Продаю власне авто вкладень ніяких не потрібно , тільки кататись . По машині було багато що зроблено Масло в моторі поміняне , фільтра нові,патрубки та антифриз,тормозні колодки , тормозні диски, барабани, стоїть нова резина і новий акб, авто повністю оброблене антигравієм .
Продам джили мк в хорошем состоянии по мотору ходовой вопросов нет есть под красы по кузову пороги новые днище целое гнили дырок нету стоит баллон с газом нужно поставить редуктор кондиционер есть нужно заправить фрион стеклоподъемники все 4 рабочие усилитель руля регулировка зеркал Электра по всем вопросом звоните расскажу переоформление
Продам авто, сів і поїхав) тел
Машина потребує сварки порогів,дефекти по кузову
Продам авто в гарному стані,як візуально так і технічно з рідним пробігом
Продам або обміняю чудовий, комфортний автомобіль, який є гарною альтернативою Вазам та ланосам. Дата першої реєстрації у 2013 році. Двигун працює чудово. Ходова в порядку. Варити чи фарбувати не потрібно. Документи в порядку. Деталі по телефону.
Авто в хорошому технічному стані, всі розхідники замінені Є нюанси по кузову
Продам авто в хорошому стані. Замінені гальма по колу, генератор, радіатори, олива в моторі та коробці, комплект ГРМ, гбо4 вписано в ТП. Дзвонити за номером +**********54
Продам geely mk 2008 року 1.6л газ\бензин (газ вписаний). Пробіг 205 тис. Технічний стан на 9 з 10. Гарні диски. Гарна резина. 5000 назад замінені масла. Є питання по кузову, не критичні (як у всіх китайців). Їде дуже бадьоро. З документами повний порядок. Врятувала дві сім'ї з Донеччини. Знаходиться в Умані. Можливий торг. Пишіть відповідаю дуже швидко!!!!!
Всі питання по телефону, торг присутній
у нормальному технічному стані. Сів поїхав- свої гроші Не включається 5 передача (сто сказали троса куліси) Містом їздити по роботі на 5+ Пишіть/дзвоніть. Перекупів, прохання не турбувати) 1400 без торга
Машинка в хорошому стані. По кузову така як на фото.Торг виключно біля капота.Телефон
При заповнені помилився з кольором, як виправити не знаю. В документах сіра, як і на фото Авто на впевненому ходу, кожен день використовується. Дуже економне та недороге в обслуговуванні, запчастини доступні. Салон просторий, хороший варіант як перше авто або для щоденної їзди. Є кілька нюансів, про які кажу одразу: корозія по кузову (видно на фото), трохи підтікає рульова рейка та загорівся значок ABS. Хто розуміється в авто — це нескладно виправити. Продаю чесно як є, тому і ціна відповідна. Причина продажу — є інший автомобіль, цим майже не користуюсь. Можливий торг біля авто.
Продам авто стан на фото, після кап ремонту двигуна, компоненти тайота,ГБО,травень 2024 повністю перебрана ходова,стойкі пружини передні задні,новий радіатор,салон без нюансів,піднятий кліренс,довезе до Луни і обратно!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?