Продам Mazda 2 2005 рік, 1.4 бензин Перший власник в Україні. Автомобіль у доглянутому стані, є сервісна книжка. Надійний та економний автомобіль. Двигун працює добре, коробка передач без нарікань. Салон охайний. Кондиціонер потребує перевірки/заправки. Авто на ходу, готове до експлуатації.
Машина кожного дня на ходу, три роки в одних руках, все обслужено, деталі за телефоном. На обмін 4300
ID 56480 Даний автомобіль можна оглянути завітавши у наш автосалон який знаходиться у м.Мукачево по вул.Автомобілістів 24а. Маєте запитання, телефонуйте та наші менеджери з радістю нададуть відповідь на всі Ваші запитання +********** Компанія BossAuto пропонує такі послуги як: - Продаж авто в кредит та лізинг! - Оплата криптовалютою! - Доставка авто з США, Канади, Європи! - Перереєстрація авто на нового власника! - Перевірка авто на СТО! - Страхування! - Обмін на авто! - Тест-Драйв! Чекаємо Вас за адресою м.Мукачево, вул.Автомобілістів 24а. Наш графік роботи: Пн-Пт – 10:00 год – 19:00 год. Суб. – 10:00 год. – 18:00 год. Нд. – 10:00 год. – 16:00 год.
Газ 4 покоління Кондиціонер Авто без нюансів. Дуже економічна машина, не потребує вкладень. Компактна, але досить простора в середні. Двигун працює без нарікань, коробка аналогічно. Любе переоформлення. Є страховка
Хороша економна машина!
Автомобіль в ранньому технічному та візуальному стані. Один власник в Україні, купувався як перший автомобіль для дівчини (на фото видно))) Участі у ДТП за кордоном не брав. Рідний пробіг 142 тис. Зроблено якісне тонування Є додатково комплект зимової гуми По всім питанням дзвоніть. Також розгляну обмін.
Авто в гарному стані,не бите,пробіг не скручений. Обслужений повністю,мотор,ходова,коробка у відмінному стані. Мотор ніколи в житті не мився,підтіків масла немає. Автомобіль без іржі і гнилі. Кондиціонер заправлений,працює
Авто в гарному стані. Був нещодавно на плановій діагностиці: мотор, коробка, ходова - вкладень не потребують, все працює. Масло не бере, компресія двигуна гарна. По кузову є дефекти, але не критичні. Салон комфортний, чистий, без запаху. Є мультируль, гарний кондиціонер, склопідйомники, все працює. Перший власник в Україні (авто пригнане 2020 року з Німеччини). Перше моє авто, беріг відповідно(планові ТО 2 рази на рік, по необхідності ремонт). В?їхали в мене на перехресті, пошкодили бампер ззаду справа, все професійно відремонтували. Маздою задоволений, інших авто на майбутнє не розглядаю. Готовий до перевірок.
додатково встановив лінзовані лампи, вся обезшумлена(криша дно ), камера, відеогегістратор, шини всі в доброму стані,підігріви сідінь, дзеркал, кондиціонер,замки дверей, регулювання дзеркал, все працює, комплект зчеплення пройшов 5-6тис.км. Масло не їсть 5w30 розхід бензину 8л по місту. Є зверху тріщина на лобовому, частково красили кузов, крило пошкоджене, таку брали 3 роки їздили ніхто не зупиняв. Ходова не гремить нічого робити не треба. перегляд Троєщина
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?