Продам надійну японську легенду, а саме Honda Civic 4d VIII на супернадійному атмосферному двигуні 1.8 літра та на автоматичній кпп гідротрансформатор. На авто їздить дівчина. По техніці авто повністю обслужене, нещодавно було замінено мастило та фільтра в двигуні і кпп, обслуговані гальмівні супорта, замінено колодки, стійки стабілізатора та шарові опори. З технічної частини авто в повному порядку. Двигун і кпп без працюють гарно. На авто встановлено ГБО 4 покоління, але було відключено попереднім власником, за потреби можна на станції обслугувати і їздити на газу. В ТП вписано. По салону авто приємне, по електриці все працює. Є 4 склопідіймачі, підігріви сидінь, 2-х зонний клімат, круїз і т.д. Встановлено блютуз в штатну мультимедіа. Кузов в гарному стані, є декілька косметичних підфарбовувань без криміналу, а також дрібні сліди експлуатації. На гарних литих дисках на 16" на літній гумі. Люк не тече, працює у всіх положеннях. Із мінусів, тріснув шланг компресора кондиціонера, потрібно замінити щоб клімат працював. Страховка присутня. Переоформлення без проблем. Авто сів і поїхав. Можливий обмін на авто на автоматі, але з більшим кліренсом. Знаходиться м.Полтава. Детальніше по телефону.
Продам Honda Civic X покоління у кузові Hatchback. Автомобіль 2017 року випуску, оснащений надійним та динамічним бензиновим двигуном 1.5 Turbo і автоматичною коробкою передач CVT. Автомобіль поєднує відмінну динаміку, комфорт у місті та на трасі, а також економічність у повсякденній експлуатації. Характеристики:?• Рік випуску: 2017?• Двигун: 1.5 Turbo (1498 см?)?• Коробка передач: автоматична CVT?• Тип кузова: хетчбек?• Колір: білий?• Пробіг: 96 000 км?• Британська збірка Комплектація:?• Клімат-контроль?• Круїз-контроль?• Мультикермо?• Електросклопідйомники?• Електрорегулювання дзеркал?• Сучасна мультимедійна система?• Центральний замок?• ABS, ESP, подушки безпеки Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Салон доглянутий, двигун і коробка працюють без зауважень. Машина комфортна, містка та приємна в керуванні. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Розумний торг біля автомобіля.
До уваги civik в задовільному стані. Двигун,ходовка,КПП в хорошому стані.Кондиціонер та вся електроніка працює. З недоліків по кузову є декілька отворів від куль, потрібен ремонт правого порога і пара рижиків задня права арка.Авто на зимових шинах,обслужена,салон в гарному стані. Без торга!
Авто після ДТП на реєстрації, з документами все добре.
Продаю поки є інша цікава для мене автівка, а так не збирався зовсім. 2010 рік , рідний пробіг , коробка ідеал, мотор ідеал, масла не бере ні краплі, заміна кожні 7 тисяч, масло Idemitsu оригінал, заміна масла та фільтрів була 02.05, гарний загальний стан, охайний велюровий салон, aux, криша в плівці, нові тормозні колодки спереду, нові LED лампи (вночі світло просто космос) новий комплект килимків, міська запальничка яка дарує тільки гарні емоції від керування і досить гарно летить, при цьому досить економна, по місту менше 10 літрів, робив ендоскоп двигуна - ідеал, пороги візуально ідеал, ресурс у машини ще на багато років, коробка та двигун максимально надійні, всі подушки безпеки цілі , на фото зимова гума hankook 2023 року на дисках , зараз стоїть гарний комплект літньої Nokian 2023 на оригінальних відновлених дисках honda (фото в квітах) в ідеальному стані, є дистанційний запуск з ключа, зимою це просто супер, 2 комплекти ключів, номери в мене залишаються, з ними +300$ , переоформлення через дію
Продам свій автомобіль в гарному стані.Коробка автомат,парктронік,камера заднього огляду,кліматконтроль і тд.Детальна інформація по телефону.
Автомобіль обслужений не потребує жодного вкладу Все працює без зауважень, по кузову немає дефектів За деталями телефонуйте.
Автомобіль в гарному робочому стані, не потребує додаткових витрат
Продам власний авто. Офіційний, придбаний в Україні. Гарна комплектація.Технічно без нарікань та нюансів. Двигун масло не бере, працює як годинник. Коробка звичайний класичний автомат, перемикає без пинків та ударів. Ходова частина без питань. В Україні було невелике дтп. Поміняли бампер і капот. Встановлена андроід магнітола. По додатковим питанням телефонуйте.
Авто в гарному стані,гаражне зберігання.Всі деталі по телефону
Все питання по телефону
Продам Honda Civic Машина з деякими нюансами по кузову . Двигун і коробка гарно працює. По ходовій частині все добре. Гарний та динамічний автомобіль. Завжди вчасно мінялось масло та всі рідини! Кожні 7-8 т км Два комплекта гуми! Гарні легкосплавні диски ! Хороша мультимедіа! Пишіть та дзвоніть ,все розповім та покажу при потребі!
Продаю своє авто, у володінні більше трьох років. Повністю справна, обслуговування регулярне. Інші питання по телефону
Civic EG 1992 D15B2 блок, накритий зверху D16Y8 Піддон від D16 Стоять мотокарби Mikuni Мотор свіже зібраний, проїхав +-5000 км. Допрацьована паливна система для мотокарбів. Зпереду дропнута, нові стійки Фарбувалась у червні цього року. Трішки підварювали, в цілому стан гарний. Люк працює, багажник відкривається з ключа. Фари нові, замовлялись з Америки Любі перевірки Ціна з чорними дисками 4.5к З білими 4к Повне переоформлення Торгуюсь
Продам автомобіль у хорошому стані. Машина повністю на ходу, їде добре. Кондиціонер заправлений і працює справно. 4 тис. км тому було замінено масло і всі фільтри, а також передні підшипники. Встановлено всесезонні шини. Автомобіль перебуває в моєму користуванні 4 роки. За цей час проїхала на ньому близько 38 000 км. Машина була придбана в Польщі та офіційно розмитнена. Автомобіль своєчасно обслуговувався і готовий до подальшої експлуатації. За детальною інформацією телефонуйте або пишіть у Viber/WhatsApp:
Машина в гарному стані. Сів поїхав. За подробностями дзвоніть питайте
продам хонда сівік 1996 року 1.4 газ/бензин(вписаний у тп)встановлений бі-ксенон,американський стиль,титани R15-мотор працює справно,масле не бере,потрібно поварити пороги та арку видно на фото,салон доглянутий не пошарпаний,по електроніці все працює.Продажа з переоформленням-торг
Продам Xonda Civic 2008 р. В харошому стані. Другий власник з автосалону. По кузову крашено пару елементів, кузов не гнилий. По техніці порядок мотор робе добре, не димить. Коробка перемикає харашо, ніяка скорость не виє не вибиває. Ходова частина повністю зроблена. По електриці все працює. Пічка гріє чудово. Резина зимова. Страховка свіжа. Будь який вид переоформлення. Детальніше за номером.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?