Продам мазду 3 1.6 АКПП 2007 року. Пробіг 194.000км. Я власник з 2020року. По двигуну, АКПП, ходовій проблем немає. Обслуговувалась вчасно! Всі функції працюють окрім водійського склопідіймача. Авто використовується мало тому і досі на зимовій резині. Є літня резина на оригінальних дисках. Авто сімейне, доглянуте! Решту питань по телефону
Зимова гума, авто їздить майже кожного дня, замінено стійки амортизаторів на Bilstein, передній правий ричаг на CTR, бо попередній приварений до шарової, ліву шарову заодно замінено, і колодки передні. По авто замінювався передній правий ступічний підшипник, перша лямда, в коробці та моторна оливи замінені 3 тисячі тому, замінений динамік з водійської сторони, встановлений блютуз в штатну магнітолу. Розумний торг біля капоту
Сірий. Машина в хорошому стані,чіпована,Без ДТП. Все працює чітко. Обслуговування проводилось вчасно. Реальному покупцеві торг біля капота. Перекупів, майданчикам не турбувати, в допомозі продажу не потребую. Інші питання по телефону. С документами полный порядок,любой вид переоформления.
Продаю власне авто. Всі деталі за номером телефону та в телеграм.
продам офіційний автомобіль придбаний мною в 2009році з салону в м. Черкаси. Авто мало експлуатувалось так як друге в сімї. Гаражне зберігання. Гарний технічний стан. Рідний пробіг!!!! повністю обслужене. 1 власник. Гарний незатертий салон! рідні стекла. Пара нової зимової гуми. з недоліків : тріщина лобового скла (не критично), підфарбовувалась задня права дверка. гбо не вписане в т.п. авто знаходиться в с Ротмистрівка Черкаського р-ну. (біля м. Сміла)
Авто в гарному стані, технічно все обслужено ніяких вложень не потрібно, є підігрів сидінь, лобового скла, електро дзеркала, мульти кермо. Заправлений кондиціонер та замінено фільтра і масло.
Mazda 3 2006р. v1.6 , 211тис .км газ 4 покоління записаний у тех паспорт, клімат легкосплавні диски , машина в хорошому стані не фарбована арки та пороги без іржі!
Продам Mazda 3 з двигуном 1.6. Автомобіль на ходу, технічно справний, двигун працює добре масла не бере, коробка передач без нарікань. Ходова частина в нормальному стані. По кузову є деякі моменти, які відповідають віку автомобіля, тому ціна враховує стан. Салон охайний, авто використовується щодня та не потребує термінових вкладень. Автомобіль підійде як для щоденного використання, так і для роботи. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Реальному покупцю можливий аргументований торг біля автомобіля. Деталі за телефоном. Є нюанси по кузову вм'ятини і потертості На фото має бути видно Подивитися можете на Оболоні Питання по телефону Якщо не беру слухавку пишіть телеграм вайбер
Таких авто залишились одиниці. Це справжній «єдиноріг» Авто після першого власника, купувалась в салоні. Одразу була оброблена антикорозійним покриттям, що і зберегло її. Жодної ржавчини та фарбованої деталі. Надійний атмосферний 1.6 двигун, встановлено газове обладнання, витрати газу 11л/100км. Зроблено велике ТО: регулювання клапанів, замінена прокладка клапанної кришки, замінені ролики та ремінь, гальмівна рідина, масло гідропідсилювача керма, охолоджуюча рідина, свічки запалювання, заправлений кондиціонер, промиті радіатори, замінені передні стойки амортизаторів та опорні підшипники, стійки стабілізатора, зроблений розвал сходження, замінений паливний фільтр насос в зборі, олива Motul, повне ТО газового обладнання - заміна всіх шлангів, прокладок з?єднувачів, MAP сенсор та форсунки. Ходова частина збита, як м?ячик. Жодного стуку, дуже приємна в ходу. Салон авто в ідеальному стані, куплені килимки EVA. Всі функції та кнопки працюють. LED світло та лінзована оптика. Два ключі, один навіть ні разу не використовувався. Докатка
Продам у хорошому технічному та косметичному стані. Є незначні нюанси по кузову, які на хід не впливають. Не гнила, днище, пороги, арки цілі. Android магнітола, камера заднього виду. Салон у гідному стані. Газ вписаний. Витрата газу 10л по трасі, 12 по місту. Клімат заправлений, працює ідеально. Авто в сім'ї 2,5 роки, жодного разу не підвела. Комплект зимових коліс, страховка до лютого 2027 Масло всі фільтри поміняв 1000км тому. Власник Торг біля капота
Продам авто в доброму технічному стані, все працює, вкладень не потребує. Авто дружини . Дзвоніть.
