Авто доглянуте,охайний та чистий салон,перепис обов?язковий!!! Адекватним людям торг біля авто!!
Продам власне авто! На свої роки в гарному стані, по косметиці є незначні сліди використання, які не впливають на швидкість! Двигун 1.6, без газу. Працює кожна кнопка, присутній клімат(також в справному стані)! З додаткових питань- телефонуйте, а ще краще- приїжджайте та оглядайте! Можливий обмін на авто з автоматичною коробкою передач! Вдалих покупок!
Срочная продажа.
Продам Мазду 3. на 2,0 моторі. Машина технічно в хорошому стані. Двигун працює відмінно як на газу, так і на бензині. Газ 4-го покоління, вписаний. По кузову є пара рижиків на задніх арках (болячка всіх мазд), і бампер задній при бажанні можна пофарбувати. Салон у хорошому стані, гума хороша, лобове ціле, з документами порядок, оформлення будь-яке. Решта питань по телефону. Торг біля капота.
Продаю власне авто. Всі деталі за номером телефону та в телеграм.
на ходу акумулятор новий турбина нова продажа с переоформленням
Продам Мазду. Автомобіль у доброму стані.
Прекрасна машина для міста, яка не потребує великих вкладень, двигун обслужений, салон в ідеальному стані. Ходова тільки зроблена, можемо проїхати на будь-яке СТО.
Економічне авто, 1.6 дизель автівка на кожен день ,місто 5,5 л траса 4 л. Мною не бита,замінені задні арки,пороги,усі двері та кришка багажника,двигун масло не бере , усі ролики,помпа ремінь ГРМ замінені,гума нова ,ходова перебрана.Фарбована в коло.Кого цікавить питання за телефоном.
Продам машину в хорошому стані. 100% рідний пробіг 190тис. Мотор працює ідеально,масла не бере,не димить. Їде дуже приємно. Коробка так само в ідеалі. Ходова частина вся зроблена,їде мягко,збито. По салону нічого не протерто,не прокурено,все ціле,все працює. По кузову в силу віку є пару незначних моментів,але порогі рідні і живі !!! Без дирок !! Знизу по дну так само все супер !!! З документами любий вид переоформлення. Знаходиться в Чернівцях.
Справно,бігає,проблем немає, бензин газ.
У продажу автомобіль від власника ! Надійний бензиновий двигун 1.6 літра з встановленим ГБО. ГАЗ вписаний у тех паспорт Звичайна АВТОМАТИЧНА КПП. Готові на будь-які перевірки, дзвоніть! Оплата можлива у будь якій валюті. Також є можливість купити автомобіль за криптовалюту НАША КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ: -ПРОДАЖ АВТО -РЕАЛІЗАЦІЯ АВТО -АВТОВИКУП -ОБМІН АВТО -АВТОПІДБІР -КРЕДИТ АБО ЛІЗІНГ
машинка в гарному стани газ бинзин всо работаэ без вложений вси вопроси по телефону торг ес
Продається авто в хорошому стані. На Україні з 2019 року, другий власник. Все працює ЧУДОВО!!! Дзвоніть, НЕ ПОШКОДУЄТЕ!!!
Срочно!!! Машинка в гарному стані, не гнила, дуже економічна Торг біля капота)))
продам мазда потребує ремонту кузова ,ходової
Двигун і КПП в гарному стані. Цієї зими заводився легко в любі морози. Економний надійний дизель. Кузов в нормі, дно не гниле. Ходова в ОК. Документи в порядку.
Машина хороша , за період користування замінили такі деталі як бензонасос , акумулятор новий , свічки , три підшипники , права передня полувісь, міняні патрубки газу повністю на нові, масла фільтра міняні. Стоять хороші біледи , присутній люк та кондиціонер , пороги варені два роки тому , рижики присутні але не гнилі( зафарбується) Задній бампер вдарила дитячим велосипедом не критично але хто бажає задній бампер та передній можна зафарбувати по бажанню на їзду не впливає ( тому спустила ціну) . Само по собі машина низька але не надто тому нечайно зачепила переднім бампером бардюр решітка трісла ( вона коштує до 500 грн ) мені просто ніколи зараз зробити це . Так по машині все гарно працює сів і їздиш
Машина технічно справна, щодня на ходу. Двигун і коробка працюють добре, салон доглянутий. Економна, надійна, проста в обслуговуванні. Готова до переоформлення.
Продам мазду 3 Це 2.0 не путайте з 1.6 Кардинально різні автомобілі Технічно по авто все працює Нічого робити не потрібно Є питання потекзову Гнилі пороги ,арка, тріщини переднього бамперу Сколи і царапини Салон цілий Всі леталі за телефоном
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?