Продам ДЖЫЛИ! Володію 1,5 року! Я 2-й власник! Пробіг на зараз 101 тис! Т.О кожні 5-6 тис! ЗА СТАНІ: Кузов як на всіх китайцях, є моменти! Присутні кілька невеликих моментів по низах дверей, на одній задній арці! Салон як на фото, не затасканий не убитий! По електриці все абсолютно працює, кожна кнопка, корекція фар дзеркал склопідйомники та ін! Кондиціонер теж у робочому стані! По ХОДОВІЙ потрібно перетрусити! По МОТОРУ: Жодного зауваження! Масла фільтра кожні 5-6 тис! Масло від заміни до заміни не бере! Бронепроводи, свічки нові. ГРМ, помпа, ролики все нове. Привідні ремені всі нові. Антифриз свіжий, два датчики температури і термостат тільки замінив! Менше місяця знімали стартер, банально зникла маса, шукав причину, оскільки зняв, то розібрав, почистив і все перемазав, щітки у відмінному стані! ПО КОРОБКЕ: Наприкінці квітня коробка знімалася з причини того, що зникло зчеплення! Кошик і диск у хорошому стані, видно, що змінювалося! ПРОБЛЕМА була у ВИЛЦІ: лопнула вилка і недовитискалося зчеплення! ВИЛКА НОВА ВИЖИМНИЙ ПІДШИПНИК НОВИЙ ГОЛОВНИЙ І РОБОЧИЙ НОВІ! Передачі вмикаються чудово! Машина щодня на ходу! З дому на роботу з роботи додому! В місяць приїжджає не більше 1000км! ПОВТОРЮЮСЯ З МІНУСІВ: Моменти по кузову є! Питання по ходовій є! Не показує датчик рівня пального! Після заміни забірного фільтра на колбі просто перестав показувати! Бажання зробити є, часу немає! Переоформлення без проблем і ОБОВ'ЯЗКОВО! З пропозиціями за 1500 і банкою пива не е-е-е...ииите мені голову! ТОРГ Є! Приїжджайте і дивіться
Машина стояла в гаражі 3 роки, не включається 1 передача один власник ціна 1000$ можливий торг звоніть по одному із тих номерів з фото Мені будь ласка не звонити я не є власник цього автомобіля!!! мене просто попросили виставити на продажу. ВСІ ПИТАННЯ ТОРГ ВІДЕО ДОДАТКОВІ ФОТО ДО ВЛАСНИКА АВТО!!!!
Машина на повному ходу є незначні нюанси по кузову. Ходова, двигун все гаразд. Витратники поміняні, салон не прокурений, диски 14. Інші питання по телефону. Невеликий торг доречний. Переоформлення обов'язкове.
Продам Geely Ck 2007 р. у дуже хорошому стані. Кузов у відмінному стані, без ДТП, пороги, арки, все ціле, без корозії. Чистий доглянутий салон. Зимова гума, відмінне світло, лінзована оптика. Кондиціонер, центральний замок, стекла всі рідні, включаючи лобове. По ходовій частині нарікань немає. Салон в ідеальному стані, без потертостей. Авто з переоформленням.
Срочно. Переоформлення обов'язково.
Машина в хорошому технічному стані всі питаня по телефону… Цікавить обмін на євро бляху ????
Машина на ходу, по желанию нужно заменить передние, наружные ШРУСы. Интересен обмен с моей доплатой на VW Passat B5 1. 9 tdi
На полном ходу. Все работает. Сел поехал
Машинка на ходу всі деталі по телефону
Є певні проблеми деталі по телефону або біля авто
Продам Джилі ск.2008р..газ вписаний..машинка на ходу...можливе переоформлення...тел.**********..
Можливий торг. Вся інформація в повідомлення.
Продам власне авто, Geely CK 2008р. Пробіг 150000тис, без скручування. Двигун у гарному стані, були замінені рідини (масло двигуна, КПП, антифріз, масло для гальм та гідро підсилювача) Масло за весь час не доливалось (тільки від ТО до ТО). По кузову є декілька питань, на фото вказала В комплектації є кондиціонер, електропідіймач усіх вікон. Кондиціонер заправлений, працює гарно Багажник великий та вмісткий. Є запасне колесо. ТО робила кожні 10000тис, дорікань на даний момент немає Встановлено газ 4 покоління, вписаний Їздила дівчина, авто доглянуте Продаж у зв'язку покупки нового Звернення по телефону Присутній невеликий торг біля авто
Продам джилі ск1 в хорошому стані Автомобіль має максимальну комплектацію 4 склопідйомники Електро дзеркала, підігрів дзеркал та заднього скла 2 подушки безпеки Заводський центральний замок + 2 ключі Кондиціонер Встановлено дорогий ксенон ABS + EBD Є невеликі дефекти по кузову Кому дорого, купіть ланоса Продаж тільки з переоформленням!!
тел Авто в хорошому стані машина вкладень не потребує сів и поїхав масла фильтра все мінялося вчясно машина обслужена всі питання по телефону по документам порядок
авто на ходу в нормальному стані, торг біля капота
Вкладень не потребує. Сів та поїхав!
Авто повністю на ходу, треба замінити передні стойки, бо стукає, покупцю торг.
Авто в доброму стані,обережна експлуатація,все працює відмінно,нова гума та акумулятор!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?