Продам Mazda 3 (BL) Рестайлінг, 2011. Автомобіль у хорошому стані. Ремонт та техобслуговування проводилося вчасно. Об'єм двигуна 2,5. Є можливість встановити газ, музика BOSE, люк, шкіряний салон. Проблем із нею не буде, сів і поїхав. З усіх питании звертайтесь за тел
Автомобіль пригнаний з Німеччини. Надійний та економний 2х літровий бензиновий двигун, багата комплектація !
На обмін ринкова ціна 6500 Авто в норм стані деталі по телефону цікаво обмін на спец техніку самоскид тягач ітд
Шукаємо нових власників для нашої Мазди. Рестайлінг, модельний 2012 рік. Фактично я був єдиним власником в Україні. Машина має дуже чудовий стан. В США були незначні пошкодження, жодна безпека ніколи не спрацьовувала, було пошкоджене навісне залізо та пластик. В Україні авто без ДТП. Оригінальний пробіг! Гаражне збереження. У вересні 2025 року автомобіль пройшов обов'язкове технічне обстеження та ще 1.5 роки має чинні сертифікати для мандрівок по Європі. Встановлено дороге якісне італійське ГБО за 700$ та вписано в техпаспорт. Бак 43л. Двигун DOHC, динамічний надійний цепний агрегат, мастило не їсть ні граму, підтікання відсутні. АКПП 5 ступка, легендарний гідротрансформатор айсін, взагалі питань не має, замінював мастило, прокладку та фільтр (BOSH), робить ідеально. Частіше користувались авто на дальні подорожі, по місту дуже малий пробіг. За машиною постійно дбали та обслуговували, кожні 10 000 км - була заміна мастила (Motul 5w30), ТО ГБО, ходова за потребою (з дорогого, нові японські передні аморти TOKICO В3367). Страховий поліс на рік. Новий акумулятор. Оригінальні маздовські диски MPS r17, перефарбовані порошковою фарбою, колір підбирали під завод, мають ідеальний стан. Гума Continental 215 50 17 з боковим захистом обода диска. Датчики тиску на місті. Рідкісна для цієї машини сенсорна штатна мультимедія з фізичними кнопками та крутилками, Bluetooth, + камера заднього виду. Комплектація також має круїз контроль. Встановлено залізний захист двигуна. Вікна усі цілі. Фари оригінальні, зробив повний перепак, зараз як нові. Було дороговартісне повне обслуговування системи кондиціонера, замінено радіатор та заправлен якісний фреон. Звісно автомобіль не новий, було відновлення після США та має незначні сліди від експлуатації, але в цілому - гарне, стильне, молодіжне авто. Доглянутий вид, висока надійність, комфорт та безпечність. Гадаю за свої кошти, у своєму класі дуже гарний варіант для вибору авто. Торг біля капота.
Машина в чудовому стані, проїхала не мало але працює як швейцарський годинник. Установлена газова система, офіційно зареєстрована в документах. Поставлені нові світлодіодні LED фари, замінено масло, куплена нова зимова резина, ремонт підвіски/ходової. Все робилось щоб машина була в ідеальному стані. Купувалась у дівчини тому не відома причина давнішньої покраски всієї лівої сторони. Є деякі зовнішні пошкодження, які навіть не видно, лише знаючи про них можна побачити. Продається по причині переїзду закордон. Тому прошу по всім питанням писати чи дзвонити через вайбер, бо просто по мобільному не доступна.
Mazda 3 BL рестайлінг 2011 року. Оригінальний пробіг 141000 км. Надійний двигун DOHC в парі з автоматичною коробкою Aisin. Перший та єдиний власник в Україні. Авто в гарному стані як технічно так і по кузову. Зроблено ТО, заміна мастила, фільтрів, передні тормозні диски та колодки. Двигун працює рівно, автомат перемикає плавно, без пинків. Ходова збита, обслужена, без зайвих стуків. Салон чистий та доглянутий. Безпека вся ціла, вікна всі рідні. Готовий до будь яких перевірок.
Технічно авто в хорошому стані.Робити нічого не потрібно.Є питання по лако-фарбовим питанням.
Авто в гарному стані, все працює відмінно сів - поїхав, за детальними питаннями по телефону
Mazda 3, 2011 р.в., 2.0 mzr, bose, люк, газ...
Mazda 3 В хорошому косметичному та технічному стані
Авто в гарному та доглянутому стані, все працює відмінно, є комплект зимової гуми
Продам Мазда 3 BL 2011року. Авто в доброму стані, деталі за телеіоном
Продам автомобіль у гарному стані. Перший власник, щодесять тисяч км заміна масла оригінальним Dexelia. Всесезонні шини.
Продається машина в хорошому стані 2011 рік Газ-бензин (вписаний в тех.паспорт) 2.0 мотор Коробка автомат Відповім на всі запитання в особисті повідомлення Машина знаходиться в Закарпатській області Солотвино
На обмін дорожче 8200.Два комплекти гуми літо25рік та зима.Поміняно грм 1500км назад.Пройдено повне ТО.Замінив антифриз.Масло в коробці.Ходова частина в ідеальному стані.Так як авто улюблене в сім'ї за безцінь не продам.Всі деталі за тел.Якщо не в зоні пишіть будь ласка на вайбер.Пурекупам прошу не турбувати.!!!!
Продам Mazda 3BL 2,5 2011 рік. Машина повністю обслугована, замінено масло в двигуні та фільтр, масло в АКПП з фільтром. По ходовій без питань. Свіжа страховка. Датчики в колесах. Фари з поворотним лінзом. Фонарі лэд. Освітлення салону все лэд. Клімат обслужений. Безпека на місці. Без ключовий доступ, система старт-стоп.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?