Продаю свій автомобіль Mazda 3 2010 року. Машина доглянута, в хорошому технічному та візуальному стані, використовувалась акуратно. Своєчасне обслуговування, нещодавно було перебрано ходову частину, було проведено ревізію тормозної системи. Автомобіль має чудову комплектацію: Двохзонний клімат контроль , підігріві передніх сидінь, задні парктроніки, обігрів лобового скла, омивачі фар, датчик світла та дощу, круїз контроль , мультикермо. Маю два комплекти гуми. Є декілька нюансів по кузову, так як машина не нова. Всі стікла рідні , в ДТП не була. Продаж тільки з переоформленням.
Авто маленьке, швидке, маневрене, ідеальне для міста та динамічної їзди. Передній привід та 2.5 двигун в сукупності дають круті відчуття від керування. Зроблено повне ТО. 2 комплекта гуми. 2 ключі. Чорний шкіряний салон, преміальна акустика Bose, проекція на лобове скло та багато асистентів. Виявлення сліпих зон, утримання в смузі, підігрів сидінь та керма, пам?ять сидінь, люк, проекція, клімат, адаптивні лед фари, безключовий доступ для передніх дверей та багажнику, адаптивний круїз, датчики дощу та світла. Нова зимова гума. Витрата палива по місту: 9-10 л. Витрата палива по трасі: 5-6 л. Автомайданчикам та перекупщикам прохання не турбувати неадекватними пропозиціями.
Перша реєстрація авто в США 2019 рік. Пригнано в Україну в 2022 року. Купував і відновлював авто для себе, ставив тільки якісні запчастини, у березні 2026 проведено повне ТО, робити нічого не треба. З моменту пригону зі США авто знаходиться в одних руках.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?