geely mk , перший власник з салону , гбо , зимова гума , новий гур , новий акб ,сервісна книга , 2 ключі , ходова частина на відмінно " коробка відмінно , двигун мастило не бере , не димить , з салону заливається мастило шелл хелікс ультра . По кузову видно , є підфарбовані рижики , пороги на фото , обов'язкова перереєстрація , авто знаходиться у Області , допомога у продажу за 2000$ не цікавить
Продаю власне авто, купувалося в автосалоні у Києві у 2013році, пробіг рідний, вся в рідній фарбі, є момент по задній арці, та по передньому бампері, на 170тис, капілалилась ГБЦ, мінявся ГРМ, помпа, решта деталей по телефону, авто варте уваги
Вітаю Продаю Авто Geely emgrand ec7 rv 2013 рік хечбе, Максимальна комплектація. По автомобілю: нічого робити непотрібно. Було велике ТО 199 тисячах свічкі,дросель,дроти напруги,датчик розрідження повітря, гальма в коло, уся рідина, Цепок ГРМ КОМПЛЕКТ, нова гофра, каталізатор на місці. Для зручності в авто встановлено великий Дисплей з камерою заднього огляду, та можливістю підключення CarPlay та AndroidAvto. Встановлене усюди Led на ближній Ксенон . За авто не соромно. У рідній фарбі крім задньої ляди та крила лівого Можливий обмін
продам авто в гарному стані , пробіг 98000 тис всі випання по тел **********
Авто на повному ходу, була в ДТП, всі питання по телефону
На ходу, з новою коробкою передач. Особисте авто , третій власник. Проведено ТО ходової частини , машина їздить без нарікань. Є декілька нюансів по кузову(рижики),тріснутий передній бампер, не критично. Робочий кондиціонер. Люк працює.Встановлений газ і вписаний в техпаспорт .Продається у зв?язку з купівлею нового автомобіля. Торг мінімальний біля капоту.
Авто у в чудовому стані. ТО робилося кожні 7-8 тис. км Масло тільки Тойота оригінал, обслуговувалась тільки якісними запчастинами( працюю в торгівлі запчастинами, на авто не економив). Газ - 4 покоління, обслужений, працює без нарікань, як на газу, так і на бензині. На останньому ТО (2 тис, км. назад замінено масла, фільтра, свічки запалювання(іридієві), високовольтні дроти, правий зовнішній ШРУС. Встановлено новий радіатор охолодження та зроблено промивку системи. Ходова в чудовому стані, замінені передні сейлентблоки, стійки стабілізатора, всі три подушки двигуна, до двигуна та КПП питань немає, жодного підтікання. Повністю нова гальмівна система; передні диски, колодки, ремкомплект супортів, задні колодки, гальмівна рідина. У фарах встановлено якісне лед-світло. Тонована дорогою плівкою минулого року. Комплектація : ГУР, кондиціонер( працює відмінно), АБС, 4 подушки безпеки, 4 електро скло підйомника, електро дзеркала з підігрівом, андроїд магнітола за кар плеєм, 6 динаміків, камера заднього виду. З авто віддаю два комплекта резини зима/літо, два комплекта килимків, два ключі. Актуальна страховка.
Geely CK, на ходу. Газ-бензин. Машина економна, масло замінене. Мотор масло не бере. Всі нюанси по кузову видно на фото
Продам автомобіль в відмінному стані! По кузову НІЯКИХ НЮАНСІВ НЕМАЄ!!! Авто було пофарбоване чисто освіжили (без криши !) Виглядає авто буже добре Пред максимальна комплектація! -підігріви сидінь електро дзеркала -клімат -лінзи -парктроники в круг -електро регулювання перед сидіння і тд. Мотор працює без зауважень, ідеально Такий малий пробіг тому що авто з 2018р стояло! Так як не було можливості їздити, фактично авто їздило з 4 роки, весь інший час стояло. Можливі любі! Перевірки, любе СТО. І тд Хороші 17 диски на хорошій літній гумі Можливий торг
Машина нормальна, скільки їздив великих проблем не було, на даний момент потребує заміни замка багажника. Додатково дарую резину на колеса.
Продам Geely Emgrand X7, 2014 року. Другий власник! Пробіг рідний 165 000 км. Газ 4 покоління, масло замінено, гума хороша, 4 склопідйомники, ABS+EBD, 2 подушки безпеки, тонування, кондиціонер, центральний замок, електро-регулювання дзеркал, підігрів дзеркал і заднього скла, підігрів сидінь, бортовий комп'ютер, гідропідсилювач, парктронік, датчик світла. Салон чистий, чохли, тонування, в машині не курили. Двигун 1.8, працює рівно. Більш динамічний, ніж 2.0 і з меншою витратою, ланцюг. Авто повністю на ходу. По кузову необхідні роботи. Всі витратні матеріали міняв вчасно. Витрата бензину різна, траса від 8 літрів, місто - 9,5/10, залежно від стилю їзди. Салон дуже великий просторий, не маленький багажник. Дешеві витратні матеріали, запчастини та обслуговування.
у нормальному технічному стані. Сів поїхав- свої гроші Не включається 5 передача (сто сказали троса куліси) Містом їздити по роботі на 5+ Пишіть/дзвоніть. Перекупів, прохання не турбувати) 1400 без торга
Авто в гарному стані. Переоформлення.
На полном ходу. Все работает. Сел поехал
Перший і єдиний власник. Пробіг 73тис. Двигун і коробка без нарікань, ходова ціла не гримить. Салон чистий і цілий, все працює. Є питання по кузову (видно на фото). На інші питання відповім телефоном.
Один власник. На всі питания відповім в Вайбер +**********
Geely MK-2, 2011 року випуску, був один власник. Пробіг рідний, 78000км. Автомобіль зберігався у гаражі. На ходу: сів - і поїхав. Є іржа на порогах, на арках, на одній двері і біля однієї ручки. Дно ЦІЛЕ. Є корозія по кузову, але дірок нема. Тріщина у передньому бампері. Є певні естетичні огріхи у салоні, котрі не впливають на комфорт або керування. Всі вади авто видно на фото, нічого не приховую. Літні шини Rosava Itegro. Є 4 зимові шини Sawa у комплекті до авто. ПЕРЕКУПАМ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!!!
Авто в робочому стані.Корозія по кузову.Купував у салоні.Один власник.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?