Авто в дуже гарному стані. Обслуговане повністю. Стоїть газ. Витрати пального економічні. Машина не проблемна. Купувалась в салоні в Києві. Працює все дуже добре. Є зимова та літня гума в гарному стані.
Машинка доглядена, все що потрібно робиться вчасно, ходовка не гримить, нічого не стукає. По електриці все працює. Музика BOSE (підсилювач з сабом, саб в запасці, місця не займає). По двигуну дуже багато зроблено (на 350 т. пробило прокладку гбц, було прийнято рішення зробити повну ревізію ДВС: нові вкладиші (колінвал був в допусках), нові поршневі кільця, всі сальники, повністю зроблена гбц, відреставрована турбіна, відреставровані форсунки). По кузову зрозуміло що є недоліки, так як машині вже 20 років. Пороги переварені. Днище ціле. Треба робити задні арки. Машинка на зимній резині на залізяках. Є комплект літа на титанах.
Продам власне авто Mazda 6 GH седан 2008 року, 2.0 бензин, 6МКПП. Авто офіційно купувалось в Україні, в гарному стані. Автомобіль доглянутий, по регламенту мінялося все вчасно. Гаражне зберігання. Гарна комплектація, в авто є все для комфортного пересування. Автомобіль чудово тримає дорогу, динамічний при набиранні швидкості. Салон просторий, зручний та комфортний. Встановлені чохли сидінь. Великий, об'ємний багажник. За детальнішою інформацією, телефонуйте.
Продам Мазду 6, gg 2007 рік, 2.0 дизель Оцинкований кузов, тонована в круг, нова все сезонна резина, Android магнітола, комплектація Bosse, зроблена турбіна, замінений інтекулер, замінені масла, всі фільтра.Зроблена пряма траса. З нюансів,потрібно пофарбувати бампер. Звертатись за номером телефону.
Автомобіль обслужений, в хорошому стані, деталі по телефону. Торг біля авто
Авто в гарному стані, сів і поїхав, не гнила, також цікавий обмін, по іншим питанням в особисті
авто в чудовому технічному стані, все відремонтовано, сама автослюсар робив з душе для себе. топова комплектація на ті роки.
Свій автомобіль, у використанні з 2020 року, в 23му тільки переоформив на себе,тому володію більше 5 років. По двигуну зауважень немає, масло не бере, від заміни до заміни не доливаю ні грама, замінені всі подушки двигуна.В круг замінені амортизатори "каяба", замінені гальма-диски/колодки передні задні.Салон і кермо перешиті шкірою. По кузову є сліди використання. Акустика morel tempo 6,підсилювач kicx 4 канальний + процесорна голова. Зимова резина. 2 ключі.Світло ближнє і птф світлодіодні лампи. Авто використовується щодня.
Мазда 6 2.0 бензин 2004 рік Авто кожен день на ходу , По кузову є незначні нюанси, машина не нова Круїз контроль, мульти кермо , сидіння з підігрівом, гарна акустика , 4 стеклопідіймачі , тощо. Мотор замінений стоїть донорський пробіг 180 тис . Всі питання по телефону. Розглядаю також обмін .
Авто в гарному стані, повна комплектація, зимова гума нова, встановлено ГБО.
Продам хороше сімейне авто, їде дуже гарно, розхід приємний, замінено недавно ремінь ГРМ, ролики, помпа, масла і фільтра, по кузову є незначні дефекти, по мотору\ходовій питань немає.
Авто в нормальному робочому стані,сів та поїхав. хороший варіант як для міста так і для сім?ї. Авто в обережній експлуатації. вкладень на даний момент не потребує, є незначні косметичні нюанси по кузову.
Мазда 6 2.0 турбо дизель, механіка працює отлічно Мотор 306тис км заміна ГРМ та всіх розхожніків (ролики, помпа, ремні, фільтри, рідини) все мінялося завчасно мотор без проблем їде бодро Ходова вся покругу перебрана нічого не гримить їде мягко Тормозна система перебрана Електрика справно працює, стоїть Вебасто, два ключі По кузову замінив пороги, все інше в рідній фарбі Тещо не відремонтоване на якість експлуатації авто не впливає, забажанням робиться красота і машина буде дороже милувать ваше око, вкладень не потребує окрім косметичних, спокійно проїжджає від ТО до ТО кожні 8-10тис км Хто хоче собі для роботи або для сім'ї надійного японця представлено вашій увазі. Продаю бо після поранення неможу їздить на механіці пересів на автомат, Дзвоніть пишіть відповім на всі питання
Продам Mazda 6 GH 2009 року. Машина в гарному стані, сів і поїхав. Деталі по телефону !
Продам авто газ/бензин. Пороги поміняни, дно поварене. На ходу кожен день. Обслуговування вчасно. Продаю за таку ціну бо там майже все зроблено (із старого там залишилась тільки я) або покупайте за 3 і вкладуйте ще 4. Всі питання по телефону
Автомобіль в чудовому стані Зберігається в гаражі В зимку не використовувався , Дефектів по кузову немає, Пороги арки цілі , ,переодягнена в обвіс МРS,шкіряний салон,Андроїд Колеса на 18 радіусі,зима на 16 Днище оброблене без дефектів Газ 4 покоління,другий власник . Машина за 2 роки наздила пару тисяч кілометрів,останній раз виїжджав в жовтні. Розгляну обмін.Ціна за кеш,на обмін як у всіх.
Продам авто у відмінному стані. Розхід 6-8 літрів . Встановлена магнітола Deker ts9 003, колонки в круг нові (попереду Voice компонентні, позаду DST каоксіальні) загалом музики на 15 тисяч «валить крепко». Камера заднього огляду в HD форматі з нічним баченням все чітко видно що вдень що вночі, кондиціонер працює, титанові диски r17,гарна гума, адаптивні фари + встановив ФСО на дальнє світло вдень красиво поморгати можно, вночі набагато краще світить дальнє світло, встановлена ручка КПП кристалічна з значком MAZDA з підсвіткою заряджається від шнура, салон охайних, стеля світла, ево килимки, за машинкою слідкував. Телефонуйте, запитуйте !!!
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?