Mazda 6 2012 года выпуска, комплектация touring +, также установлено гбо 4 поколения (баллон 54л), после дтп Передние фары обе целые, все как на фото, авто стоит на украинской регистрации, газ вписан в тп. Возможна оплата в USDT. На сообщения не отвечаю.
Машина їздить без проблем ,з недоліків не опускається скло на водійському місці ,потребує ремонту , дно та пороги гнилі потребують зварювання та заміни ,акамулятор потребує чистки ,окислені контакти ,куліса розшатана ,потребує регуліровки ,але працює,ходова в не дуже стані ,потребує невеликого ремонту . Євмятини на копоті та криші ,впало дерево,на фото видно . З останніх змін : тормозні диски,колодки ,лобове скло , редуктор ,передній ричаг Мотор в гарному стані,по ньому питань зовсім нема ,стоїть газ,все інше працює нормально ,кондиціонер ,пічка ,блютуз мультимедіа . Кажу як є ,перекупам прохання не турбувати ,торг тільки при наявності аргумента ,або за швидкість купівлі . