Авто у рідні фарбі , у комплекті є зимні шини . Телефунуйте за номером телефону ********** Руслан
Авто в нормальному стані. Є сліди експлуатації. Є проблеми по заднім аркам(на фото). По автомобілю багато чого зроблено. Повністю замінено задню підвіску. Передня підвіска в нормі. Вся єлектроніка та датчики, крім АБС працює. Детальніше по телефону. Телефонувати краще через Телеграм по причині поганого зв'язку
Своя Мазда 6,ГАЗ/Бензин,встановлене дороге ГБО (1100 євро),газ вписаний відмінно працює,та гарно заодщаджує. В Америці автомобіль мав незначні пошкодження,та малий пробіг.Технічних проблем немає ниякіх,обслуговувася вчасно,і якісно,все робив для себе.Має переведене меню,та GPS навігацію .Нещодавно міняв масло та фільтр АКПП,нові важилі.Замінено мастило ,та всі фільтри двигуна. Підкраси-капот(Америка),задні двері(косметика).По машині нічого робити не потрібно! Дуже комфортне та динамічне авто! Відмінний стан.Авто своє,у володінні п'ятий рік. Продаж внаслідок придбання нового авто.
Продам хороший та надійний автомобіль Нова рульова рейка Замінено лобове скло Встановлені лед лампи Хороша музика BOSE Багато чого було замінено по ходовій Кузов у гарному стані Є швидко зʼємний фаркоп Якщо дійсно цікавить, телефонуйте, домовимось
Телефонуйте все розповім , газ вписаний ,приємна витрата пального ,без торгу
Авто повністю на ходу, не було в дтп . Дата першої реєстрації 24.11.2006 . другий власник з 2015р. . На авто більшу частину керувала жінка. Потрібні кузовні роботи приблизно 500-700дол.містами є корозія та сколи .Встановлена сигналізація, є можливість віддалено завезти автомобіль.новый редуктор газу.в машине не палили .автомат без пинків.продаю у зв'язку с придбанням новой автівки .
Продаю власне авто,яке на повному ходу щодня. Пропадаю з приводу придбання іншого. Максимальна комплектація!музика Bose. Авто в гарному технічному стані,пройде не повне ТО по всій технічні частині перед зимою,ТО по ГБО проходив нещодавно,теж по замінював всі розхідники та редуктор.Поставив місяць назад нові LED-лампи. Ніколи не економилось на обслуговуванні та роботі майстрів,так як авто у власному користуванні. Що стосується кузова корозії чи чогось подібного зовсім немає,дно раніше покривалось антикором) Є мілкі потертості та царапки,на фото ті,що найбільш вираженні,але як на свій авто досить гарне та доглянуте авто. Буду радий продати в гарні руки)Торг є,але адекватний)н Більш детально розповім у особистих повідомленнях або по телефону.
Машина в доброму стані. Встановлене ГБО у 2024 році на Сервіс газу. На гарантії, обслуговувалося вчасно. Вписане в техпаспорт Нічого не підтікає. Мастило і фільтра замінені 28 лютого 2026 року Прошу писати питання у вайбер за номером у оголошенні не завжди можу говорити відзвонюся при першій можливості
Продам свій надійний автомобіль в гарному стані,майже максимальне комплектація, е сервісна книжка. За досконалою інформацію звертатись по телефону
Продається Mazda-6 2011 (2012), привезена зі США. Все обслуговано. Кузов у хорошому стані. Все вчасно обслуговувалося. Нещодавно було відремонтовано всю підвіску. Поміняно амортизатори, стійки стабілізаторів, колодки, сайлентблоки та ін. Встановлено якісне газове обладнання четвертого покоління (форсунки Baracuda). Масло змінювалось кожні 7000-10000 км. На коробці стоїть замок Bear-lock. Від угону це найкращий засіб. Відмінний автомобіль з гарною динамікою та ергономікою. Є комплект літньої та зимової гуми. Встановлено мультимедійний андроїд-пристрій замість штатної магнітоли (рідна також є). Якщо є питання, дзвоніть. Готовий на перевірки у СТО. Бажано правий берег.
Авто в гарному стані, використовується рідко, зроблений кап ремонт двигуна, замінене газове обладнання, і цепок грм з усіма зірочка, оригінал мазда, перебрана передня ходова, з гарним салоном, робити нічого не потрібно, експлуатувалося в сімейних цілях
Авто повністю на ходу, щодня в користуванні. По двигуну зауважень немає. Є музика з Bluetooth, встановлено ГБО (вписане у техпаспорт), працює кондиціонер, мультируль, датчик дощу, датчик світла. Круїз-контроль вмикається не завжди — ймовірно щось по керму. Всі нюанси видно на фото, авто гниле. Чек не горить, світиться лише ABS. Сигналізація працює.
Гарний стан, центральний замок, сигналізація, ГБО
Продам Mazda (Мазда) 6 GG 2007р. в. двигун 2.0, механічна 6-ступінчаста коробка передач. ГБО 4 покоління вписано в техпаспорт. Салон у відмінному стані. За електронікою жодних дефектів. все повністю працює: подушки безпеки, круїз та клімат контроль, датчики дощу та світла, ABS, DSC, акустика BOSE (4 колонки + сабвуфер та підсилювач), ксенон у ближньому світлі фар. Автомобіль у хорошому стані. Без ДТП. Підфарбовувалися крила. Все інше у рідній фарбі. Причина продажу, ніхто не користується, стоїть у гаражі.
Продам свою машину, володію понад 4х років. Авто обслужено, вкладень не потребує - сів і поїхав. Стисло основне: - Зроблено антикор минулої осені - Два комплекти хорошої гуми Hankook, диски щойно пофарбовані без сколів та подряпин - ТО зроблено менше 500 км тому (у тому числі із заміною масла в коробці) - Встановлено дорогий газ BRC - теж зроблено ТО та обслужено, працює без нарікань - Замінено радіатор, свічки, прокладки двигуна 5 тисяч тому (мотор і коробка повністю сухі), замінено гальмівні диски та колодки, і обслужено підвіску - Видалено каталізатор, встановлено пламенегасник і авто прошите на євро 2 - Також доопрацьований вихлоп установкою електронної заслінки (з пульта вибираємо закрито — повний сток, відкрито — відповідно голосніше) З нюансів тільки ЛКП по передньому бамперу, була легка притертість. На цеступлю природно, поки немає часу усунути це самому Загалом: це максимальна комплектація на свій рік, працює кожна кнопочка. Шкіряний салон абсолютно цілий, ніде не потертий, хороша музика Bose (підсилювач плюс сабвуфер), є люк, авто тоноване якісною плівкою, додатково встановлена сигналізація, і android мультимедіа з камерою заднього виду Продаж не поспішний, пишіть дзвоніть на всі питання відповім, хороший торг біля капота)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?