Мотор сухий, асла і фільтри поміняні, ходова без питань. Ржавчини не має. Резина 70% зима. Акумулятор новий, 2 ключа. По кузову є сліди експлуатації. На повідомлення не відповідаю - дзвоніть. Торг
Продам Мазду в шикарному стані, вкладень не потребує. Кузов без пошкоджень, красивий рівний, по Америці було незначне пошкодження. Пробіг рідний 167тис, двигун 2.0л, масло не їсть, їде дуже добре, жвава, витрата пального невелика 8л. Ходова вся зроблена, сторонніх звуків немає, їде дуже м'яко, комфортно. Нова гума, нове зчеплення. Коробка 6-ступ. Салон чистий доглянутий, кожна кнопочка справна.
Продам власне авто 2022 року, в Україні один власник, Авто в гарному технічному та візуальному стані, повністю обслужене та не потребує вкладень! Чистий доглянутий салон. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном.
Вітаю! Машина доглянута, сів і поїхав. Замінені мастила, фільтра і задні стійки. також замінена літня резина 28.03.2024 при пробігу 210тис км( як на фото). Також замінена магнітола + відеореєстратор( з ADS)+ задня камера та парктронік. Замінені бокові зеркала та динаміки(JBL). В комплекті зимня резина на металевих дисках з ковпаками.Розумний торг. Вдалих вам покупок!
Продаю Mazda 3BK рестайлінг в хорошому стані. Комфортний,практичний в експлуатації автомобіль,з надійним атмосферним двигуном. Хороша комплектація,клімат-контроль,підігрів передніх сидінь,біксенонові фари,протитуманки,омивачі фар.
Машинка кожного дня на ходу, все справно працює, економна і приємна в керуванні. Менше двох років в Україні. В круг тонована, включно з лобовим. Диски докуплялись окремо, хороші шини зимові 24року, відкатали два сезони. Машина не нова, тому є сліди експлуатації і некритичні моменти по кузову, на фото видно. Аргументований торг біля капоту. Площадкам і перекупам не турбувати!
авто повністю на ходу,новий акомулятор, гарна гума
Продаю власне авто Mazda 3 2008 року,1.6 бензин на механіці. Надійне авто у власності з 2020 року, регулярно обслуговувалось кожні 7 тис., ніколи не підводило. Встановлений газ, що вписаний у техпаспорт. Окремий комплект зимової резини на титанових дисках. Деталі дзвоніть/пишіть
Mazda 3 2008 рік Двигун 1.6 бензин 105 к.с. Коробка автомат Пробіг 210 000 км ГБО встановлене та офіційно вписане Витрата пального: бензин 10 л на 100 км газ 7 л на 100 км Автомобіль придбаний у 2009 році в MANO (офіційний дилер). Технічний та візуальний стан дуже хороший. Двигун і АКПП працюють рівно, ходова без зауважень. Сів і поїхав, без вкладень. Комплектація: підігрів передніх сидінь обігрів переднього та заднього скла кондиціонер електросклопідйомники електрорегулювання дзеркал мультируль бортовий комп’ютер центральний замок ABS, ESP подушки безпеки легкосплавні диски Ціна 6000 $ Місто Сквира Зв’язок WhatsApp, Viber +********** Торг біля авто
Автомобіль у відмінному стані.Технічно справний.Деталі по телефону **********.
гарне сімейне авто, їде добре, в салоні місця багато, багажник великий, все інше по телефону
Машина сімейна Вибирали для себе Комплектація повна Привід повний — і влітку, і взимку прикольна опція Audi quattro або BMW 3 серії з приводом як аналог нічим не кращі за японську техніку Фарбоване тільки заднє ліве крило Стан дуже гідний — всі чеки зі сто у наявності Продаж лише через поповнення в сім'ї — коляска та інше Торг є Сто будь-яке Стоянкам прохання не турбувати Всім мирного неба!
Не Америка! В дуже рідкісному обвісі. Версія GT edition. Гарна комплектація. З дуже надійним бензиновим двигуном 1.6. Встановлено гарне ГБО 4 покоління, економна. Технічно обслугована.
Доброго дня ! Продаю своє авто , машинка у у гарному стані , багато зроблено візуально і по техніці , клімат заправив ,за авто слідкував дуже добре , дуже охайне , проблем не доставляє , газ 4 покоління ( поставив нові форсунки швидкісні ) всі фільтра замінені , на ходу кожен день , деякі невелички нюани є але то на швидкість не впливає нещодавно замінім мастило , кожні 8000 регламент . Телефонуйте пишіть , домовимось , перекупи прохання не турбуйте . Хочу продати авто людині яка буде любити це авто . Торг буде реальному покупцю .
Володію з 2015 року. Останні кілька років використовувалась як машина вихідного дня. Побудована і налаштована Mazda Garage. Впуск: K&N, декат + даунпайп 3 дюйми, прошивка Саша Пат. На стенді машина показала 290 кінських сил і 460 Нм моменту. Також на машині встановлено новий комплект керамічного зчеплення ACT, опори двигуна + коробки: HARDRACE, амортизатори KONI Sport, пружини Eibach Pro-Kit, поліуретанові сайлентблоки передніх важелів Точка Опори, передні гальмівні диски з насічками StopTech + колодки Hawk HP+. Була проведена реставрація турбіни. Також була проведена заміна всіх рідин: масло в двигуні, масло в коробці, нова гальмівна рідина, нова рідина ГУР, замінено радіатор кондиціонера. Кузов відполірований, без «рижиків», у салоні зроблена хімчистка. Передні фари заброньовані. Колісні диски відновлені до ідеалу та пофарбовані в красивий колір shadow chrome у хлопців із Super Wheels. Шини Michelin Pilot Sport 4. Компресія 12,8/12,5/12,8/13,1.
Продам Мазда 3 Рестайлінг 2007 р(виїхала з салону 2008) Авто вже більше 5 років в одних руках Робив все що було треба З останнього Свічки замінені,колонки,форсунки,паливний фільтр,бензо насос і багато чого іншого Зроблена хімчистка салону Зроблена вся підвіска питань немає Крута тачка як для міста так і на довгі поїздки Газ/бензин Бензин витрата по горду 7,5 літрів приблизно Траса 5,5 літра на 100 км Авто обслуговувалося вчасно та якісно Перешите кермо на гарантії Та куліса перемикача автоматичної коробки передач Шини літо/зима
Продам власний автомобіль. Автомобіль купувався для себе, мінімальні пошкодження. Гарний як технічний так і візуальний стан. Комплектація Select Sport. Передній привід. Режи Sport. Пробіг 65тис. км. По авто нічого робити не потрібно.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?