Доброго дня. Авто після ДТП знаходиться в місті Лозова. Я власник по тех.паспорту. Деталі вайбер ********** Антон. Ціна договірна
Продаю Mazda 3BK рестайлінг в хорошому стані. Комфортний,практичний в експлуатації автомобіль,з надійним атмосферним двигуном. Хороша комплектація,клімат-контроль,підігрів передніх сидінь,біксенонові фари,протитуманки,омивачі фар.
Продається машина в хорошому стані 2011 рік Газ-бензин (вписаний в тех.паспорт) 2.0 мотор Коробка автомат Відповім на всі запитання в особисті повідомлення Машина знаходиться в Закарпатській області Солотвино
Продаю власне авто Mazda 3 2008 року,1.6 бензин на механіці. Надійне авто у власності з 2020 року, регулярно обслуговувалось кожні 7 тис., ніколи не підводило. Встановлений газ, що вписаний у техпаспорт. Окремий комплект зимової резини на титанових дисках. Деталі дзвоніть/пишіть
Mazda 3 2008 рік Двигун 1.6 бензин 105 к.с. Коробка автомат Пробіг 210 000 км ГБО встановлене та офіційно вписане Витрата пального: бензин 10 л на 100 км газ 7 л на 100 км Автомобіль придбаний у 2009 році в MANO (офіційний дилер). Технічний та візуальний стан дуже хороший. Двигун і АКПП працюють рівно, ходова без зауважень. Сів і поїхав, без вкладень. Комплектація: підігрів передніх сидінь обігрів переднього та заднього скла кондиціонер електросклопідйомники електрорегулювання дзеркал мультируль бортовий комп’ютер центральний замок ABS, ESP подушки безпеки легкосплавні диски Ціна 6000 $ Місто Сквира Зв’язок WhatsApp, Viber +********** Торг біля авто
Не Америка! В дуже рідкісному обвісі. Версія GT edition. Гарна комплектація. З дуже надійним бензиновим двигуном 1.6. Встановлено гарне ГБО 4 покоління, економна. Технічно обслугована.
Рестайлінг, автомобіль у доброму технічному стані, доглянутий та повністю готовий до експлуатації. Надійний та економічний двигун 2.0 на 150 кінських сил забезпечує динамічну їзду та комфорт у місті й на трасі. Комплектація: Sport (одна з топових), два комплекти гуми (літня + зимова), два ключі. Всю необхідну інформацію надам по телефону.
Доброго дня ! Продаю своє авто , машинка у у гарному стані , багато зроблено візуально і по техніці , клімат заправив ,за авто слідкував дуже добре , дуже охайне , проблем не доставляє , газ 4 покоління ( поставив нові форсунки швидкісні ) всі фільтра замінені , на ходу кожен день , деякі невелички нюани є але то на швидкість не впливає нещодавно замінім мастило , кожні 8000 регламент . Телефонуйте пишіть , домовимось , перекупи прохання не турбуйте . Хочу продати авто людині яка буде любити це авто . Торг буде реальному покупцю .
Продам Мазда 3 Рестайлінг 2007 р(виїхала з салону 2008) Авто вже більше 5 років в одних руках Робив все що було треба З останнього Свічки замінені,колонки,форсунки,паливний фільтр,бензо насос і багато чого іншого Зроблена хімчистка салону Зроблена вся підвіска питань немає Крута тачка як для міста так і на довгі поїздки Газ/бензин Бензин витрата по горду 7,5 літрів приблизно Траса 5,5 літра на 100 км Авто обслуговувалося вчасно та якісно Перешите кермо на гарантії Та куліса перемикача автоматичної коробки передач Шини літо/зима
дзвоніть все детальніше розповім.
Mazda 3 Sport 2005 — Яскрава, доглянута, повністю обслужена! Продаю свою Mazda 3 Sport 2005 року у стильному жовтому кольорі. Авто доглянуте до дрібниць, вкладено багато часу та коштів, тому стан — ближче до ідеального. Машина в повному ходу, нічого робити не потрібно. ? Повністю проведене велике технічне обслуговування: • Заміна ГРМ • Нова помпа • Нові котушки запалювання • Нові свічки • Усі технічні рідини замінені • Пружини Eibach (покращена керованість і комфорт) • Нові амортизатори • Нові гальмівні диски та колодки • Замінений гідропідсилювач керма • Очищені та відновлені паливні форсунки • Новий паливний насос ? Кузов та підсилення: • Проварені арки • Кузов оброблений антикором • Авто перефарбоване повністю, окрім даху • Жодної корозії — виглядає свіже та доглянуто ? Зовнішній вигляд: Яскравий жовтий колір робить авто справжнім акцентом на дорозі. Дуже ефектний вигляд, чисті лінії, акуратний кузов. ? Салон і комфорт: • Охайний і доглянутий салон • Вся електрика працює • Кондиціонер заправлений • Нічого не скрипить і не стукає ? Переваги: • Авто не потребує жодних вкладень • Повністю обслужене та готове до поїздок • Динамічне, економне, надійне • Чудово керується завдяки новим пружинам та амортизаторам
двигун 1.6 ,встановлено гбо,пробіг рідний,всі питання по телефону
Продам свое авто. Машинка не новая но состояние хорошее. Технически обслужена. За этим слежу регулярно!Не гнилая,все работает отлично. Кондиционер дует хорошо.Затонирвана с лобовым. Небольшой торг возможен. Я хозяин. Оформление любое
Авто в хорошому стані. Витратні матеріали замінювалися вчасно. Ходова частина в хорошому стані. Додаткові питання по телефону
Деталі за телефоном! Замінено щеплення і передні ричаги ! Літня резина в подарунок!
Первая регистрация, родной пробег, двигатель работает хорошо как на бензине, так и на газе, два ключа, комплект зимней резины с дисками. Имеет небольшие сколы и дефекты на фото видны.
Авто повністю на ходу, замінено мастило і фільтра, новий газовий редуктор, всюди шумоізоляція, замінено мастило в КПП, замінено комплект ГРМ. Встановлено проставки для збільшення кліренсу і нові пружини. Заправлено кондиціонер і працює справно. Видалено каталізатор. Є питання по ЛФП і роботі центрального замка.
Продається надійний,економний автомобіль,гбо 4 покоління,коробка автомат.машина справна,їздить добре.тільки переоформлення!кондиціонер працює,пічка і підігріви сидінь працюють.всі питання по телефону або повідомлення, ,кожен день на ходу,до продажу не готувалася
ПЕРЕКУПІВ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ!! Авто в робочому стані, є нюанси по кузову, на фото все видно, газ-бензин, тріщина на лобовому склі, але водінню не заважає, постійне ТО, в 23 му році ремонт головки, в 24 му ремонт генератора, заміна свіч та перевірка форсунок, АКБ новий, е комплект літньої гуми. Всі питання по телефону. Власник моя дружина, автомобіль ідеальний для жінок. Торг біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?