Бортовий причіп нашитий дошкою, все можна розібрати до платформи(все прикручено, борти і стійки зйомні). Середня частина підлоги зйомна для перевезення круглих вантажів. Осі SAF, верхня напівресора. Резина 20%. Об'єм 53м.куб..Тара 7500кг, товста рама.
Розмір : 2,60 х 6,90 м Можливий продаж з автомобілем МАН 26.343
пачка нова 2023 циліндр новий binotto клапан-двері,лючки 65 куб. за документами контейнеровоз категорія О-4 рама 2007р. посилена, пофарбована диски, колодки нові. готов до роботи.
Рахни-Лісові, **********, **********
Продам напівпричеп в робочому стані. Тент цілий, дах не протікає, Стойки та дах рухаються, повітря тримає.
Можливо на виплату. Борто-штора. Тільки пригнана. Осі SAF. INTRAX. Барабанные гальма. Боки та верх зсувні. Ворота. Борти всередині. Гума 70% залишку. В ідеальному стані. Допоможу у реєстрації в будь-який регіон. Вибір тягачів та напівпричепів Дуже Великий! Дивіться оголошення продавця.
Напівпричіп бортовий KOGEL SN24 в гарному стані, рама в ідеалі, осі BPW, по документам повний порядок Я Власник можливий торг обмін.
Бажаний продаж комплектом з МАН є 6 . Кому цікаво дзвонити 066 також телеграм , або вайбер 096 . дзвонити з 7. до 22 год
Причіп в доброму стані . Круглі осі . Борти 60 см .справні . Зроблені супорта , замінені 5 тормозних діски . Перебрана гальмівна система , хороша резина . 4 колеса 50 - 60 , 2 середніх 30 - 40 . Задні двері в хорошому стані . Рама ціла , по підлозі є пару латок . Два інструмельтальних ящики , один харчовий . Підйомна вісь тумблером . 3 нових подушки . Потрібно замінити 2 салінблока на задній осі , з майстрами домовлено . Тара 6307 Новий верх . Причіп постійно в роботі , працює переважно на захід .Торг . Дзвоніть , домовимось
Kogel тара з маном 14.5т Контейнеровоз 67кубів ося саф інтракс дискові тормоза
Пробіг 468тис. Виготовлений в кінці 2013 року. Причіп борт-штора: Пригнаний з Німеччини, 1 реєстрація, 1 власник, купувався для себе, наїздив дуже мало (80тис). Підлога дошка - стан чудовий, борти алюмінієві - стан чудовий, рама ніде не ржава. Також продаю тягач який з ним їздив: Авто купував для себе, дуже мало їздив (80тис), тільки на Європу. Виготовлене в кінці 2013 року. Пригнаний з Німеччини, 1 реєстрація, 1 власник. Авто дуже економічне, повністю навантажене споживає 27-28л, пустий причеп - 18-20л. Двигун масла не бере зовсім. Двигун, коробка - сухо. Авто дуже доглянуте. AdBlue працює, холодильник працює, ретарда працює, 2 баки, рама ніде не ржава, все що є в авто - все працює без проблем. Ціна тягача = 22000$
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?