Продається автомобіль.. стоїть в критому гаражі вже більше року.. заводиться працюе. В машину встановлено гбо. Потрібно замінити термостат. Машина далеко не ідеальна. Але добре підійде щоб навчитись їздити. Ціна символічна. Продається тільки з переоформлення. Мотор замінено. У мотора пробіг 130 тис.км. після заміни наїзди максиму 10 тис км
Офіційне авто, я другий власник, авто обслуговувалось, є два комплекти резини, зимня купувалась нова на цю зиму, літня ризина 3 рики в використанні, АКБ купувалось в прошлому році, ТО робилось в березні.
Все працює є нюанси по кузову все ходова замінена повністю + зимова гума на дисках.
Продається гарне авто 2010 року, один власник з салону, 74 тис рідного пробігу, автомобіль зберігався в гаражі з моменту покупки, зроблена антикорозійна обробка, регулярне обслуговування та заправка тільки якісним пальним. Не був в ДТП, не фарбований. Авто доглянуте в гарному стані.
Продам власне авто повністю на ходу сів поїхав ніяких вкладень не потребує по авто багато чого було зроблено і вкладено установлено газ всі деталі в смс або по телефону присутній гарний торг но тільки біля авто, любий вид переоформлення...
Автомобіль повністю на ходу. Стоїть гбо4, форсунки barracuda. Магнітола 9", камера заднього виду AHD1080p. Два комплекти резини. Була замінена КПП на нову. Кондиціонер потрібно дозаправити після зими. В Фарах стоять леди. Є рижики на арках. Мінімальний торг можливий
Авто на ходу кожен день. Кондиціонер, пічка,музика працює. Газ 4 покоління.
Продам авто.купляла для себе,щоб після отримання прав навчитися їздити на механіці,це моє перше авто.Продаю бо хочу купляти інше уже постійне і на автоматі. В автомобілі після купівлі було замінені всі масла та фільтра,палевний насос ,колодки ,генератор. Більш детально все по телефону
Продаю власне авто вкладень ніяких не потрібно , тільки кататись . По машині було багато що зроблено Масло в моторі поміняне , фільтра нові,патрубки та антифриз,тормозні колодки , тормозні диски, барабани, стоїть нова резина і новий акб, авто повністю оброблене антигравієм .
Авто на повному ходу. Чистий, доглянутий салон. Їздила дівчина. Є «рижики» по кузову. Торг. Повне переоформлення. Обмін не пропонувати
Авто на повному ходу, була в ДТП, всі питання по телефону
Авто в гарному стані. Переоформлення.
На полном ходу. Все работает. Сел поехал
Можливий торг. Вся інформація в повідомлення.
Продам власне авто, Geely CK 2008р. Пробіг 150000тис, без скручування. Двигун у гарному стані, були замінені рідини (масло двигуна, КПП, антифріз, масло для гальм та гідро підсилювача) Масло за весь час не доливалось (тільки від ТО до ТО). По кузову є декілька питань, на фото вказала В комплектації є кондиціонер, електропідіймач усіх вікон. Кондиціонер заправлений, працює гарно Багажник великий та вмісткий. Є запасне колесо. ТО робила кожні 10000тис, дорікань на даний момент немає Встановлено газ 4 покоління, вписаний Їздила дівчина, авто доглянуте Продаж у зв'язку покупки нового Звернення по телефону Присутній невеликий торг біля авто
Продам своє авто повністю на ходу та технічно справне разом з авто іде два колеса нової гуми з технічної сторони питань нема по кузову присутні підкраси з документами все в порядку а також 8 тисяч тому замінив повністю комплект щеплення та задні салентблоки і аккумулятор
geeli ck газ/Бен 1.5 2009 кого цікавить звертайтеся за тел
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?