Продам Mazda 6 2014 р., авто пригнано з США, пошкодження були мінімальні, все змінено та пофарбовано в колір авто, все працює відмінно. Коробка автомат, пробіг 240000. Продаж без "підводних каменів" - сів та поїхав, не яких вкладень та ремонту не потребує. Обладнаний ГБО 5, торг мінімальний біля капоту авто. Обмін не цікавить.
машинка в ідеальному стані сів поїхав. вкладень не потребує.
Продаю власне авто, володію десь півтора року. Страховка свіжа. ремонтував вчасно, після купівлі одразу замінів усі рідини які тільки є, та усі важелі передньої підвіски, разом с тягами та рульовими накінцівниками. Масло міняю кожні 5-7тисяч кілометрів. Масло не жере. Задні колодки нові, передніх половина, нові передні гальмівні диски. Каталізатор цілий, помилок не б'є. Є проблеми по кузову, займатися нема можливості. По техніці все добре, приїзджайте та дивіться. Салон рідний шкіряний, водійське кресло порване, Повний електропакет с водіським сидінням, підігрів передніх сидінь, килимки рідні в нормальному стані. Двостороння сигналізація. Обліз лак на капоті, тріщини на бамері, та гнили арки та поріг. Нове лобове скло та тонування. Передні та задні парктроніки, Круіз, нові фари с bi-led модулями, та ангельскими та диявольськими оченятами, фари в плівці, світло дійсно дуже гарне. Стояночні гальма працюють. В автомобілі працює кожна кнопка. Клімат заправлений та працюють всі режими. Розхід по місту 12-14 газ, 11-12 бенз. Інші запитання по телефону. Повне переоформлення. В ДОПОМОЗІ ПРОДАЖУ НЕ ДЗВОНИТИ ТА НЕ ПИСАТИ. Продаж терміновий. Без торгу
Машина в роботі щодня. Двигун масла не бере зовсім, працює рівно на бензині і газу. Коробка ручка, взагалі без питань, не вибиває, все гуд. Ходовка ніде не гримить, тільки сзаду зліва стойка чи стабілізатор, треба їхати на яму, часу немає розбиратись. По кузову як в багатьох маздах рижики місцями трошки є, вздуття на правій задні арці. Двері також трохи є іржа присутня. Магнітола сенсорна, музика грає на радіо так собі, з флешки чи блютуза добрий звук. 4х3 полосних динаміка в дверях. Зимня гума є на дисках 16, літо на 17. Ще сезон можна відкатати. Кондер заправлений, але чомусь в осени перестав включатись моторчик кондера. Може електрика. Багажник з розкладеними сидіннями то щось, холодильник целіком влазить. Робоча конячка, не підведе 100%, машина в мене 3 роки, ні разу не підвела.
Продам. Авто не потребує жодних вкладень. Ходова частина оновлена в коло включаючи гальмівні диски з колодками. Замінений гур.
Всі питання по телефону! Пишіть якщо не відповідаю, телефонуйте в Viber.
Автомобілю в ідеальному стані по техніці. Пробіг 202тис. Мотор не бере масла від заміни до заміни взагалі. Газ обслужений. Ходова обслужена. Коробка працює добре. По кузову є нюанси на задніх арках. (Видно на фото) По електриці зауважень нема. Мультрируль, електропідйомники, підігрів сидінь, омивач фар, клімат контроль - все працює ідеально
Один власник. Торг. Додаткова інформація за телефоном
Продається Mazda 6 2002 року випуску з надійною механічною коробкою передач. Автомобіль у гарному стані, повністю доглянутий та на ходу. Пробіг складає 245 тисяч. У технічному плані все обслужене: свіжі масла та фільтри, проведено повне обслуговування газової системи. Також замінено стабілізаторні подушки, опорні подушки під мотором замінено, зчеплення нове , повністю перебрала ходова , замінено масло в коробці передач. Перекупам не турбувати Кузов має природні сліди використання і відповідає віку автомобіля.
Mazda 6 — Чесний пробіг, повністю обслужена технічно. Вкладень не потребує! Продаю синову Mazda 6. Машина в одних руках, приховувати нічого — пробіг 224 000 км, абсолютно реальний. Автомобіль повністю живий, доглянутий та на впевненому ходу щодня. Головна перевага цього авто — воно повністю обслужене по технічній частині. За останні два роки зроблено величезний обсяг робіт, грошей на якісні запчастини не шкодували. Машина робилася для себе. Що було зроблено по техніці (мотор, рейка, ходова): Двигун: 2 роки тому замінено масловідбивачі (маслознімні ковпачки) та проведено якісне регулювання клапанів. Двигун працює рівно, тихо, заводиться з пів оберту. Система охолодження: Встановлено новий радіатор охолодження. Рульове управління: Проведено повну реставрацію рульової рейки (хвороба цих моделей, тут вона вже вирішена). Нещодавно замінено насос гідропідсилювача (ГУР) та перепресовано шланг високого тиску. Підвіска: Повністю перебрана від А до Я. Замінено багато елементів, включаючи нові задні важелі та пружини. На ходу машина їде дуже м'яко, збито, жодного стороннього стуку чи скрипу немає. Гальма: Замінено скоби та напрямні задніх супортів, все обслужено та працює ідеально. Історія по кузову (пишу як є): На початку експлуатації була неприємність — притерли праву сторону від бампера до бампера, а також був легкий наздоганяючий удар попереду. Ремонт робили якісно та «на совість», а не на продаж: Передній бампер та права фара та пасажирські двері замінені на нові. Правий поріг та задня права арка з крилом були професійно вирізані та повністю відновлені. Геометрія кузова ідеальна, силова структура не постраждала, безпека вся на місці. Візуально машина виглядає чудово. Салон та комфорт: Салон чистий, охайний. Кондиціонер та вся електрика працюють без нарікань. Задні парктроніки + камера заднього виду. Розумний та аргументований торг можливий.
авто потребує зварювальних робіт, але на їзду то не впливає, авто щодня на ходу. заводиться без проблем працює що на газу що на бензині можна переоформити реальному покупцю буде адекватний торг
В машині тільки з робил ТО. Пробіг 313 тис. Газ в писана в тех паспорт.
Мазда 6 2007 рік . 2,0 газ бензин. Я власник . Антикорозійка днища Загнав в Україну в 2020 році в грудні . Є сліди використання . На ходу без проблем . Газова установка встановлювалась в Німеччині. Поміняно ланцюг грм і сальники клапанів. Двигун масла не бере . Два ключі. Торг має місце . Андроїд радіо камера заднього виду
2.0.БЕНЗИН ТА ГАЗ .АВТОМАТ.КЛІМАТ КОНТРОЛЬ.МУЛЬТИ РУЛЬ.КРУЇЗ КОНТРОЛЬ.ПОВНА ЕЛЕКТРИКА…. Рідний прозорий пробіг!!!! Машина повністю обслужена, замінені всі росхідники,нова гума,новий акумулятор.По машині все працює, кожна кнопочка, двигун працює як годинник,масло не бере, працює тихо і рівно,АВТОМАТ працює ідеально,переключає кожну передачу плавно і чітко,по ходовій частині автомобіля нарікань немає ніяких,повністю обслужена.Машина в аваріях участі не приймала,машина в житті виглядає як на фото.Салон автомобіля в хорошому стані.Дуже терміновий продаж,Одеська регістрація, машину продаєм з повним переоформленням на нового власника.Машиною будете дуже задоволені, дуже економна,комфортна, сімейна машина.Можливий обмін, можливо просто через лізинг!!!!!
Всім вітання! Продам хороше комфортне авто! Технічно і по кузову все добре, сіли - поїхали. Дуже економний, непримхливий. На більше питань відповім по телефону.
Продаю власне авто, володію 2 роки, тільки з переоформленням, з документами повний порядок. Газ 4-те покоління. Авто технічно справне. По ЛКП є декілька місць де вицвів лак, та невелика вм'ятинка на кришці багажнику над стопом справа. Не буду писати як деякі продавці, що поміняне все що тільки можна. Все що потрібно було міняти, все мінялось в свій час. Є повноцінна запаска на такому самому диску як всі колеса на авто. Машинка м'яка в ходу, дуже комфортна як по трасі так і в місті. За додатковою інформацією телефонуйте.
Mazda 6 2012 года выпуска, комплектация touring +, также установлено гбо 4 поколения (баллон 54л), после дтп Передние фары обе целые, все как на фото, авто стоит на украинской регистрации, газ вписан в тп. Возможна оплата в USDT. На сообщения не отвечаю.
Машина їздить без проблем ,з недоліків не опускається скло на водійському місці ,потребує ремонту , дно та пороги гнилі потребують зварювання та заміни ,акамулятор потребує чистки ,окислені контакти ,куліса розшатана ,потребує регуліровки ,але працює,ходова в не дуже стані ,потребує невеликого ремонту . Євмятини на копоті та криші ,впало дерево,на фото видно . З останніх змін : тормозні диски,колодки ,лобове скло , редуктор ,передній ричаг Мотор в гарному стані,по ньому питань зовсім нема ,стоїть газ,все інше працює нормально ,кондиціонер ,пічка ,блютуз мультимедіа . Кажу як є ,перекупам прохання не турбувати ,торг тільки при наявності аргумента ,або за швидкість купівлі . Дзвоніть **********
Продам автомобіль, працює як на газу так і на бензині, сів завів і поїхав,дельна інформація за телефоном. Реальному покупцю торг біля капота
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?