Власний автомобіль, кожного дня на ходу. Пробіг рідний. Двигун, коробка у відмінному стані. ТО кожні 10т заливалось тільки оригінальне мастило. Стоять r18 диски, також є комплект зимніх коліс з дисками r15. Салон цілий, не затертий.
Мазда 3 у доволі задовільному стані, газ/бенз ( газ вписан ), їде непогано, кожен день на ходу. Машина не гнила, фарбована в одному місці ( праве задне крило ). Коробка і двигун у нормі. За авто доглядали, як мінімум я і попередній власник. Працює усе що передбачив виробник ( лампочки/кнопочки і т.д. ) Парктронік позаду не заводський. ГБО Landi Renzo. Цеп ГРМ/форсунки газові/гальмівні диски, колодки/полувісь ліва все поміняно/за ходовкою слідкував ( про інші мелочи даже писати не буду, самі все побачите ), дешевку не ставив так як міняв для себе. По ЛКП є пару питань не критичних. Приїзжайте дивіться ( в нас СТО заощадите тим самим свій час ) задавайте питання розкажу усе як на духу. Локально Троещина/Почайна ( машина катається по всьому місту ). Можливий обмін з Вашою доплатою на автомат з більшим об'ємом. Розумний торг доречний.
Продам свою Mazda 3 в гарному стані.Сів і поїхав.Я власниця 2 роки.Вся інформація по телефону.Дзвоніь,відповім на всі питання.
Продам мазду 3 після ДТП, треба дивитись. Авто на ходу все працює, займатись кузовом
Авто кожен день на ходу Потребує деякі роботи по кузову, на фото видно я власник
Продам Mazda 3ВК Авто в хорошому доглянутому стані Технічно без нарікань Більш детальніше за телефоном viber, whatsApp.
Продам власне авто. Володію 2 роки. Пробіг 300 рідного. Жодного разу не підвела. На дорозі тримається впевнено, рулиться як треба. Не велика за розмірами, в місті саме те. Дуже не вибаглива машина на кожен день, ще й в червоному кольорі. Технічний стан гарний. Двигун працює добре, коробка без ривків та плавно перемикає. В ході експлуатації були замінені тормозні диски, колодки передні, стійки стабілізаторів, сайленти, подушка двигуна, шрус. ТО проводилось раз на 9т км. Комплектація базова, але її повністю вистачає: - Android auto/car play - Підігріви сидінь - Кондиціонер - Підігрів заднього скла - Електросклопідйомники(4) - Механічне регулювання передніх сидінь - Регулювання керма по вильоту та висоті - Сигналізація cyclone Є сліди експлуатації по кузову, на фото все можна побачити. Є 2 комплект гуми зимової з оріг дисками. 1 ключ Докатка Торг є З документами все ок, тільки повне переоформлення. Також можна переоформлення через Дія
Економічне авто, 1.6 дизель автівка на кожен день ,місто 5,5 л траса 4 л. Мною не бита,замінені задні арки,пороги,усі двері та кришка багажника,двигун масло не бере , усі ролики,помпа ремінь ГРМ замінені,гума нова ,ходова перебрана.Фарбована в коло.Кого цікавить питання за телефоном.
Продам авто в гарному стані мотор коробка ходова чудова все працює по кузові все добре не гнила на максимальной комплектаців задні парктроник с монітором відіо регістратор і.т.д
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?