Продам GEELY Emgrand-7 2011 рік 1.8 газ- бензин 4-пок.Машина в гарному стані. Сів і поїхав (рабоча лошадка). Двигун, коробка, ходова в гарному стані.Кондиционер. Підігрів передніх сидінь.4 стеклопiд, Комфортне, сімейне авто. Машина в робочому стані, їздить кожен день. Всі додаткові питання, телефонуйте ! Всім гарних продаж.С докуметами порядок. Реальному покупцю торг.
Продам КАПСУЛУ GEELY 1 власник з салону в комплектації шкіряний салон, люк, кондиціонер, електро вікна ,гідро підсилювач керма.парктронік . Авто при покупці було все оброблене промовілене! Все працює без зауважень Оригінальний пробіг 6,800 км. ( люба перевірка за ваш рахунок) Авто виглядає краще ніж на фото стан фото не передає ) оригінальні всі вікна включаючи вітрове .Запаска не використовувалася ! Салон теж в новому стані пластик не подряпаний також в авто не курили. В авто встановлена сигналізація і є всі ключі та брелки до сигналізації . Авто завжди зберігалося в правильному гаражі без рижиків та корозії взагалі немає! До авто йдуть в комплекті нові зимові шини Та до автомобіля ідуть в комплекті РІДНІ літні колеса 2009р. В стані нових В авто все працює без зауважень . Одним словом нове авто і запах в салоні теж нового. Продаж з переоформленням на нового власника. Хто шукає для себе таку капсулу то цей варіант для вас і буде радувати ще дуже довго! За авто соромно не буде. Продаж авто у зв’язку з невикористанням. Авто можна оглянути на Троєщині за додатковими питаннями- телефонуйте. Автосалонам не турбувати. Та пропозиції куплю за 2-3- будь ласка не тратьте свій і мій час АВТО НОВЕ Дякую за розуміння
Продаеться авто у гарному стані, технічно все добре, авто після капітального ремонта двигуна, працюе ідеально, замінені фари на сучасні світлодеодні, робилася обробка від корозії у днищі, клімат працює добре, кондиціонер дує як треба, машина готова до будь яких перевірок, із нюансів, по кузову присутні невеликі рижики, машина в дуже гарному стані, готова до повсякденного використання
Авто має незначне пошкодкодження спереду. Салон в ідеальному стані. Стоїть вебасто. По ходовій замінено 2 наконечники, стоєчки стабілізатора, втулки стабілізатора. 2 комплекти гуми, зима-літо. Також встановлено LED-світло. Салон в гарному стані, без затертостей та подряпин. В салоні не палили. Дуже комфортне та економічне авто. Здоров'я акумулятора 100%
Продам Geely MK 1.6 2010 рік, на газ/бензин, працює добре, газ вписаний, я третій власник, володію авто трохи більше 2 років, пробіг 136000, ходова вся нова, нові радіатори, фари нові, салон в хорошому стані, гума не погана, зад зима перед літо, легкосплавні диски в нормальному стані, по газу тим літом поставив нові форсунки, взимку поміняв редуктор, бензо насос новий, попереднім власником робився двигун, взимку перебрав коробку, машинка кожен день на ходу, з нюансів іржа на капоті, всі питання по телефону або в олх повідомлення, для реального покупця хороший торг. Знаходиться в Олексіївці, 20 км від Близнюків. могу пригнать в ближайший город-село Также можно на обмен с вашей доплатой рассмотрю все варианты ДО 25 СЕНТЯБРЯ ОТДАЮ ЗА 2300$
Продам авто в дуже гарному стані Усі Деталі за телефоном
Доглянуте сімейне авто у відмінному технічному стані: двигун, коробка передач та ходова; захист картера двигуна. Встановлено газ.обладнання , яке вписане в СПРТЗ. Два комплекта ковриків (зима/літо), коврик для багажника. Два комплекта колес - зима на рідних залізних, літо на легкосплавних. Повноцінна запаска на залізному диску. Машина їздила по українським дорогам до 20тис. Далі лише по Європі. Зручне мультикермо та мультимедіа з функцією відеокамери заднього ходу. Є пошкодження правої сторони авто та подряпини лівої сторони. Для контакту досяжний лише через месенджери: Telegram, WhatsApp або через повідомленняAutoRia.
