Добрий день, пишіть, дзвоніть, все розкажемо все покажемо.
Авто в дуже доброму стані, не потребує вкладень. Пройдене повне то. Огляд можливий у м.Луцьку. Будь-який вид переоформлення. Перша реєстрація 2013 рік.
Продам Мазда 3 BL 2011року. Авто в доброму стані, деталі за телеіоном
У НАЯВНОСТІ Модель: Mazda 3 Рік випуску: 2015 Коробка: Автомат Об?єм двигуна: 2.0 Вид палива: Бензин Пробіг: 158 тис. км Чорна мазда в гарному стані, 2.0 Skyactiv, звичайний автомат, сучасна LED-оптика, мультируль, круїз-контроль, чорна стеля, екран, камера заднього виду, кондиціонер працює, стильний та доглянутий автомобіль на кожен день.
Код товара: 75060 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. У продажу Mazda 3 2016 року випуску. Під капотом надійний бензин 2.0, МКПП та передній привід. По кузову має один фарбований елемент, виглядає досить гарно. Салон цілий та збережений. Технічно без проблем та вкладень, дуже гарне авто в ходу. Комплектація: електро пакет, клімат контроль, підігріви сидінь, текстильний салон, бортовий комп?ютер, лінзоване світло та інше. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нашому автосалоні.
Авто в ідеальному стані,обслуговування вчасно,салон шкіряний,камера 360,продаю бо немає часу іздити, комплект зимової гуми на 17 дисках
Продаю своє власне авто. В травні було зроблено ТО.
Власник, купував у Німеччині, розмитнював в Україні в грудні 24 року, пробіг підтверджений техоглядом в Німеччині, вся історія мотор надійний атмосферник і економний, є подряпини по кузову, можливий обмін.
Продам свій власний автомобіль, один єдиний власник на Україні, авто в Ідеальному стані, кузов весь в рідній фарбі і бампера теж, без сколів і м?ятин, мотор ходова коробка без зауважень. Рідний пробіг є підтвердження.Замінено ГРМ і помпа 10тис км тому. Торг біля авто.
Офіційний автомобіль, куплений у Києві. Я власник. Двигун 1.5, автомат. Комплектація; кнопка запуску, проекція, підігриви сидіння, дзеркал вікна, клімат, музика. датчики дощу та світла, диски, тонування. Два ключа. Помічником прохання - не турбувати. Якщо не відповідаю, пишіть тут повідомлення.
Дуже добрий стан авто, бережна експлуатація, вчасне якісне обслуговування. Авто повністю обслуговане, якісна резина • Чудова робота двигуна. Коробка двигуна працює ідеально. Стан салону дуже добрий, комфортний і практичний. Кузов в гарному стані. Оптика рідна, гарна. Клімат-контроль чудово працює, пічка прекрасно гріє, підігрів сидінь. Авто не потребує додаткових інвестицій і готове до експлуатації. Скло все рідне, включно з лобовим. Все добре працює, кожен прилад. З документами все гаразд. Про більш детальну інформацію телефонуйте • Шикарне авто ! Не пошкодуєте!
Економний, надійний автомобіль у відмінному технічному стані - двигун і коробка передач працюють без нарікань. Перед продажем замінив масло і фільтра, відремонтував дещо по ходовій. В машині встановлений більший екран мультимедії. Віддам комплект зимової резини(не новий, але думаю ще хоча б на 1 сезон вистачить), комплект оригінальних ворсових килимків. За додатковою інформацією пишіть або телефонуйте.
Автомобiль в хорошому станi! Технiчний стан вiдмнний Мотор працюе добре та без жодних зауважень! Коробка перемикаеться плавно. Замiнено мастило та всi фiльтри. Кондицiонер працюе добре. По всiм питаням телефонуйте
Доброго дня машина купувалася для дружини . Їздила дуже мало машина дуже в гарному стані грошей не жалів ю Хто купе буде дуже задоволений .По машині нічого робити не потрібно 2 комплекта гуми.Всі питання за номером телефона . На повідомлення не відповідаю немаю часу!! Ціна без торгу
Продам власне авто в гарному технічному і візуальному стані. Обслуговувалась завжди вчасно та якісно. Два ключі. Два комплекти гуми. Без підфарбувань. Оригінальний пробіг та збережений стан.
Авто в гарному стані , свіжопригнаний ,вже готовий до укр. реєстрації. пишіть на ватцап або вайбер.
Авто в гарному стані, без ДТП, купувалось в офіційного дилера в Україні, другий власник. ТО зроблено 4 тис км тому.
Авто у гарному стані, безпека ціла, все працює, дуже яскравий та надійний автомобіль. В Україні не експлотувався!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?