Авто в хорошому стані звиртайтесь за ном
Пропоную вашій увазі народний гарний автомобіль за гарні кошти автомобіль у володінні 2 роки за час експлуатації було багато чого зроблено ставились лише якісні запчастини що було замінено з основного демпфер щеплення мотор робився турбіна від реставрована ходова нова авто капіталовкладень не потребує ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЮ В АВТО БУЛО БАГАТО ВКЛАДЕНО ГРОШЕЙ!!! кожен день в ходу від авто не позбавляюсь , треба авто на автоматі Для реального покупця зроблю невеликий торг Прохання автомайданчики та перекупи не тратьте не мій не свій час Всім гарних продаж
Продам власне авто, в сімʼї два роки, власник дружина, використовувалась як сімейне авто. Все обслуговувалось вчасно, ходова перебрана, двигун і коробка в ідеалі, стан салону дуже збережений. У когось із попередніх власників було ДТП по передній частині. Шпаклівка на задній правій дверці. Гарний варіант для першого авто. На сьогодні вкладень не потребує, готова до дальньої дороги.
Власне авто, па Автомобілю все добре двигун мастило не бере розхід 5-6 літрів сажевий фільтр намісці не забитий, підвіска зроблена, кпп вкладень не потребує, салон чистий. Є нюанси по бамперам не критисно.
продаю надійну доглянуту машину , +лед фари ,мультімедія ,2 комплекта резіни
Авто в нормальному технічному стані на свої роки .Можна сідати і їхати
Продам авто. Вкладень не потребує, по електриці все працює, зварювальних робіт не потребує, кузов оброблено антикорозійкою, • ТОРГ на переоформлення! • За детальною інформацією, в особисті • Перекупи та автомайданчики не турбуйте!
Mazda 3 В хорошому косметичному та технічному стані
Один власник, пригнана у грудні 2018р. Переоформлена спеціально для продажу, більш детально розкажу по тел. 268тис.км. рідного пробігу. Електронна сервісна книжка. Сірий металік, дуже красивий колір. Штатна магнітола. Шкіряне мультикермо. Передні електросклопідіймачі. Автоскладання дзеркал. Кондиціонер. Хороша зимова резина. Технічно у чудовому стані.
Продаю Mazda 3 хетчбек 2007 року, 1.6 бензин. Авто на ходу, коробка працює добре, ТО проведено. По мотору питань немає, є дефекти по кузову — на порогах та дверях багажника присутня іржа, які видно на фото. Допомоги в продажу не потребую. Перекупників прошу не турбувати.
Авто у чудовому стані. Пороги та арки вже зроблені. Мотор працює відмінно, газ ніколи не стояв, тому по мотору жодних питань, оливу не бере. коробка автомат класичний надійний гідротрансформатор (не роботизована. Салон світлий, тканина, чистий, стан видно на фото. Ближнє світло ксенон. Підігрів передніх сидінь. На авто стоїть заводска сигналізація. Шини гарні ще на два три сезони точно. Авто територіало у Дніпровському районі. Тільки переоформлення. Готовий до перевірок на сто. Площадки на автобізнесмени прошу не турбувати, допоми не потребую. продаж не терміновий. Торг звичайно буде, але тільки біля авто.
Продам свій АВТОМОБІЛЬ. В ідеальному стані. Офіційний (НЕ пригін) купувався в Автосалоні України. Повністю ОБСЛУГОВАНИЙ, планові ТО проводилися вчасно та за регламентом. Іржі НЕМАЄ. У ДТП НЕ брав участі!!! Зберігання Гаражне. - НОМЕРНИЙ Знак у вартість авто НЕ входить. залишаю за собою. Продаж НЕ ТЕРМІНОВИЙ. Пропозиція для тих, хто шукає ЖИВИЙ автомобіль!!!! Вкладень НЕ потребує Абсолютно. - Авто Знаходиться в місті Жовті Води біля Кривого Рогу
Мазда 3,купили рік назад,жінка їздила чисто по місту,дом-магазин,два комплекти резини,обслужене гбо,новий датчик дпкв,поміняний ремінь генератора і роліки,колодки тормозні нові,карплей,сабуфер.
Продаю Mazda 3 2005 року, автомат, газ/бензин. Надійне, жваве авто для міста та траси. Встановлено офіційну газову установку — економне у використанні. Ходова перебрана, нові катушки запалювання. Обслуговувалась вчасно на одному СТО — є записи. Салон темний. По кузову є вікові моменти — авто не нове, але технічно в доброму стані. Переключення газ/бензин вручну. Реальний пробіг. Продаж через перехід на інший автомобіль. Торг Реальному покупцю
До вашої уваги мазда з оригінальним пробігом повністю ціле авто не фарбоване , ходова як м,ячик клімат працює як холодним так і гарячим всі питання за телефоном.
Машина у мене вже близько року. Двигун був замінений ще перед початком війни. Після цього авто деякий час стояло, згодом я його викупив і відтоді користуюсь. По мотору все добре, масло змінювалось вчасно. Є певні нюанси по зовнішньому вигляду (кузов), також інколи загоряється “check” через лямбда-зонд. В цілому авто на ходу, їде добре. Також є зимові колеса. Можливий торг, враховуючи нюанси. За деталями — пишіть у дірект.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?