Машина потребує сварки порогів,дефекти по кузову
Перша реєстрація 24.10.2013. Один власник. Все рідне, нічого не мінялося. Салон чистий, доглянутий. Авто в ідеальному технічному стані, сів і поїхав. Автомобілем будете задоволені. Аргументований торг біля капоту.
geely mk , перший власник з салону , гбо , зимова гума , новий гур , новий акб ,сервісна книга , 2 ключі , ходова частина на відмінно " коробка відмінно , двигун мастило не бере , не димить , з салону заливається мастило шелл хелікс ультра . По кузову видно , є підфарбовані рижики , пороги на фото , обов'язкова перереєстрація , авто знаходиться у Області , допомога у продажу за 2000$ не цікавить
продам авто в гарному стані , пробіг 98000 тис всі випання по тел **********
На ходу, з новою коробкою передач. Особисте авто , третій власник. Проведено ТО ходової частини , машина їздить без нарікань. Є декілька нюансів по кузову(рижики),тріснутий передній бампер, не критично. Робочий кондиціонер. Люк працює.Встановлений газ і вписаний в техпаспорт .Продається у зв?язку з купівлею нового автомобіля. Торг мінімальний біля капоту.
Авто у в чудовому стані. ТО робилося кожні 7-8 тис. км Масло тільки Тойота оригінал, обслуговувалась тільки якісними запчастинами( працюю в торгівлі запчастинами, на авто не економив). Газ - 4 покоління, обслужений, працює без нарікань, як на газу, так і на бензині. На останньому ТО (2 тис, км. назад замінено масла, фільтра, свічки запалювання(іридієві), високовольтні дроти, правий зовнішній ШРУС. Встановлено новий радіатор охолодження та зроблено промивку системи. Ходова в чудовому стані, замінені передні сейлентблоки, стійки стабілізатора, всі три подушки двигуна, до двигуна та КПП питань немає, жодного підтікання. Повністю нова гальмівна система; передні диски, колодки, ремкомплект супортів, задні колодки, гальмівна рідина. У фарах встановлено якісне лед-світло. Тонована дорогою плівкою минулого року. Комплектація : ГУР, кондиціонер( працює відмінно), АБС, 4 подушки безпеки, 4 електро скло підйомника, електро дзеркала з підігрівом, андроїд магнітола за кар плеєм, 6 динаміків, камера заднього виду. З авто віддаю два комплекта резини зима/літо, два комплекта килимків, два ключі. Актуальна страховка.
Один власник. На всі питания відповім в Вайбер +**********
Авто в робочому стані.Корозія по кузову.Купував у салоні.Один власник.
При заповнені помилився з кольором, як виправити не знаю. В документах сіра, як і на фото Авто на впевненому ходу, кожен день використовується. Дуже економне та недороге в обслуговуванні, запчастини доступні. Салон просторий, хороший варіант як перше авто або для щоденної їзди. Є кілька нюансів, про які кажу одразу: корозія по кузову (видно на фото), трохи підтікає рульова рейка та загорівся значок ABS. Хто розуміється в авто — це нескладно виправити. Продаю чесно як є, тому і ціна відповідна. Причина продажу — є інший автомобіль, цим майже не користуюсь. Можливий торг біля авто.
Продам Джилі Мк. Срочно!! Причина продажу - покупка новой машини. Технічний стан хороший, багато деталей замінені на нові. Є нюанси по кузову, підтікає гідропідсилювач руля. Не було часу займатись кузовом через сімейні проблеми. Всі питання по телефону. Торг біля капоту.
Один власник,офіційна,після дтп,заводиться,ланжерони цілі.Тільки з перереєстрацією.
Продам терміново авто, повністю в робочому стані ,всі питання по телефону . Причина продажу з мобілізаціею в ЗСУ
Перший власник. Автомобіль на ходу. Сліди іржі на дверях та арках. Комплект літньої та зимової гуми.
На ходу. По кузову коррозия, пороги сгнили, нужна сварка и покраска, на фото все дефекты видны. Также нужен небольшой ремонт ходовой. Не работает левая фара. В остальном все работает.
Авто 2014 року випуску, куплено в автосалоні 2015 року. З дефектів - наявність тріщини поперечна на лобовому склі, на фото видно. Пробіг оригінальний (стверджую як перший і єдиний власник авто). Машина технічно повністю справна, перевірка на будь-якому СТО за бажанням. Не автохлам, вкладень не потребує. Кузов доглянутий, антикорозія виконана. Всі деталі по телефону, перекупам не турбувати.
Автомобіль повністю обслугований. Замінено всі рідини і всі фільтра(паливний теж) Ходова і гальмівна вся замінена(є всі чеки і виписки з сто) На газу Двигун 1.5 Підігрів передніх сидінь Підсвітка салону Замінено всі ремені і ролики, котушка і провода запалювання з свічками Замінив подушки двигуна Замінено щеплення з сальниками та насос ГУР Нові форсунки Два комплекти дисків( титани та штамповка) Не коптить, не димить. Масла не бере Салон охайний Стоять задні парктроніки Кондиціонер і пічка працює відмінно Дзвоніть все розповім як є Використовую авто кожного дня
Два господарі, стан хороший, в останні 10 тис. км замінено зчеплення, ходову, ліву фару, радіатор, свічки, ГРМ, лобове нове, механізм двірників, новий аккум. Шини зима і літо в комплекті. Газу не бачила. Торг
Авто їздить кожен день,мінялось ,тормозні диски,аморти,гранат и,кондиціонер працюе відмінно,фари нові. масло не бере от заміни до заміни Всі питання по телефону
Один власник, сервісна книжка, два ключі, гбо 4 покоління, все авто в рідній фарбі, з підкрасу тільки передній бампер, два комплекти гуми, всі стекла рідні,
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?