Автомобиль 2014 года выпуска,купленный в 2015 году. Первый владелец, родной пробег. Владелец девушка
Доглянутий автомобіль, лед фари, оброблений кузов (мовіль, антикорозія). Є точокві питання по кузову ЛКП Мотор, коробка та щеплення - без нарікань, ходова частина в задовільному стані. Кондиціонер заправлений та працює Встановлено ГБО 4го покоління та вписано в техпаспорт Тоноване скло по колу
Джилі мк 2014 рік 120000 пробігу кузов не гнилий салон в гарному стані по електриці все добре скло підйомники і так даллі працює все авто на зимній новій ризині гарні диски віддаю щє бисплатно дві покришки нових та запчастини робочі стан авто сів поїхав
Продам власне авто воно було куплене в салоні 2013 по 2025рік був один власник,з 2025 року я другий власник,реальний пробій автомобіля 37000тис,по двигуну,ходовій частині і по салону цукерочка.По кузову невеликі рижики авто в рідній фарбі.Кондиціонер заправлений і гарно працює буде вам зручно в літній час користуватися авто.Заміна ГРМ+масла була виконанана на 35000тис.А також страховка була поновлена нещодавно.Гарне авто на кожен день,хто придбає буде задоволений.Були здійснені реальні фото.
Продам своє авто, продаж не спішний так як їзджу на ній кожен день, була нещодавно переєстрація на родичку у зв'язку з часом в нашій країні, не бита та не фарбова, пишіть на Вайбер За час володіння зроблений кап-ремонт двигуна, поміняні всі фільра, масла, рідини, замінена рульова рейка, ходова перебрана. Авто має: Без ключовий доступ, підігрвів передніх сидінь, єлектро-склопідйомники, кондиціонер, камеру заднього виду, 2 комплета гуми літо/зима Вкладень машина не потребує сів та поїхав єдине що після заміни рульової рейки на нову не працює датчик положення керма(помилка на приборці)
Продаю власне авто, власник з 2022 року Купували було десь 90 тис пробігу , наразі 193 тис Продаж в звʼязку з купівлею нового авто , ТО регулярно раз в 8-9 тис км Масло в коробці раз в 30-40 тис міняв Грм замінювалося на 130 тис і ще раз замінив на всякий випадок на 180 тис Маю історію обслуговування + докази про пробіг Є ржавчина по кузову , але не багато, пороги нормальні Люк відкривається,закривається все ок З нюансів це чек двигуна, були проблеми з лямбдазондом , вимкнули програмно на їзду ніяк не впливає Права передня дверь , невелика вмятина , також трошки тріснуло лобове скло Детальні фото та відео пишіть буду надсилати Аргументований торг
Geely Emgrand EV350 Привезений із Китаю, стан батареї 92%. Запас хода 250-300 км. Ідеально підходить під таксі і для особистого користування. У комплекті 2 зарядки. Рестайлінгова модель (не плутати з 16,17 роком). Стоїть Webasto. В наявності два таких автомобіля. Інші питання по телефону!
Машина купувалася з салону, один власник. На кузові є елементи корозії. Авто не потребує вкладень. Нова зимова резина.
Практично нове авто !!! Пробіг повністю відповідає дісности сто відсотків !!!.У авто тільки один хозяїн дедушка 78 років (інвалід без ноги).Хозяїн машини ще старой закалки.В дождь не виїзджав,машина зажди зберігалась в сухому гаражі.....
Продам автомобіль, сів і поїхав. Всі питання по телефону !!!!
Авто в идеальному стані, сів і поїхав. Газ 4 покоління. Пробіг 93к км. Гума зимня Michelin Власник 1 , куплена з салону
Продаю автомобіль Geely MK 2011 року, двигун 1.6 Бензин, з пробігом 145 тис. км. в нормальному стані від власників. Двигун справний, ходова м'яка, технічно в гарному стані. Обслужена, перебрана ходова (сайлентблоки, втулки, резинки, гранати, тормозні дизки, колодки, передні/задні стойки і тд.). Повністю новий набір зчеплення. Аудіомагнітола з блютуз та іншими прибамбасами. Новий антифріз в системі , а також обслужена система радіатора і охолодження. Нова зимова резина. Кондиціонер заправлений і справний, підігрів скла і дзеркал. Камера заднього виду. Встановлені кастомні противотуманки. Сигналізація. З дефектів: візуальні іржі від віку китайського авто (Показані на фото), потреба в налаштуванні датчику палива (некоректно показує рівень палива, мінімум на середині табла на приборці). Причина продажу: машина просто стоїть без потребності.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?