Хороша економна рестайлінгова Mazda 3, з газом 4 покоління (вписаний). Технічно питань немає, мотор, коробка, ходова в нормі, обслужено. По кузову є сліди експлуатації. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення.
Продам своє авто яким користуюсь вже п'ять років. Дуже надійне, клопоту не завдавало та готове до експлуатації. Два роки тому було поварено нові пороги та фарбування деяких елементів. По ходовій все відремонтовано, перебрати вся гальмівна система, замінено обвідний ремінь з усіма роликами десь 4 тис. км. тому. Два комплекти гуми, на фото ще зимова, літо новійша. Дуже гарна мультимедія на андроїд що працює з мультикермом та дуже якісним звуком. Також є камера заднього огляду. Люк, доглянутий та комфортний салон, коробка автомат. Встановлено газ. Світло лед ближнє та дальнє. Загалом дуже надійне, комфортне, безпечне та економне авто. Всі подробиці по телефону.
Газ, диски, гарна резина, екран- камера. Другий власник. Автомат
Авто на мені я господар реєстрація Нікопольська,Дніпропетровська область,на ходу їжджу кожен день по ходовій проблем немає,по кузову присутні рижики лівий водійський поріг і задні арки вимагають ремонту на фото видно.Ел.скло підйомники,підігрів дзеркал,сидень, кондиціонер заправлений, нова гума, газ встановлений в 20 році. Інші питання по телефону.
Продаю власне авто яке було придбано в січні 2022 року! В Україні я другий власник, перший пригнав її сюди і одразу ж продав В автомобіль було вкладено нереальна кількість сил і грошей Від рідної комплектації залишились тільки сидіння і передній бампер) На авто встановленні пружини eibsch-40 (рідні пружини також є), спойлер «тринога» привезена з Америки, встановлена максимальна контурна підсвітка салону, задній бампер мазда 3бк спорт рест, панель приборів «оптитрон», антихром! Переварене дно автомобіля, варилось все для себе, оброблено все антикорозійкою з двох боків + все дно проклеяне віброізолацією, повністю виварені передні і задні арки (внутрішні і зовнішні), одну арку після кювета треба зробити( Встановлені ангельські оченята, лед лампи в лінзах + 2 контактні лампи в туманках 2 комплекта дисків і резини Зимова резина nokian куплена минулою зимою Літо золоті диски р17 7,5j, et35😍 З останнього замінені гальма, передні диски+колодки trw, і задні нові колодки Замінені радіатори, щеплення/вижимний і все інше+масло в коробці 30к тому і тд. Телефонуйте, пишіть, можем обговорити і ціну і комплектацію)) Є фото/відео обробки кузова і всього іншого)
Прохання ПЕРЕКУПАМ НЕ ТУРБУВАТИ, ДАРОМ НЕ ВІДДАМ! Продам авто у робочому стані. Автомобіль доглянутий. Пробіг — 290 тис . Є питання по кузову, салон чистий. Своєчасне ТО, хороша гума, акумулятор новий. Є перелік додаткових опцій: клімат контроль, підігрів сидінь. Використовувався переважно для поїздок містом. Торг біля капоту. Будь ласка не витрачайте свій та мій час на торги не сумісними з ціною!
Mazda 3 в гарному збереженому стані , майже вся в рідній фарбі , з незначними підкласами , з рідним пробігом , є вся історія і документація по обслуговуванню, на 2.0 двигуні з потужністю 150 к.с , ні в якому разі не зрівняється з вʼялим 1.6, на звичайному 4-х ступеневому вічному автоматі , з 4 поколінням газу , за час володіння було зроблено Т.О , і заміна деяких комплектуючих передньої ходової, резина зима + літо , салон в збереженому стані. Автівка купувалась для дружини , дружина геть не багато поїздила , і тепер хоче кросовер , ось власне і причина продажі . Авто на мені , тільки повне переоформлення. Наголошується: в такому стані , з усіма підтвердженими доками за пробіг і обслуговування, сервісною книжкою не знайдете . Інші деталі по телефону, перегляд тільки в Миколаєві, на пів дороги і т.д не їду , по телефону не торгуюсь . Всім мира та бобра . Ціна не кінцева, гарний торг при огляді
Шукаємо нових власників для нашої Мазди. Рестайлінг, модельний 2012 рік. Фактично я був єдиним власником в Україні. Машина має дуже чудовий стан. В США були незначні пошкодження, жодна безпека ніколи не спрацьовувала, було пошкоджене навісне залізо та пластик. В Україні авто без ДТП. Оригінальний пробіг! Гаражне збереження. У вересні 2025 року автомобіль пройшов обов'язкове технічне обстеження та ще 1.5 роки має чинні сертифікати для мандрівок по Європі. Встановлено дороге якісне італійське ГБО за 700$ та вписано в техпаспорт. Бак 43л. Двигун DOHC, динамічний надійний цепний агрегат, мастило не їсть ні граму, підтікання відсутні. АКПП 5 ступка, легендарний гідротрансформатор айсін, взагалі питань не має, замінював мастило, прокладку та фільтр (BOSH), робить ідеально. Частіше користувались авто на дальні подорожі, по місту дуже малий пробіг. За машиною постійно дбали та обслуговували, кожні 10 000 км - була заміна мастила (Motul 5w30), ТО ГБО, ходова за потребою (з дорогого, нові японські передні аморти TOKICO В3367). Страховий поліс на рік. Новий акумулятор. Оригінальні маздовські диски MPS r17, перефарбовані порошковою фарбою, колір підбирали під завод, мають ідеальний стан. Гума Continental 215 50 17 з боковим захистом обода диска. Датчики тиску на місті. Рідкісна для цієї машини сенсорна штатна мультимедія з фізичними кнопками та крутилками, Bluetooth, + камера заднього виду. Комплектація також має круїз контроль. Встановлено залізний захист двигуна. Вікна усі цілі. Фари оригінальні, зробив повний перепак, зараз як нові. Було дороговартісне повне обслуговування системи кондиціонера, замінено радіатор та заправлен якісний фреон. Звісно автомобіль не новий, було відновлення після США та має незначні сліди від експлуатації, але в цілому - гарне, стильне, молодіжне авто. Доглянутий вид, висока надійність, комфорт та безпечність. Гадаю за свої кошти, у своєму класі дуже гарний варіант для вибору авто. Торг біля капота.
Машина в чудовому стані, проїхала не мало але працює як швейцарський годинник. Установлена газова система, офіційно зареєстрована в документах. Поставлені нові світлодіодні LED фари, замінено масло, куплена нова зимова резина, ремонт підвіски/ходової. Все робилось щоб машина була в ідеальному стані. Купувалась у дівчини тому не відома причина давнішньої покраски всієї лівої сторони. Є деякі зовнішні пошкодження, які навіть не видно, лише знаючи про них можна побачити. Продається по причині переїзду закордон. Тому прошу по всім питанням писати чи дзвонити через вайбер, бо просто по мобільному не доступна.
Продам автомобіль 2007 року (газ бензин) перекупам не турбувати. Авто в повному робочому стані сів і поїхав . Була проведена заміна масла , фільтра , ролики , тормозні колодки . Причина продажу придбали інше авто
Я другий власник, авто купувалось в автосалоні в Львові, машина повністю обслужена, щойно замінено масло, без ДТП но є підкраси бо їздила жінка.
Авто не фарбоване. Регулярно обслуговується, тому стан дуже хороший.
Продам Mazda 3 2008 року в кузові MPS. Двигун 1,6 газ/бензин, газ вписаний у тех. Паспорт. Авто після обстрілу, необхідно перефарбувати праву сторону. • Ходова без сторонніх звуків • Коробка перемикає добре • Салон охайний • Гарні легкосплавні диски • Тонування вікон • Хороше світло, установлені лед фари • Авто регулярно обслуговувалось • Наявний клімат контроль, підігрів сидінь, мультируль, • Газ вписаний, працює без нарікань • В комплекті з авто також йдуть зимова резина та штампи. В середині автомобіль в гарному стані, в салоні не палили. Підійде як для щоденної їзди, так і для людини, яка шукає стильне та надійне авто. Документи в порядку, тільки повне переоформлення. Можливий торг.
Всі питання по телефону
Всі деталі за телефоном,цікавить обмін з моєю доплатою
Продам MAZDA 3, 2005 р.в., 1.6 газ / бензин, після ДТП! Основні деталі не пошкоджені. Потрібна заміна капота, лівого крила, лівої фари, радіатора, решітки радіатора, бампера! Двигун не пошкоджений! Ціна: 3000 $
Автомобіль 2008 року, але в експлуатації з 2011 року. Куплена в офіціала. Їздила дружина. Пробіг рідній. Коробка автомат, газ-бензин. Все працює, кузов потребує косметичного ремонту. Пробіг рідній. Двигун і коробка працюють чудово. Завжди вчасно проходила ТО. Стоїть на зимовій гумі. В додаток 4 металеві диски з літньою гумою. Всі інші питання по телефону.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?