Автомобіль в стані «сів і поїхав». Завжди обслуговувався згідно регламенту. Масло не жере, ГРМ поміняно. Нова зимова гума на авто стоїть. За деталями по телефону, дзвоніть питайте.
Один власник.
- Руль з підігрівом обшитий натуральною шкірою. - На сидіннях чохли MW Brothers Premium. - Тонування дорогою атермальною плівкою 3М (лобове 90%, бокові 75%) - Встановлено ГБО 4го покоління. Якісні форсунки Баракуда. - Сигналізація з автозапуском - двосторонній зв'язок, діалогова з шифрування - добре захищена (код граберами - не відкривається) - Двигун - в чудовому стані (масло, фільтри - все мінялося вчасно). - Фари - встановлені дорогі LEDи - Камера заднього + переднього огляду. - Захист двигуна, заводський (якісний, товстий метал) - З салону авто виїхало 2013 рік - По ходовій - все чудово (вчасна заміна деталей). На даний момент зроблено ТО, заміна масла в двигуні, коробці, охолоджуюча рідина. Минулого року виконана заміна гальмівної рідини, тормозних дисків, колодок. Все виконувалось планово. Є недоліки по ЛКП.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?