Продам автомобіль ''Geely'' 2014 р.в. тел
Продаю власний автомобіль, був у автопригоді 23.05.2024. До Аварії машина була на бадьорому і впевненому ходу, двигун працював як годинник, після зіткнення продовжував працювати. Було виконано багато роботи по машині, ВСІ ПИТАННЯ ПО ТЕЛЕФОНУ. Доп. Фото відео за бажанням зроблю.торг біля капота
Продаю надійний та економний автомобіль у гарному стані Geely GX2 (LC Cross). Машина дуже маневрена, легко паркується там, де іншим затісно. Кондиціонер заправлений, повний електропакет, ABS, подушки безпеки. Обслуговувалась вчасно, мастила та фільтри замінені. Ходова частина не гримить, двигун працює рівно. Салон в доглянутому та охайному стані, у машині не палили, є трішки нюанси по кузові но не критичні. Високий кліренс дозволяє впевнено почуватися на наших дорогах та виїжджати на природу. Машина повністю готова до експлуатації, вкладень не потребує. Сів і поїхав! Торг біля капота. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Телефонуйте, відповім на всі питання!
Авто повністю справне. Продавець готовий до перевірки на СТО.
Рідний пробіг, будь які перевірки Поставлений газ
Продам авто. Їздила жінка. Авто справно . Дуже зручне, гарне, легке. Пошкодження на фото. Торг біля капоту. В ДТП не було. Усі питання по телефону.
питання по телефону обмін на дизельний автомобіль, звоните на Вайбер
Продам своє авто. 2014 г. 1,34л бензин, 72 тис.км. 4200 у.е., можливий торг. Розхід місто 6л/100км; траса -5л. Ходова, всі ремні, рідини, радіатор, передні стойки нові, новий акумулятор, повністю оброблена від корозії. Мотор працює добре, коробка механіка також, готов до будь-якої перевірки. +********** - Олександр.
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Придбаний новим із салону, весь час в одних руках. Економічний, маневрений, з високим кліренсом. Експлуатувався дбайливо, обслуговування проводилось регулярно, авто не потребує жодних вкладень. Зберігався переважно в гаражі. Можливий торг і перевірка.
Доброго, продаємо своє авто. Ми другий хазяїн, було переоформлення з батька на доньку. Купували в 2025 навесні. Було замінена вся ходова, корзина зчеплення. Мастило,фільтра, радіатор кондиціонера. Поставили захист двигуна та. Зараз в 2026 заміна сайлентблоків, мастила, фільтрів. Зроблена обробка антиікором арок. Зроблено тонування. Фари під плівкою. Резина всесезон Lasa 2021 року. Дружина друга власниця. (Перші купували в салоні). Їздить тількі весна-літо-осень. В холода в гаражі стоїть. По коробке проблем немає. Салон як новий, працює кожна лампочка, кнопка. На даний час зауважень нема. Машина має підкраси бо були царапки, дтп немає. Продаємо або міняємо на авто з моєю доплатою, невеликим пробігом (бажано автомат від 2018 року, або пропонуйте). Є відео що робили, знімали кожен крок. Робили для себе. Витрата палива 5-6 літрів. Кондиціонер без зауважень тепло/холод. Дешева в обслуговуванні, невеличка але місця більше ніж в матізе, Хюндай ай10, QQ тощо.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?