Автомобіль в чудовому технічному стані. Зовнішній вигляд нормальний. По приїзду зроблено все для того щоб користуватись нею довго і щасливо. По двигуну претензій не було, працював і працює чудово, коробка відкапіталена на 100 процентів, з заміною шестерень, підшипників, фрикційних дисків, фільтрів. Є фото всіх робіт, і всі замінені деталі. По телефону розповім про все. Машиною займаюсь, роблю її все краще. Хто купить, не пошкодує.
Авто в хорошому стані двигун і коробка працюють добре без жодних зауважень
Автомобіль пригнано зі США в жовтні 2021р. В Україні майже не їздила. Є Carfax з повною історією обслуговування, за потреби можу вислати. Авто потребує ремонту тому ціна невисока. Потрібно покрасити подряпини з боків та капот. По ходовій: поміняти передній лівий шрус, пильник, сайленблоки верхніх задніх ричагів розвальні(правий, лівий), подушки редуктора заднього мосту (3шт), ремонт задній лівий супорт. Потрібно обробити днище від ржавчини. Автомобіль у нормальному стані, сімейний кросовер, відмінна прохідність, повний привід, двигун та акпп без проблем, салон просторий. Хороша трансформація салону, сидіння складаються і виходить величезний багажник (можна лягти на повний зріст). Зручні сидіння, гарна посадка – все під рукою. Непогана штатна акустика є сабвуфер. Мотор 2.4 дуже еластичний. Хороший пластик салону не маркий відмінно миється і відмінне рішення - гумова підлога. Оригінальний вигляд авто не залишить нікого байдужим. Для ЗСУ буде дешевше Телефонуйте чи пишіть на вайбер, в чаті сайту не зможу своєчасно відповісти
Купил в 2011 году, с пробігом 27000 миль. Сделал рейсталинг, вигляди як 2010 год, SC. Пишите вайбер, телеграм,WhatsApp
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?