Авто у технічно справному стані, не гниле.
Продам машинку в нормальному стані на повному впевненому ходу з переоформленням. Мотор працює добре, в обслуговуванні недорога, витрата пального маленька. Коробка у відмінному стані. Кузов у нормі. Ходова хороша. Салон доглянутий. Решта питань по телефону.
Машинка в хорошому стані. По кузову така як на фото.Торг виключно біля капота.Телефон
Технічно машина в гарному стані,рідний пробіг 75000 в одних руках з 2012 року,по ходовій,мотору,КПП ніяких питань,нова літня гума,по кузову вино на фото,дірки в багажнику,та пішли пороги(дир щє нема)є в наявності куплені нові пороги(віддам з машиною)
Авто не потребує ремонту,ходова повністю замінена.Рульова рейка нульова , стойка задня -передня помінені.Не гніла Продам авто на ходу .За подробицями за телефоном:
Продам авто в нормальному стані звертайтесь у вайбер
На полном ходу. Все работает. Сел поехал
Авто в нормальному стані, є незначні дефекти по кузову. Всі деталі по телефону.
Машинка на ходу всі деталі по телефону
На авто встановлений газ євро-4, ще додається комплект колес з зимовою гумою шипована.
Авто в робочому стані.Корозія по кузову.Купував у салоні.Один власник.
Авто в хорошому стані если когось інтересує звертайтесь за номером телефону!!
При заповнені помилився з кольором, як виправити не знаю. В документах сіра, як і на фото Авто на впевненому ходу, кожен день використовується. Дуже економне та недороге в обслуговуванні, запчастини доступні. Салон просторий, хороший варіант як перше авто або для щоденної їзди. Є кілька нюансів, про які кажу одразу: корозія по кузову (видно на фото), трохи підтікає рульова рейка та загорівся значок ABS. Хто розуміється в авто — це нескладно виправити. Продаю чесно як є, тому і ціна відповідна. Причина продажу — є інший автомобіль, цим майже не користуюсь. Можливий торг біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?