По автомобілю, відремонтована ходова Весь список ремонту додав у фото. Свійже ТО (1300км назад робилось в зимку) 2 комплекти гуми(зима нова) Коробка і двигун працюють адекватно, масло замінено і там і там По кузову - є пошкодження не великі (самокатчик ударив авто на стоянці) В салоні, треба дверну консоль закріпити, вона просто не на повному приляганні ГАЗ - встановлений, але я на ньому не їзджу, тому стан не підкажу. Авто використовувалось для поїздок в укриття в тривогу, та по справах по району. Можу поділитись звітом з СТО є повний висновок, можна буде співставити зі зробленим.
Продам гарне авто, ягуар х-тайп 2004 2.5 бензин, повний привід. Газ вписаний але не стоїть. Заводиться без проблем, робочий кондиціонер, нові колодки, замінені саленблоки, нова зимова гума. По кузову нюансів нема. Гарний шкіряний салон. Всі сидіня в порядку, акуратні. Водійське трохи втомлене. +Оригінальні литі диски. Тільки пеоформлення, я власник. Відповім в будь-який час.
Достойне вашої уваги авто, яке збирає погляди, через гарний вигляд та характерний звук, який не залишає нікого байдужим! 2,5 газ/бензин, автомат на повному приводі) Шикарні диски ціна $800, на непоганій гумі, шкіряний салон в достойному стані, електро приводи сидінь, підігрів,працюючий люк, та всі функції! По технічній частині, зроблено все, авто повністю обслужене! Свіже масло в двугуні та в акпп, ходова частина без нарікань! Авто подарує Вам незабутні емоції)Також цікавить обмін!
Авто в нормальному робочому стані подробніше тел хороший торг
Пропоную свій харизматичний та доглянутий Jaguar X-Type. Машина робилася для себе (це була мрія), грошей на обслуговування не шкодував, але обставини змушують змінити авто. Увага! Допомога в продажі не потрібна, автомайданчикам та перекупам прохання не турбувати і не витрачати свій та мій час. Головне, що треба знати , автомобіль побудований на надійній базі Ford Mondeo MK3. Усі запчастини по ходовій та мотору коштують як на звичайний Форд, є в кожному автомагазині, жодних проблем із пошуком деталей немає. Що було зроблено з великих робіт: • 2 роки тому повністю якісно замінені пороги та зроблено повний перекрас кузова (виглядає супер, болячки цих років усунуті). • Нещодавно встановлено абсолютно нове якісне ГБО. • Ходова повністю перебрана, нічого не гримить і не стукає. Машина повністю обслужена, на впевненому ходу кожного дня. Коробка автомат працює плавно, клімат-контроль заправлений. Звісно, є дрібні косметичні нюанси по салону (класична болячка з провисанням стелі), на які готовий зробити адекватний торг біля капота. Реальному покупцю — гарний торг біля автомобіля. З пропозиціями по типу "заберу за 4000" прохання не писати. За деталями телефонуйте, все розкажу як є!
Авто на ходу !
Jaguar x-type 2005 executive 2,5 v6, бензин/газ, повний привод, перебрана ходова, салон біла шкіра, нові покришки, парктронік, пригнана з Німеччини, пробіг по Україні 20 тис км, подряпина на задньому бампері і маленька вмятина (майже не видна) на передньому капоті — на фото
Авто преміум класу. Відремонтовані пороги, зроблена ходова частина, замінені масла в моторно-трансмісійному відділенні. Двигун V-подібний мільйонник. Недоліком машинни є її вік.
Jaguar X-type 2.5 awd. Рік випуску 2007, продаж 2008. Повний привід. Повна комплектація шкіра парктронік клімат датчик світла складання дзеркал. Встановлена ГБО. На повному ходу сів поїхав. Продається від хазяїна. Зимня резина, новий аккумулятор, перебраний, замінено масла та фільтра, ходова в бездоганному стані. Огляд Київ Воскресенка Райдужний.
Авто в абсолютно гарному стані. Двигун та коробка працюють без нарікань. Є зимова гума на металевих дисках. Авто вихідного дня, третя в сім'ї виїзджає 3-4рази на місяць. В моїй власності з 2018 року, спочатку була на матері тоді на мені. Авто офіційне і було придане нове в Києві в офіційного дилера, є сервісна книжка. На всі питання відповім по тел. Торг біля капот у.
Продам гарне та стильне авто,яке привертає увагу перехожих!В 2019 році пригнана з Франції. Двигун в гарному стані,мастило не бере! КПП без жодних питань! Є моменти по передній ходовій частині, але нічого критичного!Не гнила, але на капоті є рижик та сколи! Салон в збереженому стані! Кондиціонер працює! Нова АКБ, свіжа страховка, гума зимова. З документами повний порядок! Телефонуйте тільки з 9.00 до 19.00, дякую за розуміння! За такі гроші нічого кращого та комфортного не знайдете!
Продам власне авто, кожного дня на ходу. Не димить масло не їсть, коробка переключає без пинків. По електриці працює все. По документам порядок. Є невеликі нюанси по кузову. Більш детально по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?