Продам Джилі ФС в гарному технічному стані, повністю обслужена, все працює без нарікань, клімат заправленний, газ 4-покоління. Є незначні недоліки по ЛКП, без гнилі та дир. З документами порядок, переоформлення без проблем. Всі питання по тел.
Продам свой автомобиль после ДТП, ланжероны целые, стойка на своем месте, стакан не ушел, сделан капремонт двигателя при 140000 км пробега, переоформление без проблем я хозяин по техпаспорту. Торг уместен в приделах разумного и только у капота. Заменить нужно капот, телевизор,крыло, радиатор, впускной колектор(от придавленного радиатора пошла трещина колектора, он пластиковый) двигатель не затронуло, подушки безопасности на месте не выстрелили так как скорость малая была. Дальше по кузову ничего не ушло
Хозяин Продаю авто В доброму стані . Розхід 10л газу Джилі емгранд ес7 Не крашена ні одна деталь Кузов реально без ржавчини взагалі , вчасно задута . Реально рідний пробіг . Ніякі ремонти не потрібні , все в порядку Задута ,обезшумлена повністю ! Ходова зроблена , нове щеплення Все працює , клімат холодить. Датчик світла , 4 склопідіймачі , багажник з пульта , газ вписаний . Документи в порядку , одразу переоформлення. Можливий обмін з вашою доплатою на щось дешеве Можна оформити у розстрочку .
Продається автомобіль Geely Emgrand EC7, 1,8 комфорт, клімат контроль, задній парктронік, Автомобіль в гарному стані. Купляв в салоні 2013р. Я перший власник, є сервісна книжка і два ключі. Рідний пробіг 36 тисяч. Кузов оброблений антикорозійним покриттям. На автомобілі все рідне. В ДТП не була. Гаражне зберігання.Нічого не мінялось і не фарбувалось. Кого цікавить всі деталі по телефону
Продам авто в хорошому стані, масла, фільтра поміняні, резина нова
авто в гарному стані , один власник , офіціал, без ДТП
Gelly Emgrand EC7 1.8 ГБО вписаний, двигун після капітального ремонту, пороги та задні арки переварені, є по кузову декілька іржиків,в подарок 4 зимних колеса ,свет би-лед линзы ,магнитола 6/64 с карплей и задней камерой
Продам Geely Emgrand 7 2014р. 1.8 Газ/Бензин. Автомобіль в хорошому стані. Мотор та КПП працюють добре. Тільки після великого ТО замінено комплект щеплення, передні стойки з опорами, придбаний новий АКБ. Встановлено якісне ГБО та вписано в техпаспорт. Клімат контроль заправлений та ідеально працює. Встановлено дорогу магнітолу з камерою заднього виду. Кому треба бюджетний, надійний та економний автомобіль телефонуйте та приходьте на огляд. Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Віталій. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Продам своє авто придбане мною у салоні 2014р.Об'єм 1,8л колір білий, легкосплавні залізні диски, шкіряний салон, клімат контроль, датчик світла, обігрів заднього і переднього скла, електро скло підйомники на всіх 4-ьох дверях, розхід по місту 9-10л, по трасі 7-8л. Все справне, сів і поїхав.
Продам свій автомобіль, будь-який вид переоформлення. Сів і поїхав, щодня на ходу, ніколи не підводила. По двигуну та коробці питань немає, олія не жере. Нещодавно було замінено зчеплення. Щодо ходових питань немає. Нові втулки та стійки стабілізатора. Нові передні колодки та троса ручника. Новий паливний фільтр, форсунки нещодавно чистились. Газ вписаний, працює добре і на газу, і на бензині. Кондиціонер робочий.Можливий обмін
Звоните все роскажу. Машинка в Хорошем ухоженном состоянии. Кондиционер, Парктроник, АБС, климат-контроль. звоните торг у копота
Автомобіль Geely Emgrand 7 2013 року, двигун 1,8 газ/бензин, в гарному стані, встановлені проставки для збільшення кліренсу, замінено газові форсунки та редуктор,АКБ. Газовий балон 55 л, зимова резина в комплекті, по кузову є пошкодження (потертості, є рижики але не критично), всі нюанси по кузову видно на фото, ходова частина в гарному стані, було здійснено заміну важелів підвіски та сайлент блоків та амортизатори.
оните сюда Авто в нормальному стані технічно, салон не прокурений, не курили в машині, я 3 власник. 2 власник дівчина. Їздили по місту. По кузову є нюанси,капот смотрите фото,зліва заднє крило вм'ятина, на фото видно і передній бампер пластмаса тріснута (на фото видно) НЕ ДТП, заїжджав в гараж не розрахував спереду трохи і в стул в'їхав і звичайно пластик дав тріщину. Так само потрібна заміна Шестерня КПП первинного вала 4-ї передачі (4000 гривень) ремонтувати сам не хочу, говорю як є які нюанси, загальна вартість ремонту і бампером приблизно 500$, і машина як нова, втім краще буде ніж биток з сша який невідомо що було =) Встановлено лед лампи дорогі . все вчасно зроблено У салоні килимки від фірми Ева. Вся машина днище залито протикорозією, все прекрасно видно буде, дно захищено, я б сказав навіть занадто. взимку обігрівач працює на відмінно, всі витратні матеріали міняв вчасно і ставив найкращі, що є, амортизатори стоять Kayaba, думаю ціну ви знаєте на них від 2600 грн 1 амортизатор. Витрата бензину різна, траса від 8 літрів до 10, залежно від стилю їзди, тут багато факторів, ви самі розумієте. Торг можливий біля капота! Для ЗСУ Знижка. Авто знаходиться 60 км від Дніпра. Салон дуже великий просторий, машинка варта уваги. Ще хороший тим, що витрати на запчастини та обслуговування маленькі. Продаю, тому що потрібні гроші. Телефонуйте, все обговоримо.ЗВОНИТЕ НА ВТОРОЙ НОМЕР ..!!
Обов'язково переоформлення
Продам авто geely emgrand ec 7 2013 року на АКПП. Об'єм двигуна 1.8 .Авто повністю справне,завів та поїхав. Коробка працює добре.Салон шкіряний. 2 комплекта ключів. Є камера заднього виду.
Продам своє авто, я другий власник. Хороший стан, чисте та доглянуте, гаражне зберігання, ел. вікна, ел. дзеркала, клімат, магнітола з телевізором, дві пари коліс 195/65 r15, чохли на сидіннях оригінальні, рідний пробіг.
2 ключі, гаражне зберігання, газ бензин, детальніше по телефону або біля машини
Продам свій автомобіль - будь-який вид переоформлення. Дуже комфортний, можна сказати авто класу люкс у своїй категорії. Автомобіль перевірений часом, не підвів жодного разу, сімейний автомобіль, який їздить щодня. Ходова в нормальному стані, двигун масло не їсть, не димить, заводиться з першого повороту ключа в будь-який мороз. Коробка не виє, швидкості перемикаються чітко, не вибиває. Повний електропакет, який тільки є у цих моделей, кондиціонер працює без нарікань, клімат також (користуюся завжди автоматом - дуже зручно), електрорегулювання дзеркал, сидіння екошкіра. У салоні ніколи не курили, все рідне та доглянуте. По кузову кілька іржиків - все на фото видно (не глобально). Всі стекла автомобіля рідні - лобове також. В наявності з авто два ключі, літня гума. Встановлено ГБО 4 покоління і вписано в техпаспорт. Двигун працює без нарікань як на бензині, так і на газу. Всі інші питання по телефону з задоволенням відповім.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?