Продам Джилли МК, кап двигуна ще на обкатці, пороги нові, заміна головного циліндра зчеплення, робочого зчеплення, ГРМ, Ґрунтування антикору. Потужне світло. Музика відмінна, у подарунок зимова гума Michelin. Додаткове світло заднього виду, три ключі, два з пультом.
Можливий обмін на мотокрос тур ендуро 300.до машини комплект коліс зимових на дисках
Авто в гарному стані, повністю обслуговуване. Нещодавно повністю перебрав ходову. По двигуну нарікань немає. Є незначні пошкодження по кузову, їх ви можете побачити на фото. За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону Дуже надійний Ціна може змінитись вашу користь
Продам Geely MK 2008 року, 1,6 бензин. Автомобіль в особистому користуванні 3 роки. Надійний автомобіль як для китайця. Не дорогий в обслуговуванні. Запчастини завжди є в наявності. Автомобіль обслуговувався постійно на сервісі так як в салоні завжди дитина. В цьому рокі зроблено ремонт головки, замінено всі ремні, масло, фільтра, помпа, вентилятор.. на машині встановлено робочий кондиціонер. Нова літня та в хорошому стані зимня резина, один сезон відʼїздила, (за окрему плату). Салон автомобіля в доглянутому стані, без слідів експлуатації.. Дуже місткий багажник для сімʼї з дитиною або молодої мами просто супер. Вміститься і коляска і велосипед дитячий. Чудовий автомобіль для початківця. Свіжа страховка. Середній розхід 10л/100км.
Продам Geely Mk, під заміну заднє крило, кришка багажника, і заднє скло, під капотом все добре! Новий акумулятор, нова ходова, нове щеплення! Ціна адекватна до стану автомобіля . Більше фото та відео у вайбер
доброго дня авто в гарному стані , свл поїхав , повне переоформлення! пишіть в телеграм краще, відповім на всі питання !
Авто в нормальному стані все працює
Чорний, обслужений. Продається у зв'язку з переїздом на нове місце. Потрібна більш прохідна машина. Обслужена, все робоче, витратні матеріали замінені 3000 км тому. Витрата 9л. Торг мінімальний біля машини. Проблем з нею не буде. Будь-яке переоформлення. Є можливість пригнати.
Продам КАПСУЛУ GEELY 1 власник з салону в комплектації шкіряний салон, люк, кондиціонер, електро вікна ,гідро підсилювач керма.парктронік . Авто при покупці було все оброблене промовілене! Все працює без зауважень Оригінальний пробіг 6,800 км. ( люба перевірка за ваш рахунок) Авто виглядає краще ніж на фото стан фото не передає ) оригінальні всі вікна включаючи вітрове .Запаска не використовувалася ! Салон теж в новому стані пластик не подряпаний також в авто не курили. В авто встановлена сигналізація і є всі ключі та брелки до сигналізації . Авто завжди зберігалося в правильному гаражі без рижиків та корозії взагалі немає! До авто йдуть в комплекті нові зимові шини Та до автомобіля ідуть в комплекті РІДНІ літні колеса 2009р. В стані нових В авто все працює без зауважень . Одним словом нове авто і запах в салоні теж нового. Продаж з переоформленням на нового власника. Хто шукає для себе таку капсулу то цей варіант для вас і буде радувати ще дуже довго! За авто соромно не буде. Продаж авто у зв’язку з невикористанням. Авто можна оглянути на Троєщині за додатковими питаннями- телефонуйте. Автосалонам не турбувати. Та пропозиції куплю за 2-3- будь ласка не тратьте свій і мій час АВТО НОВЕ Дякую за розуміння
деталі за телефоном
пропоную до вашої уваги машинку газ бензин власник будь яке переоформлення по кузову є незначні рижики дніще оброблене не гниле машинка працює як годинник зроблено все як для себе якщо цікавить звертайтеся
торг уместін
Продам хороше та не дороге авто, в авто встановлено газ 4-го покоління, не ржава, не бита, економна. Кондиціонер є та працює, пічка теж, колеса r15, м»яке та комфортне авто, двигун зроблений, ходова нова.
Авто в идеальному стані, сів і поїхав. Газ 4 покоління. Пробіг 93к км. Гума зимня Michelin Власник 1 , куплена з салону
продаю своє авто, пробіг рідний, другий власник , видає що 3 власника тому що перший був "автосалон") їздили мало . двигун повністю обслуговуваний, масла фільтра, все нове. Встановлений газ та вписаний в посвідченні.передня та задня підвіска нещодавно обслуговувалась, нові задні аморти "каяба", нові гальмівні диски та колодки. на дорозі дуже справна, ями ковтає, немає звалу, прискорення дуже швидке.Є верхній багажник саморобний але на професійних стійках (якщо потрібно)пічка "жаре", кондер- заправлений, салон в ідеальному стані, сучасна магнітола, подушки безпеки не стріляні. Є зимня гума "триеннжл" на нових штамповках. оброблене дно, по кузову є незначні питання. запаска в комплекті .готовий до всіляких перевірок. Дзвоніть зроблю аргументовану знижку
Поміняний ГРМ і щеплення, також стоїть нова рольова рейка. Оброблене днище машини. Є чотири зимових шини. Машина стоїть на обліку в Калуші. В комплекті є ще один ключ. Всі деталі за телефоном.
Продам авто Geely mk1,6 2008 рік. Автомобіль технічно в гарному стані. Двигун без нарікань без підтікань та жору мастила. По кузову зроблені всі основні недоліки цього кузову та був повний окрас кузова. По підвісці все зроблено окрім ( задня пружина лопнута, але є нові в наявності ). По салону гарний стан окрім ( передніх сидінь ). Була замінена магнітола зі штатної. Є тріщина на лобовому склі, але на їзду не впливає. Автомобіль повністю офвційний ( перший власник з салону ). Оптика відновленна без запотівань. Продажа по причині наявності другого автомобіля в сім'ї. Гаражне зберігання. Пробіг оригінальний не кручений 90 000. Любий вид переоформлення готовий до перевірок торг на всі ньюанси є. Звоніть, пишіть є доп. фото та відео.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?