Авто в гарному стані,газ якісний та вписаний в техпаспорт.Авто на мені будь який вид переоформлення,двигун мастила не бере від заміни до заміни,два комплекта резини на 17 низькопрофільна.Звоніть домовимось торг
Мазда 3 в гарному доглянутому стані. Машинка щодня на ходу. Ніяких вкладень не потребує. Масло поміняне місяць тому, ходова все чудово , мотор працює тихо рівно без зайвих звуків. Запрааляю якісне пальне . Встановлені нові фари. По кузову рівненька ціленька. Хороша машина ніколи не підводила. Зимою щодня їздила в великий мороз заволилась і їхали. Кого зацікавить дзвоніть пишіть. Торг буде адекватний покупцю. Знаходжусь у Вишгороді.
Пригнаний з Швейцарії у 2019 році. Перший власник. Невеликі дефекти по кузові. Не бита, не була у ДТП.
Продам Mazda 3 2008 газ/бензин. Машина в чудовому стані. Двигун та коробка передач працюють відмінно, по ходовій нарікань немає, салон в ідеальному стані, встановлено хороше світло, камеру заднього огляду, є клімат контроль та підігрів сидінь. Літня гума Michelin, зимова Goodyear на дисках. Два ключі та сигналізація.
Авто в гарному стані .Все слідкувалось і робилось вчасно.
Автомобіль технічно справний, додаткових вкладень та витрат не потребує. Готовий до виїзду.
Продам власне авто Чистий 2008 рік 2.0 150к.с. 6 ступка Газ/бензин (вписаний в тех.паспорт) Авто в рідній фарбі Рідний пробіг Всі вікна рідні,включно з лобовим По двигуну,коробці та ходовій частині питань нема Замінені передні тормозні диски так колодки в круг На данний момент вкладень не потребує 2 комплекта ключів З документами повний порядок За всіма питаннями звоніть
Мазда 3; 2008 року; об'єм двигуна 1.4; зроблений капітальний ремонт двигуна, замінений ланцюг ГРМ, коробка передач працює без нарікань. Встановлений новий акумулятор.
Мотор сухий, асла і фільтри поміняні, ходова без питань. Ржавчини не має. Резина 70% зима. Акумулятор новий, 2 ключа. По кузову є сліди експлуатації. На повідомлення не відповідаю - дзвоніть. Торг
продам авто в хорошому стані всі питання по телефону
Продаю свій автомобіль. У зв'язку з купівлею іншого. Є пошкодження на бампері задньому та передньому, а також на дверях . Машина на ходу, питань по ній немає.
Продаю Mazda 3BK рестайлінг в хорошому стані. Комфортний,практичний в експлуатації автомобіль,з надійним атмосферним двигуном. Хороша комплектація,клімат-контроль,підігрів передніх сидінь,біксенонові фари,протитуманки,омивачі фар.
Продам власну Mazda 3, 2008 рік, автомат Продаю свою Мазду. Я власник, машина офіційна, купувалася в Україні. Спеціально не ховаю ні VIN-код, ні номери — машина чесна, приховувати нічого, пробіг 194 тис. км теж рідний, готовий до будь-яких перевірок на СТО. Що по машині: Двигун та коробка: Двохлітровий бензиновий мотор і класичний автомат. Працює все добре, коробка перемикає плавно, без ривків чи затримок. На щитку ніяких помилок немає. Салон: Дуже збережений, чистий. Салон темний, тканинний, ніхто ніколи в машині не курив. Задні сидіння взагалі як нові. Багажник теж чистенький, усе на своїх місцях. Комфорт: Усе, що потрібно для зручності, працює. Клімат-контроль холодить відмінно, є підігрів сидінь (взимку дуже виручає), кнопки на кермі, електросклопідйомники. Зовнішній вигляд: Машина на гарних двоколірних дисках, виглядає дуже бодро та симпатично. По кузову: машина не нова, є звичайна історія для міських авто — на порозі є невелика вм'ятина — суто косметичний момент, на швидкість і їзду взагалі ніяк не впливає. Спеціально "губи не малювала" і не фарбувала, продаю як є. Реальному покупцю зроблю на це адекватну знижку». Від себе: Машина повністю обслужена, зараз нічого робити не треба — сідайте і їдьте. Продаю спокійно, з документами повний порядок, тільки зняття з обліку і переоформлення на нового власника. Прохання до автовикупів та майданчиків — не витрачайте, будь ласка, свій і мій час, допомоги в продажу не потребую. Реальному покупцеві все покажу і розкажу як є.
авто повністю на ходу,новий акомулятор, гарна гума
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?