Авто дійсно в гарному стані, у мене у власності з січня 2025 р, довго наважувався, аби продати її, причина продажу, нема можливості їздити на ній стоїть дома під навісом, вбивати по прифронтових дорогах не хочу, думаю купити якогось рамника, По машині: Салон доглянутий, по кузову іржі нема, ходова і двигун в ідеальному стані, коробка автомат 4 ступені перемикає нормально, для свого віку. Технічно і по електриці авто в повному порядку як то кажуть сів і поїхав. Музика стоїть хороша з заводським сабом. Якщо є якісь питання телефонуйте за цим номером, також WhatsApp, Telegram, Wiber, **********. Торг присутній.
Гарний господарський акорд у відмінному у стані найповніша комплектація, Premium Аудіосистема, люк, шкіра, клімат-контроль, підігрів сидінь та багато іншого. 2 ключі. Хороша зимова гума. Ідеальний технічний стан. Документи в порядку.
Продам авто по всім питанням дзвоніть все розповім як воно є
машина в кладень не потрибуе.все поміняно.на повному бойовому ходу.
Автомобіль в дуже хорошому стані. Пробіг 100% рідний. Газу немає і ніколи не було
Авто в повному порядку, кузов в заводській фарбі, зимова гума, підвіска в повному порядку, сидіння не продавлені не пропалені, в салоні ні хто не курить., всі питання по телефону, розкажемо повністю
Продається HONDA ACCORD 2005р • 2.4 газ /бензин в гарному стані • Всі питання за телефоном **********
Продам власне авто. Стан нового автомобіля. Двигун 1,5 турбо, економічний та досить динамічний. Є утримання у смузі, адаптивний круїз, автоматичне гальмування, камера заднього виду. Додатково встановлено сигналізацію starline яка показує місцезнаходження авто, та багато інших функцій. Два комплекта гуми (літо 2025 рік, зима 2023 рік), два комплекта ключів. Автомобіль БЕЗ дтп, безпека ціла, але є фарбовані запчастини (були невеликі подряпини відео до фарбування надам). Більш детальну інформацію надам за телефоном, на дурні смс принципово не відповідатиму. Без обміну тільки продаж по місту. Торг біля авто!
Honda Accord 8, 2011 р.в., куплена в Україні в 2012. Володію авто останні 30 тис. км. Обслуговування вчасно, машина жодного разу не підводила, все працює справно. Технічно в доброму стані. Стан кузова видно по фото. Фарбовані крила, двері, пороги, шпаклівки немає, в ДТП не була. Окрім цього додам, що антикором обробленно днище авто, там все в повному порядку, жодної іржі. Мотор працює відмінно, коробка також. Щодо обсуговування є всі записи. В наявності два ключа та документи. В авто присутні: - клімат двозонний; - шкіряний салон в гарному стані; - електро регулювання сидінь, память сидіння водія; - якісне світло, поворотні фари; - люк; та ін. Два комплекта гуми, літня нова Всі питання по телефону. Торг можливий.
Авто зараз у Німеччині на кордоні з Польщею в місті Котбус. Рідний пробіг 205880 км. Нова зимова гума. Пройдено у травні німецький ТЮФ є документи. Довелося навіть у Польщі лобове скло змінювати для проходження ТЮФа. Є два невеликих нюанси по кузову після Українських та Німецьких парковок — подряпини. Заміна 4-х гальмівних дисків та колодок по колу. Заміна у травні всіх 4-х фільтрів та масла Матюль. Сервісна книжка залишилася в Україні. Пригнане зі Швейцарії у 2018 р. зі 170 тис. км пробігу, а куплене у 2019 р. з 189000 тис. км. Купив у Тернополі, є дані старого — першого власника в Україні. Не димить і не гуде як нові Німецькі авто. З 1 жовтня 2024 року в Німеччині заборонено їздити на авто, яке більше 1 року в країні без тимчасової реєстрації з отриманням німецьких номерів. Писати в чат. Та сажовий фільтр замінений на повноцінний замінник, тож проблем взагалі жодних. Стоїть ще каталізатор. Продаж не терміновий. Я не поспішаю. Мінімальна ціна 7000 євро. На німецьку реєстрацію ставити не поспішаю, ще в Україні буду їздити. Згідно з ринковими даними та держ. цінами на такі авто — Середня ціна авто 11 391 $ це з сайту АВТОРИА. ПРОДАЖ НЕ ТЕРМ!НОВИЙ.
Автомобіль з Америки битий. І в Америці був битий і тут в Україні. З основного крила задні биті, крило переднє ліве. Шпаклювалося фарбувалося на СТО Авторiтет на осипці. Автомобіль знаходиться на космосі, на роботу їжджу на українську або жаботинську. Горить помилка по шлейфу. Через 5 тис ТО. Грошей на автомобіль ніколи не шкодував, все ремонтувалося вчасно. Також є зимова гума нова купувалася цього року, і літня в минулому або в позаминулому році. Зимова гума з дисками. Дзвоніть запитуйте, на все відповім чесно! Що саме з машиною було, коли вона була у мене у власності. Також зараз стукає передня підвіска, стійки стабілізаторів це їхня хвороба 10.06 буду їх змінювати. Ставив газ сам у Саші на космосі, ставив лінзовану оптику.
Ходова пересипана місяць тому, мотор не димить, кпп включаеться чітко, є нюанси по кузову. Всі моменти по авто розповім в любому месенджеру за номером телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?