Джіллі мк , двигун надійний тойотовський 1.6 ,2008р . Кожного дня на ходу. Доїде куди завгодно. Авто повністю зроблено. Ремні замінено 1 рік тому. Радіатор ,щеплення в зборі з циліндами нове. Ходовка перебрана, даччики ,електрика все працює . Днище оброблено рік тому, ціле . Пороги поварені. НЕ ГНИЛА. Сигналка. Акумулятор ,резина нова. Парктронік задній. Додаткове ближнє ,дальнє світло с21,дуже ярке. Кондиціонер працює,потрібно заправити. Газ вписаний але не стоїть. Покрашена не дуже якісно,краска не лізе. На швидкість не впливає.
Авто купуволось в автосалоні в 2014 році,авто в однієї сім'ї,зимова нова гума на дисках,та літня на заводських титанах,камера заднього виду,відеореєстратор,гур,кондиціонер,та пічка працює,всі стекла рідні,салон у відмінному стані не зачуханий,сидіння в чохла з заводу,тонування теж заводське,двигун 1.5 (16 клапанний),масло не бере,не димить,рідний пробіг від моменту купівлі авто з автосалона 90 000 тис км,по ходовій мінялося все вчасно,є сервісна книжка з записами ремонтних робіт,авто оброблене пушсалом,газу не було,розхід палива 7л змішаний,страховка свіжа.Писати на вайбер
Авто на ходу,є недоліки по кузову
Машина технічно справна, термінових ремонтів не потребує, газу не бачила тільки бензин, економічна та динамічна, один власник з салону, є нюанси по ЛКП та порогах (є нові в наявності, віддаю).Як для першого автомобіля СУПЕР. Запчастини на неї в доступності, не дорога в обслуговуванні. Торг біля капоту. Питання по телефону ********** Або месенджери по **********
У продажу Geely MK 2013р. бюджетний автомобіль з невеликим розходом палива на кожен день. Технічно без зауважень, двигун працює рівно, не димить, коробка перемикає без хрусту, гідропідсилювач керма працює, по кузову без іржі, ходова ціла, вкладень на даний момент не потребує. З документами порядок, любий вид оформлення.
Продам автомобіль,у відмінному стані. Авто купував батько в салоні,я другий власник. Машина вся в рідній фарбі. Повністю оброблена антикором. Кондиціонер працює,люк,лінзовані фари у яких стоїть ксенон, в протитуманних фарах лед лампи,додатково є комплект зимової гуми на дисках майже нова, також комплект нових ковпаків,віддам деякі нові запчастини. Авто повністю затоноване якісною плівкою. Замінені всі технічні рідини.Встановлено сигналізацію. два ключі. три брелка.За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном. Готовий до перевірки на сто. Автобізнесменам не турбувати.
Продаю технически исправное авто,была замена передних дисков и всех колодок, а также сайленблоков. Масла в коробке, г/у, тормозная ж-ь и антифриз заменены. Новый аккумулятор. Т/О проходилось во время .Один владелец. Комплектация комфорт. Все работает.Пробег 178000 оригинал. В авто не курили. Задние и переднии подкрілки подкрашивались. Продам как есть .Торг у авто
Продається власний автомобіль (перший власник з салону), мало їздив. Авто в хорошому стані, всі функції, кнопки повністю працюють. Додатково встановлено сигналізацію, задній парктронік, затоновано скла, з салону було зроблено антикорозійну обробку (жодних слідів ржавіння). Осінню 2025 року відремонтовано ходову, заправлено кондиціонер, змінено масло і фільтр. Бонусом є комплект зимових коліс на стальних дисках, автоцивілка до березня 2027 року та повний бак бензину. Авто на даний момент не потребує жодних додаткових вкладень.
Продам авто в гарному стані від власника
Машина купувалась з салону . Їздив дідусь , пробіг 36.611тис 7л/100км Торг є Більше фото можу скинути в особисті
Авто в хорошому стані, економне та доступне в обслуговуванні. Ідеальний варіант для щоденних поїздок. Проведено свіже обслуговування заміна: Ременя , роликів ,масла, фільтр топливний воздушний , помпа. Зимова резина.
Продам Geely MK 2008рік - перша реєстрація 2009р. Автомобіль від пенршого власника. 1.6 Газ/Бензин. Газ вписаний. Двигун від Тойоти Корола, масла не бере, не димить, працює рівно на газу та на бензині. 4х скло підіймачів електричних, ел дзеркала, робочий кондиціонер, центральний замок та сигналізація. Автомобіль повністю оброблений - не гнилий, без корозії. Все працює без нарікань. Ходова вся перебрана, не гримить, не шумить. Автомобіль без капіталовкладень - сів та поїхав. Присутній Торг.
Продам Geely MK 1.6 2010 рік, на газ/бензин, працює добре, газ вписаний, я третій власник, володію авто трохи більше 2 років, пробіг 136000, ходова вся нова, нові радіатори, фари нові, салон в хорошому стані, гума не погана, зад зима перед літо, легкосплавні диски в нормальному стані, по газу тим літом поставив нові форсунки, взимку поміняв редуктор, бензо насос новий, попереднім власником робився двигун, взимку перебрав коробку, машинка кожен день на ходу, з нюансів іржа на капоті, всі питання по телефону або в олх повідомлення, для реального покупця хороший торг. Знаходиться в Олексіївці, 20 км від Близнюків. могу пригнать в ближайший город-село Также можно на обмен с вашей доплатой рассмотрю все варианты ДО 25 СЕНТЯБРЯ ОТДАЮ ЗА 2300$
Кондиціонер, Ел.регулювання дзеркал, Ел.склопідйомники, гідропідсилювач керма, магнітола Двигун працює чудово З документами порядок Потребує ремонту по кузову БУДЬ-ЯКИЙ ВИД ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ
ТЕХНІКА ДОБРА!!! КУЗОВ БЕЗ ГНИЛІ!!! САЛОН АКУРАТНИЙ!!! КОНДИЦІОНЕР!!!
Продам джилі МК, в чудовому стані, авто дружини. Кожного дня авто в ходу, по технічний частині без за уважень, по кузову є два момента не критичні. В авто стоїть дороге газове обладнання вписане в тех паспорт, росхід газу по трасі 8,5 л, що дуже приємно на сьогоднішній день, кондиціонер холодить дуже добре, що хоч кофту одягай!
Авто в хорошем техническом состоянии, по кузову есть не значительные моменты,новое ГБО, новая резина два комплекта. Пороги переварены,новый ГУР, новые передние стойки, сайлентблоки и наконечники поменяны. Стоит магнитола 2din, камера стоит. ГРМ 20тыс назад поменяны.
деталі за телефоном
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?