Продаю власну Mazda 3 (BP)куплену з салону у кузові хетчбек. Машина, яка змушує перехожих оглядатися. Поєднання японської надійності та практичного інтер'єру . Авто ідеально підійде для тих, хто шукає комфорт, безпеку та сучасні технології. Чому варто обрати саме це авто: Салон: Стан ідеальний. Мінімалістичний дизайн, м'яка шкіра/пластик, 8.8-дюймовий екран. Тиша в салоні завдяки покращеній шумоізоляції. Комплектація: Apple CarPlay/Android Auto, преміальна акустика, адаптивний круїз-контроль, система утримання в смузі та датчики сліпих зон, адаптивні фари. Технічний стан: Обслуговувалась вчасно за регламентом. Двигун та коробка працюють як годинник. Ходова без жодних зауважень. Оригінальний пробіг!! Економічність: Помірні витрати пального при динамічній їзді завдяки технології Skyactiv. Телефонуйте або пишіть для уточнення деталей.
Автомобіль в гарному стані, технічно без зауважень! Якщо цікавить телефонуйте все розповім
Машина в робочуму стані всі деталі по номеру
Робоча машинка. Телефонуйте на вайбер або ватцап
Рідна фарба, рідні вікна ( крім лобового) Мотор, коробка, ходова без зауважень. Мотор надійний і простий (MPI), без турбін, прямих вприсків і т.д. Пороги і кузов не гнилі. Салон збережений. Помилок немає, вся електроніка працює клімат заправлений. 3 тис назад зроблене повне ТО. На свій вік машина ідеальна, машину любили. Резина хороша. Діюча автоцивілка до кінця листопада і зелена карта до кінця серпня. В 2022 році пригнана з Німеччини. Авто економне. Перекупам і площадкам прохання неторбувати. Любий вид переоформлення. Хто купить буде задоволений, торг на каву.
економне авто, до 5 літрів на сотню по місту
Технічно справна, нещодавно замінив 2 пороги та усі крила на нові у новій фарбі, замінені ближні та дальні ліхтарі, масло замінено фільтра та тормоза передні теж, замінені задні стійки стабілизаторів. В цілому кузов гарний але є ще питання сколи, тріснуте лобове скло, треба дивитись.
Продаю власне авто. Повністю обслуговуване і не потребує вкладень. Все мінялось вчасно. На 170к поміняно мастило, фільтра на двигун і на газовій установці. В ДТП не була.
Авто в чудовому стані. Недавно замінені масло, фільтра та колодки. В комплекті літня та зимня гума
Авто у хорошому стані сів і поїхав, деталі по телефону!
Авто в гарному стані , свіжопригнаний ,вже готовий до укр. реєстрації. пишіть на ватцап або вайбер.
Продам хороше надійне та економне авто.Авто в хорошому стані. Ходова нова всі розхідники замінено .
Мазда 3 в максимальній комплектації (GT) у кузові седан. Двигун 2,5. Коробка автомат. Перфорований шкіряний салон. Пробіг 144 000 км. Я перший власник в Україні, авто здебільшого використовувалось для поїздок по місту (і це друге авто в сім'ї). Технічний стан ідеальний, вчасна заміна мастила та фільтрів (наразі все замінювалось на початку травня). Наявне все для комфортної їзди: фул лед оптика, проекція на екран, голосове керування, двухзонний клімат контроль, підігрів передніх сидінь, датчики світло/дощ, камера заднього виду, сліпі зони, акустика Bose. Ну і звичайно люк- класний додатковий елемент, який наявний не у всіх авто. Любителі оцінять)) На авто початково встановлена спортивна амортизація (ще в США), тому авто прекрасно тримає дорогу на швидкості. PS: За документами США на авто та заявкою аукціону - Mazda 3, 2018. При розмитненні зазначено рік 2017 (згідно дати випуску 07/2017).
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?