Авто на повному ходу, без простоїв. Один власник. Ходова перебрана. Є незначні пошкодження ЛКП по кузову. В ДТП не була. ВСЯ в рідній фарбі. Є підкрас на правому задньому крилі. Все що цікавить розкажу по телефону, або можна подивитись в будь-який зручний час
продам авто повністю на ходу сів та пойхав мотор коробка та ходова без проблем детальна інформація по телефону
Двигун в гарному стані, ходова також, задуті усі двері. Стоїть підсилювач 4 канали, саб, передні динаміки 16 дюймів, ззаду овали. На chip motor зроблений Stage 1.
Офіційне авто, я другий власник, авто обслуговувалось, є два комплекти резини, зимня купувалась нова на цю зиму, літня ризина 3 рики в використанні, АКБ купувалось в прошлому році, ТО робилось в березні.
Продам власне авто повністю на ходу сів поїхав ніяких вкладень не потребує по авто багато чого було зроблено і вкладено установлено газ всі деталі в смс або по телефону присутній гарний торг но тільки біля авто, любий вид переоформлення...
2008 рік Пробіг 139 тис км Резина літо зима 4 склопідіймачі кондиціонер 2 комплекти гуми зима літо мотор міцубіші 1.5 бензин
Продаємо бюджетний сімейний автомобіль, для реального покупця можливий розумний торг
Авто справне ходову ось доробив поміняв стойки кароч доробив щоб була без всяких нюансів тільки по кузові є там нюанси але це так прийшов і на парковці бачу переднє крило побите то зробив а часу немає міняти на розборці півтори тис я військовий чесно часу немає і щоб просто стояла не хочу поставив музику нові колонки магнітолу і 4 колеса зимовою резиною
Продаю власне авто, машина в ідеальному технічному стані. Замінені всі масла і фільтра, перебрана повністю ходова, нові задні стійки, новий акумулятор, нова зимова резина. Оригінальні чохли в салоні, 10 дін магнітола з камерою заднього виду. Встановлено гбо 4 покоління з балоном на 50 літрів. Досить економне авто як в обслуговуванні так і по затратам на пальне. По косметиці є нюанси, 4 роки вже їздила без підкласів .
Продам Джили СК в нормальному стані , салон на тверду трієчку, кондиціонер працює добре , встановлена нова рульова рейка з гідропідсилювачем , коробка передач повністю перебрана , встановлений газ 4 покоління новий , генератор та стартер обслужені , масла та фільтра замінені , їде добре двигун працює без нарікань , акб в нормальному стані , нові шарові , нові рульові накінечники внутріні та наружні , відбалансовані всі диски , замінені два шруза , нові стойки стабілізатора є і втулки але не встиг поставити , є і недоліки згнили пороги авто , потрібно відрегулювати задню ліву дверь , потрібно замінити прокладку клапаної кришки , цікавить продаж тільки з переоформленням , ціна вказана торгу не буде
Продам авто.купляла для себе,щоб після отримання прав навчитися їздити на механіці,це моє перше авто.Продаю бо хочу купляти інше уже постійне і на автоматі. В автомобілі після купівлі було замінені всі масла та фільтра,палевний насос ,колодки ,генератор. Більш детально все по телефону
Машина сів і поїхав довезе куди завгодно Приємний чистий салон Приємна музика Ходова без стуків Коробка, мотор без питань.Є питання по кузову(рижики,подряпини). Є газ вписаний в техпаспорт. Фільтра ,масла жидкостя, все поміняно,ремені ГРМ та генератора нові.Документи впорядку. Машина знаходиться 27 км від Запоріжжя Тип кузова седан можу бути поза зоною досяжності,тоді пишіть в чат або на вайбер(або в будь-який месенджер)
купив , що б з'їздити за кордон на роботу 1500км. з'їздив , продаю
Продаю власне авто вкладень ніяких не потрібно , тільки кататись . По машині було багато що зроблено Масло в моторі поміняне , фільтра нові,патрубки та антифриз,тормозні колодки , тормозні диски, барабани, стоїть нова резина і новий акб, авто повністю оброблене антигравієм .
Автомобіль на повному ходу,є незначні нюанси, присутністній хороший торг, деталі по телефону.
GeelyCK = зимові шини з дисками
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?