Продам власний автомобіль в гарному стані,обслуговувалась вчасно.Авто з гарною комплектацією,все працює на відмінно
жваве авто . впринципі все працює. трохи рижий покусав але не критично . бампер є треба поставити . Більше інформації по телефону. звоніть в любий час домовимось. продаж терміновий
Володію близько одного року. Ходова зроблена, двигун газ /бензин працює без нарікань. По кузову питання, бачите на фото. Питання по телефону
Технічно справний стан Салон автомобіля в хорошому стані Запитань по двигуну не має Помилок також не має Пробіг оригінальний Ходова у хорошому стані Із мінусів задній бампер пошкоджений (на фото видно)
Автомобіль в хорошому стані замінена вся ходова повністю…пружини ,стійки, ричаги.Мотор не димить ,масла не бере ,працює рівно.Не потребує капіталовкладень.
Авто в доброму і доглянутому стані, є незначні сліди експлуатації, також дрібні сколи та царапини. Обслуговував вчасно. За весь час експлуатації не було жодних нарікань. Дуже чудове авто. В комплекті диски з літньою резиною. Торг аргументований тільки біля авто. Продаж тільки з переоформленням. Деталі по телефону або біля авто. Стан, сів і поїхав.
Продам автомобіль. Автомобіль технічно справний, регулярно обслуговувався та не потребує додаткових вкладень по технічній частині. Двигун, коробка та ходова працюють добре. Є певні нюанси по фарбовому покриттю, які відповідають віку автомобіля та експлуатації. Підвіска автомобіля дуже комфортна — характерна для Mazda, завдяки чому машина добре тримається на дорозі та дарує впевненість і приємні відчуття під час керування. Користуюся автомобілем майже 3 роки — за цей час він залишив багато позитивних вражень. Надійний, комфортний і приємний у керуванні автомобіль. Продаж лише з повним переоформленням на нового власника. Деталі за телефоном. Огляд автомобіля за попередньою домовленістю.
Авто в доброму стані. ходова та двигун перебрані. кузов зроблено на 80відсотків, є дефекти по кузову. замінено зчеплення та ричаги передні. сів да поїхав. все інше по телефону.
Чесний пробіг. Двигун масло не бере. Салон у хорошому стані. Ходова вся зроблена нічого робити не треба. Рейка після реставрації. стоять проставки. Гарна зимова гума в подарунок .торг мінімальний
Авто у хорошому стані сів і поїхав, деталі по телефону!
Авто у чудовому стані. Пороги та арки вже зроблені. Мотор працює відмінно, газ ніколи не стояв, тому по мотору жодних питань, оливу не бере. коробка автомат класичний надійний гідротрансформатор (не роботизована. Салон світлий, тканина, чистий, стан видно на фото. Ближнє світло ксенон. Підігрів передніх сидінь. На авто стоїть заводска сигналізація. Шини гарні ще на два три сезони точно. Авто територіало у Дніпровському районі. Тільки переоформлення. Готовий до перевірок на сто. Площадки на автобізнесмени прошу не турбувати, допоми не потребую. продаж не терміновий. Торг звичайно буде, але тільки біля авто.
Продам власне авто, в моєму користуванні з 2021року. По авто багато чого робилось. В даний момент вкладень не потребує. Двигун без зауважень. Ходова частина в гарному стані. Авто дуже економне та надійне. Переоформлення
Продам Mazda 3 1.6 газ/бензин, надійний та економічний автомобіль на кожен день. Машина на впевненому ходу, використовується регулярно, двигун 1.6 працює рівно, не димить, тягне добре. Коробка передач перемикає плавно, без ривків і сторонніх звуків. Встановлено ГБО, автомобіль економічний, але газове обладнання потребує обслуговування (враховано в ціні). По ходовій частині без критичних зауважень, їде м'яко, нічого не стукає, обслуговувалась по мірі необхідності (нещодавно обслужена ходова на 500$). По кузову є нюанси — місцями присутні іржаві плями, без критичного гниття та дірок, силова частина ціла. Зовнішній вигляд відповідає віку автомобіля. Салон у нормальному стані, не розбитий, все основне працює. Документи в повному порядку, будь-яке переоформлення без проблем. Гума літо в відмінному стані 2024р. Гарний варіант як перше авто, для роботи або як недорогий та економічний автомобіль на кожен день. Ціна адекватна з урахуванням стану, можливий торг біля капота.
Доброго дня ? Продаю своє авто, Mazda 3 Hatchback 2004 року! Авто в доброму технічному стані, не бите, я власник, газ вписаний у техпаспорт — дуже економне в користуванні. У комплекті віддам зимову резину. Ціна 4900 $, перекупів прохання не турбувати. Пишіть у Телеграм або WhatsApp!
за інформацією звертайтеся за телефоном
Продаю седан Мазда З 2004 р.в. Пробіг 289 тис.км. АКПП. Ходова в хорошому стані, замінені всі сайлен блоки, амортизатори, пружини, підрамник. Комплектація: кондиціонер,клімат -контроль , 4 електростіклопідьомники, эелектродзеркала, підігрів передніх сидінь ,мультируль, гідропідсилювач керма. Регулювання керма. Центральний замок. На автомобілі встановлено італійську систему гбо 4-го покоління. Автомобіль заправлявся на АЗС тільки ОККО, SHELL,WOG. Недоліки: на задніх колесних арках присутня корозія. Переоформлення. Детальніше про автомобіль по телефону. Можливий торг.
Авто в гарному стані, мотор їде гарно, коробка без нарікань, ходова в нормі, салон не порваний в гарних чохлах, масло недавно замінено, гума в гарному стані. Розхід маленький, що наразі актуально. Всі кнопки працюють, клімат працює, дзвоніть питайте все що цікавить. Торг можливий. Площадки не цікавлять.
Продам Mazda 3 Sedan 2004 року. Надійний та динамічний автомобіль з бензиновим двигуном 2.0 і механічною коробкою передач. Машина добре підходить як для щоденних поїздок містом, так і для траси. Автомобіль має приємну керованість, достатньо потужний двигун і комфортний салон. По технічній частині — все в робочому стані. Вчасно обслуговувалося, вкладень по основних вузлах не потребує. В силу віку є моменти по кузову. Є два комплекти гуми, що є додатковою перевагою для нового власника.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?