Звонить на Продам Geely emgrand. 2013 року. На 240к пробігу було зроблено повну капіталу мотора. Замінені поршні, вкладиші, клапана та прокладка ГБЦ. Олія не їсть. Мотор 1.8 їде добротно, швидкий відгук газу. Газ/Бенз. Газ євро4. Газ вписаний до тих паспортів. Коробка механіка 5 Ступка. Ходівка у доброму стані, не гримить. Салон у доброму стані з еко шкіри. Є Гур керма. Електро дзеркала. Клімат робітник. Задні парктори працюють. Стан кузова на фото. Днищем все ціле, покривали антикарозійкою. Без дірок. З док повний порядок. Продаю із цими дисками як на фото. Кондер нещодавно закачали. Дує дуже холодним Торг біля капота.
Автомобіль 2013 року перша реестрація 2015 р. Машина кожен день їздить . Газ ставився на нову при купівлі. Перекрашена в 2023 році. було незначне ДТП замінили переднє крило , остальне не постраждало. ще номер т. **********. Двигун робили на 150 000. В машині працює все крім датчиків тиску в колесах.
Продаю джилі эмгранд X7, у хорошому стані, ходова вся перебрана, мастила фільтри замінені 300 км тому, по двигуну норм, по коробці була замінена на нову не так давно, є моменти по кузову, рік 2014, доп фото і питання по телефону стоїть газ 4 покоління, вписаний.
авто дійсно варте уваги і обслужена повністю 4 зимові шини і 4 літні. газ клімат усі фільтра масла титан 5/30 антифріс гальмівна рідина диски гальмівні перед колодки задні поміняні у авто грошей не жалів тому така ціна. НА ОБМІН ДОРОЩЕ.
Продається автомобіль Geely Emgrand 7(EC7) Єдина машина в сім’ї, купувалася новою і весь час була в одних руках. Машина завжди доглянута та зберігалася в гаражі, а не на вулиці. Обслуговувалася вчасно, останнє ТО пройдено у жовтні 2024 року. Усі заміни робилися по регламенту. У січні 2024 замінено термостат і поставлені нові склоочисники BOSCH. Є повна історія сервісного обслуговування від офіційного дилера Nissan. У листопаді 2024 року переварено низ водійських дверей з оригінальним фарбуванням. Салон у гарному стані, слідкували , встановлені нові якісні шкіряні чохли (брали кращі варіанти, що були в інтернеті). У багажнику новий килимок. Є великий вогнегасник та свіжа аптечка. Кажу відверто про нюанси, щоб не було зайвих питань: ззаду є слід від невеликого удару (вночі зачепили штифт при паркуванні); як у всіх Emgrand ,болячка — є невеликі рижики. подряпини на дисках. Якщо буде цікаво ,усе розповім детально: де обслуговувалася, що мінялося і які є моменти, які можна підправити. Нічого приховувати не буду. Хочеться, щоб машина потрапила до хороших рук і нові власники дбали про неї так само, як і ми)
В продажу хороше авто. Все працює, їде добре. З мінусів не працює приборна панель, можливо зроблю сам. Сидіння водія не тримає спинка Потрібно замінити передню стійку, тарабанить (є куплені нові) Також потрібна заміна щеплення (є новий комплект) По порогам та низах дверей є ржавчина Я другий власник, купував у знайомого, авто на мені, переоформлення. Відеоогляд скину на вайбер
продам находу з документами порядок деталі по тел якщо когось цікавить цікавить дзвоніть все розповім потрібно робити пороги арки пішли рижики торг присутній
Один власник з автосалону! Рідний пробіг! Автомобіль на повному ходу, по техніці все в порядку. Потребує косметичних робіт по кузову. Гарна резина, два ключі..
автоцивілкав стані як є. без будь-якої підготовки або приховування нюансів!!! -куплена новою в 2013 у дилера. перший і єдиний власник. -"з нуля" встановлено дилером італійського ГБО Tartarini. вписано в техпаспорт. бак 42л. витрата: влітку 7-9л, взимку 9-11л. 95% пробігу на газу. -зроблена повна шумо-віброізоляція всього салону та багажника. -клімат-контроль- -чохли на всіх сидіннях -встановлена магнітола з android (працює будь-яка навігація). -встановлено ксенон у ближнє та дальнє світло. Ближнє не сліпить. -встановлена сигналізація StarLine з автозапуском. -підключено круїз-контроль. -встановлено додаткові кнопки на кермо для магнітоли та круїз-контролю. -Олія мінялася кожні 7-10т. тільки оригінальне shell. -регулювання клапанів кожні 20 тис. -є багажник на дах і дитяче сидіння. -сервісна книжка, накладні на ремонти тощо є, але надати не можу. можна все подивитися в АІС. -перші 5 років все обслуговування тільки в АІС, після 5 років 80-90% обслуговування в АІС. нюанси: -є горизонтальна тріщина внизу лобового скла. 2 рази ремонтувалася більше 5 років тому. далі не росте. -фарбувалися дверні отвори та кришка багажника по гарантії. -було кілька дрібних ДТП. Мінявся підсилювач бампера, бампер з кріпленнями, рихтування капота. Фарбування капота і бампера. -були пофарбовані крила та двері з правого боку після подряпини на стоянці. -є декілька осередків корозії (задні арки). Так само на передньому лівому крилі та дверях водія. - є невелике пошкодження переднього бампера та декілька вм'ятин/подряпин після паркувальних стовпчиків. - у 2023 було проведено велике то: замінено насос кондиціонера, випускний колектор, регулювання клапанів, замінено амортизатори та пружини, встановлено пластикові підкрилки і ще по дрібницях. - Наближається час заміни ГРМ та рідини варіатора. Віддам фільтр і прокладку. Зараз у машини тільки один ключ! передача машини тільки через Дію. пишіть повідомлення, бо говорити по телефону можу дуже рідко. жодних обмінів та розстрочок.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?