geeli ck газ/Бен 1.5 2009 кого цікавить звертайтеся за тел
Продам авто. Масло не бере. Багато чого замінено по ходовій частині.
Машина цілком в робочому стані,капремонт кузова зроблений рік назад. Вписано ГБО. Будь яке оформлення. Є свіже нотаріальне доручення. Власник перебуває на фронті. Машина доступна для огляду в будь-який час в Києві.
Продам автомобіль
Неспішна продажа другого в сім'ї авто. Документи в порядку, ГБО 4 поколіня офіційне(вписано), двигун не димить, масло не бере, кондіціонер працює, зимова резина, кузов і салон живіший за багатьох однолітків.Всіх попередніх власників знав особисто.Вірний помічник сім'ї, але зараз майже не користуємось, бо є ще (новіший і більший).
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?