Гарний стан, рідний пробіг, салон в дуже гарному стані. Без корозії, рижиків, гнилі, все працює, повністю обслужена, не бита, економна та не погано їде. Деталі по телефону. Аргументований торг. Якщо пропонуєте обмін, адекватно оцінюйте своє авто, для клоунів ціна вища на 50%. Майданчики прохання не турбувати!
Автомобіль повністю у рідній фарбі. По мотору і коробці питань немає. Як по кузову для мазди добре. Ходова повністю перебрана. Тисяча кілометрів робилось ТО. Стоять гарні лампи на ближньому, підсвітки на ноги, стоять додатково лампи ФСО. Більше інформації за телефон Перший власник в Україні Можливий торг
Продається надійний,економний автомобіль,гбо 4 покоління,коробка автомат.машина справна,їздить добре.тільки переоформлення!кондиціонер працює,пічка і підігріви сидінь працюють.всі питання по телефону або повідомлення, ,кожен день на ходу,до продажу не готувалася
ПЕРЕКУПІВ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!! Авто в робочому стані, є нюанси по кузову, на фото все видно, газ-бензин, тріщина на лобовому склі, але водінню не заважає, постійне ТО, в 23 му році ремонт головки, в 24 му ремонт генератора, заміна свіч та перевірка форсунок, АКБ новий, е комплект літньої гуми. Всі питання по телефону. Власник моя дружина, автомобіль ідеальний для жінок. Торг біля авто.
Продається Mazda 3 1.6 бензин (автомат) Ходова частина зроблена повністю – вкладень не потребує Витрата пального: – 7 л/100 км траса – 10 л/100 км місто Двигун 1.6 бензин – працює чітко, коробка перемикається плавно Салон чистий, доглянутий По кузову є ржавчина (видно на фото) – на хід не впливає На кузову є дрібні косметичні недоліки: сколи, подряпини, місцями ржавчина – потребує локального підфарбування. Або в деяких місцях заміни. На загальний стан авто не впливає. Технічно авто в гарному стані, сідай і їдь Перереєстрація на нового власника без проблем Огляд можливий в зручний для вас час
Авто після ДТП
На обмін дорожче 8200.Два комплекти гуми літо25рік та зима.Поміняно грм 1500км назад.Пройдено повне ТО.Замінив антифриз.Масло в коробці.Ходова частина в ідеальному стані.Так як авто улюблене в сім'ї за безцінь не продам.Всі деталі за тел.Якщо не в зоні пишіть будь ласка на вайбер.Пурекупам прошу не турбувати.!!!!
Пробіг 125 000 км., куплена в грудні 2006 року в автосалоні в максимальній комплектації, технічне обслуговування проводилось в офіційного дилера. У дзвінках від автобізнесменів не зацікавлений.
Продам терміново свій автомобіль. Довезе вас швидко, а головне не за дорого у справах. Розхід пального 4-5л! Економічний, динамічний, комфортний автомобіль. Стан хороший. Клімат контроль, ел.зеркала, 4підйомника,датчик дощу та інш.2010рік, 1.6дизель, кпп надійна 5ст. механіка Можливий обмін на повний привід
Продам власне авто від офіційного автодилера. В 2015 році було придбане в автосалоні в Україні. Встановлене ГБО повністю зареєстроване й вписане в техпаспорт. Авто в чудовому стані, безключовий доступ, кондиціонер, чистий гарний салон. Проведене ТО , замінені передні стійки, всі саленблоки , наконечники зроблений 3D розвал , замінено масло
В доброму та доглянутому стані, писати або дзвонити telegram або viber
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?