Авто їздить кожен день,мінялось ,тормозні диски,аморти,гранат и,кондиціонер працюе відмінно,фари нові. масло не бере от заміни до заміни Всі питання по телефону
Авто придбане з салону, перший власник, ДТП не було. В додаток до авто є два комплекти шин разом з дисками (зима-літо) для явних покупців розумний торг.
Машина у відмінному стані, не бита, не фарбована, куплена в салоні, перший власник, газ бензин, витрата 10 літрів газу по місту і 6 по трасі, нова гума континенталь, СТО пройдена, майданчики прохання не турбувати, всі питання по телефону.
ремонт ходовки май 2023,газ,юензин,резина зимняя 2 года,подушки безопасности, кондиционер,автоподьемники,бампер меняный.
Авто в доброму стані,все робилося згідно з регламентом,економне та велике ,комфортне авто.Тільки в добрі руки,перекупам тут робити нічого.Бажаю всім знайти гарного коня.Візмете не пожалкуєте,газ вписаний у тех.папспорт.Також комплект шин зима літо.Гарні нові чохли, кондиціонер працює на відмінно.Доводчики вікон
У продажу ракета. Газ/бензин, газ 1,5. Пічка гріє. Подушок нема. Пороги місцями є. На підйомнику - піднімається. Треба поварити арку, в іншому на повному бойовому ходу. З машиною віддам купу запчастин. Мультимедія андроїд та та камера заднього виду. Дивитись в районі метро Палац Спорту (Петра Григоренка). Торг
Двигун 1.6л бензин + ГБО. Пробіг 120000 км. Один власник. Машина повністю обслугована і в справному стані. Машина приїжджала з Китаю до Кременчука, де встановлювалася додаткова опція за додаткову плату. Зокрема, ГБО (Італія БРС) та виконано антикорозійний захист, який видно у вигляді жовтих плям на фото, що добре запобігає іржі. Машина не гнила, гаражне зберігання. Двигун надійний, недорогий в обслуговуванні. Торг щодо машини.
Один власник, сервісна книжка, два ключі, гбо 4 покоління, все авто в рідній фарбі, з підкрасу тільки передній бампер, два комплекти гуми, всі стекла рідні,
Всім кому цікава додаткова інформація,або уточнення ціни ,будь ласка ,дзвоніть за номером ,що вказаний !!!
Автомобиль технически в хорошем состоянии двигатель 1.6 16 клапанный очень бодрый на газу, газ вписан в тех паспорт)по кузову есть мелкие рыжики,но не критично,днище и пороги абсолютно целые авто на коже,мультимедиа на данный момент авто находится в германии но реальному покупателю привезём в Украину 160000 родного пробега! Связь с хозяином Вайбер Денис 09********93
питання по телефону обмін на дизельний автомобіль, звоните на Вайбер
Авто на повному ходу Двигун 1.5, перебраний, в відмінному стані Працює як на газу так і на бензині Газ 4 покоління(вписаний) По кузову є рижики,трохи лопатки але не критично Пороги просяться на заміну Торг на каву)
Джилі мк 2010 року з ГБО розхід газу 10 літрів. Єкономічне авто. По кузову присутні рижики. Треба робити один поріг пасажирський. Технічно все зроблено. Трубки , антифриз все нове. Було поміняно за 1.5 року зчеплення, радіатор охолодження двигуна, новий акумулятор, газ новий встановлений пів року тому,форсункі топлевні теж нові, регулювання клапанів зроблено, подушки двигуна поміняні, колодки передні ,задні, супорта нові ,ноконечнікі теж нові,амортизатори передні і задні теж нові 4 місяці тому, шрузи теж нові, по електроніці теж все зроблено поміняно багато чого + зроблено гарне світло ,нові лампи ,блоки розжигу теж нові. Світло в салоні + багажник і підсвітка номеру дуже яскраві леди перероблено світить гарно. Лампи в авто змінені на всі нові. Також є люк не тече ,все працює. Електро дзеркала + всі склопідїомники теж працюють. Із нюансів лише по порогу а з технічної сторони все добре.
авто на ходу сів поїхав
Автомобіль 2013 року випуску, купувалося в автосалоні,перший власник,не бите,не фарбоване,вікна тановані,два комплекти резини (літні,зимні),задуте,не гниле,варто звернути увагу
куплена в салоні 2011р.один власник,як нове, малий пробіг, обслуговування по регламенту,без вмятин, не бита не крашена,всі скла рідні,кондиціонер тепер заправив, сигналка працює,нові літні колеса на литих дисках, сезонні зимні на стальних в подарок, сидушки в чохлах,замінено стойки і пружини задні, і тормозну колодки,антифриз і масло 2024,акумулятор 2024року андроїдплеєр з пультом.
Продам авто. Придбано з салону в 2014 р. Один власник. Повністю на ходу. Стан на фото. Ціна 4200 дол. Торг можливий біля авто.
Geely СК-1, 2008 року. Один власник, кондиціонер, газове обладнання встановлено с заводу. Передні склопідйомники, електропідігрів та електрорегулювання бокових дзеркал. Фаркоп. Повнорозмірна запаска. Сигналізація, тонування.
авто на полному ходу, нова резина, є вм'ятини на лівому крилі, а взагалі авто в нормально стані новий АКБ
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?