар. Кузов в гарному стані. Колеса літні Мішлен (2015 року), зимові Матадор (2011 року). Шумоізоляція. Кондиціонер. Люк. Подушки безпеки. Відеореєстратор. Камера заднього вигляду.Парктроніки. Ходова Каяба. Склопіднімачі автоматичні (4 шт). Запаскою не користувались жодного разу(нова). Заводські колеса в нормальному стані(презент). Машина їздить тільки на 95 бензині (євро)- є з усіх заправок чеки за всі роки.
продам свою автівку,244000 рідного пробігу,на повному ходу ,з мінусів: не працює кондиціонер,тріщина на лобовому склі,нюанси по кузову,.Машинка їздить ,все ок,ходова зроблена,масло замінено,бензо фільтр замінено,свічки наві,,пічка помита,клімат контроль працює ок,всі кнопки в авто працюють,всі склопідьомники ,два ключа,центр замок,фаркоп,світло ближ дальше супер,магнітола рідня,СД,торг коло капота
Машина стояла в гаражі 3 роки, не включається 1 передача один власник ціна 1000$ можливий торг звоніть по одному із тих номерів з фото Мені будь ласка не звонити я не є власник цього автомобіля!!! мене просто попросили виставити на продажу. ВСІ ПИТАННЯ ТОРГ ВІДЕО ДОДАТКОВІ ФОТО ДО ВЛАСНИКА АВТО!!!!
Машина на повному ходу є незначні нюанси по кузову. Ходова, двигун все гаразд. Витратники поміняні, салон не прокурений, диски 14. Інші питання по телефону. Невеликий торг доречний. Переоформлення обов'язкове.
Продам Geely Ck 2007 р. у дуже хорошому стані. Кузов у відмінному стані, без ДТП, пороги, арки, все ціле, без корозії. Чистий доглянутий салон. Зимова гума, відмінне світло, лінзована оптика. Кондиціонер, центральний замок, стекла всі рідні, включаючи лобове. По ходовій частині нарікань немає. Салон в ідеальному стані, без потертостей. Авто з переоформленням.
geely mk , перший власник з салону , гбо , зимова гума , новий гур , новий акб ,сервісна книга , 2 ключі , ходова частина на відмінно " коробка відмінно , двигун мастило не бере , не димить , з салону заливається мастило шелл хелікс ультра . По кузову видно , є підфарбовані рижики , пороги на фото , обов'язкова перереєстрація , авто знаходиться у Області , допомога у продажу за 2000$ не цікавить
Продам своє авто , в гарному стані . Пробіг рідний . Салон в відмінному стані .
Авто в хорошому стані, доглянуте. Багато чого робилося, бо для себе. Все робилося вчасно — масло, фільтри, гальма, зчеплення. Кондер новий, пічка працює ідеально. Їде м’яко і впевнено. Нове зчеплення та гальма Люк робочий. Є повний список робіт і чеки. Машина повністю справна, готова до експлуатації. Сів і поїхав. Дзвоніть або пишіть для деталей.
Продам авто, сів поїхав, потребуе незначних вкладень.
Авто з 2008 року в одних руках купувалися із салону у місті.Київ.Оригінальний пробіг 100000 км готове до будь якої перевірки на СТО.За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону ********** Віталій.
Новий автомобіль тому така ціна, на всі питання відповім особисто, в ідеалі
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?