Автомобіль у гарному стані,повністю обслужений, жодних вкладень не вимагає.Мотор 1.8 5-ти ступенева менічна коробка передач їде дуже бадьоро,салон чистий і охайний.документи в повному порядку любий вид переоформлення.
Продається надійне авто, замінені фільтра масла, повністю зроблена ходова . По мотору і коробці передач зауважень нема. Заводиться ідеально як на холодно так і на гарячо.
Авто в робочому стані все працює Всі деталі по телефону
Авто у хорошому стані — сів і поїхав! Повністю на ходу, без вкладень Двигун працює рівно, без сторонніх звуків Ходова в порядку, нічого не стукає Рідний пробіг (готовий до будь-яких перевірок) Салон чистий, доглянутий, не затертий Є незначні нюанси по кузову (косметика, на швидкість не впливає) Авто варте уваги, приїжджайте дивитись Можливий адекватний торг біля авто
Продам хороший автомобіль який має дуже хорошу динаміку, та дуже надійний автомобіль, щей на МКПП, якому повірте немає конкурентів в його бюджеті. середній розхід 9/100 по місту технологія - SKYACTIVE ГБО не потрібно і при цьому двигун міліонник Машина готова до будь якої експлуатації і літом і зимою яка ніколи вас не підведе та довезе в любу точку світу. Встановлено хороше світло, затонована дорогою плівкою. Нічого робити не потрібно. Пробіг рідний! Також хороші зимові колеса Продаж не спішний, площадкам не турбувати замінено масло та фільтра масло оригінал Mazda 0w20 Машина готова до будь-яких перевірок.
Авто в гарному стані,є деякі нюанси по кузову,по салону затертостей немає,по електриці працює все на відмінно,мотор масла не бере та не димить,росід по місту в районі 10-11л.Стоїть гарна зимова гума,також є літня.Недавно осблужена ходова частина та замінено масло та фільтра.Авто можна оглянути на любому вашому СТО.
Продам Мазду 6 у дуже хорошому стані без вкладень. Машину привозили для себе. В Україні в одних руках. Запчастини ставилися лише оригінальні. По машині вкладення не треба, завів і поїхав. АВТО БІЗНЕЗМІНАМ НЕ турбувати.
Комплектація Grand Touring Reserve. Користувався авто 5років для особистих потреб. ТО кожні 10 тис. Машина в хорошому стані, не потребує додаткових вкладень.
Машинка в чудовому стані, все обслужено нічого робити непотрібно. 1й власник в Україні. 2 комплекти резини (зима+літо) 54 тис км рідного пробігу. Площадкам не турбувати. Торг присутній.
Авто в гарному стані,технічно все справне ходова вся перебрана є нюанс на лобовому можливий розумний торг продаю у зв'язку з мобілізацією чоловіка
Перша реєстрація 2008. Кузов в хорошому стані, дно також!!! Арки замінені, решту в рідній фарбі, пороги зроблені, салон в дуже хорошому стані, пробіг рідний ( знаю історію з 140тис пробігу від першого власника), ходова ок, все працює….новий акумулятор Бош, обмін твльки на електрику!!!!! Автобізнесменів прохання не турбувати!!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?