Geely Emgrand X7 -1.8 газ/бензин -4 склопідйомники -робочий заправлений кондиціонер -підігрів сидінь/дзеркал За технікою не погана машина. По кузову є сліди експлуатації, оскільки машина не нова.
Доброго, продаємо своє авто. Ми другий хазяїн, було переоформлення з батька на доньку. Купували в 2025 навесні. Було замінена вся ходова, корзина зчеплення. Мастило,фільтра, радіатор кондиціонера. Поставили захист двигуна та. Зараз в 2026 заміна сайлентблоків, мастила, фільтрів. Зроблена обробка антиікором арок. Зроблено тонування. Фари під плівкою. Резина всесезон Lasa 2021 року. Дружина друга власниця. (Перші купували в салоні). Їздить тількі весна-літо-осень. В холода в гаражі стоїть. По коробке проблем немає. Салон як новий, працює кожна лампочка, кнопка. На даний час зауважень нема. Машина має підкраси бо були царапки, дтп немає. Продаємо або міняємо на авто з моєю доплатою, невеликим пробігом (бажано автомат від 2018 року, або пропонуйте). Є відео що робили, знімали кожен крок. Робили для себе. Витрата палива 5-6 літрів. Кондиціонер без зауважень тепло/холод. Дешева в обслуговуванні, невеличка але місця більше ніж в матізе, Хюндай ай10, QQ тощо.
Машинка працює, економна сів і поїхав, є нюанси по кузові. На фото видно. Потрібно замінити накладки порогів.
В гарному стані, не бита не фарбована, сів і поїхав. по авто нічого робити не треба.
Авто на повному ходу, нова зимова гума, в осени 2025 поміняна повністю ходова частина (стійки також були замінені), в літку 2025 року повністю поварене днище авто та оброблене. Автомобіль сів та поїхав, торг присутній біля авто.
Не гнила мотор супер ходова перебрала нові тормоза салон честерький по кузову без видимих дефектів працює абсолютно все навіть кондюк
Продам машинку в доброму стані, один власник із салона, рідний пробіг, кузов без гнилі, мотор працює як годинник, ходова як м'ячик нічого не стукає, салон як новий в ходу тихо нічого не скрипить. 2дін. магнітола. свіжа гума. Заміна масла кожні 7-8тис. Гаражне зберігання. Машина варта вашої уваги.
Машина кінець 2012 року, хороше економне авто для пересуванню по місту та за його межами, нова зимня резина +4 літні колеса на титанах r14, кондиціонер працює(ще рідний фріон) масла-фільтра мінялись вчасно, дальне світло ксенон, центральний замок, сигналізація, два ключа, без корозій, гаражне зберігання90000 пробіг. Незначний торг біля авто.
Авто пройшло повне то. Нова зимова гума. Всі інші питання по телефону.
Авто у дуже хорошому стані, не бита не фарбована. Вся інформація за номером **********.
Автомобіль куплений в серпні 2015 року, один власник. Двигун 1.8, бензин, працює відмінно. Автомобіль в технічно справному стані. Присутьні осередки корозії на арках та дверцятах. Масла, фільтра, рідини, розхідники мінялися вчасно. Замінені гальмівні диски та колодки, встановлений новий акумулятор. Майже нова зимова гума. Є коплект літньої, на якій ще сезон можна від'їздити. Салон у відмінному стані, якщо не брати до уваги водійське крісло (на фото видно). Авто просторе і комфортне, в обслуговуванні просте і не дороге. Причина продажу, наявність іншого автомобіля.
Відмінний великий сімейний автомобіль. Двигун відкапітальний, коробка відреставрована, перебрана ходова частина а салон у відмінному стані. Будь-який вид переоформлення!
Продам власне авто. Куплялось у салоні у 2014році. На разі пробіг 83000км. Авто під відновлення, маються сліди корозії, сам не вмію ремонтувати тому і виставляю на продаж. На разі авто щодня на ходу. Пічку міняв у грудні 2025 року. Кондиціонер працює справно. Вікна усі рідні. Зчеплення робив у 2022му році. Генератор миняв у 2023. За дану суму у комплект віддам майже нову літню резину Bridgestone 4 одиниці (три місяці у експлуатації) Більше фото за запитом.
Продам Geely CK 2013р.Після ДТП.Автомобіль на повному ходу,двигун працює добре,коробка без проблем,сів і поїхав.Є пошкодження правого боку (видно на фото)на їзду не впливає.Салон у пристойному вигляді.Документи, переоформлення.Тимчасово не на зв'язку,більше деталей та якщо потрібне відео пишіть у WhatsApp.Торг можливий!!
Технічно в гарному стані , вкладень не потребує тільки переоформлення
Продам економний та надійний автомобіль. Довгий час в одних руках, їздила жінка. Встановлене ГБО — економна в їзді. Технічно в нормальному стані, мотор працює добре. Є додаткові запчастини (ходова, радіатор пічки та інше). По кузову є рижики та дрібні недоліки. Хороший варіант на кожен день. Є також гбо
Продаю власний автомобіль, у хорошому стані, більшість часу авто стояло в гаражі, готове до перевірки на будь-якому СТО, на всі запитання відповім по телефону, аргументований торг під час зустрічі біля авто.
Продам хорошу доглянуту машину з серцем від тойоти. Мотор працює відмінно. Коробка без проблем. Зчеплення нове. Гранати не хрустять. Кузов у нормальному стані. Салон доглянутий. Електрика працює. Ходова в хороша. Оформлення. Решта питань по тефлону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?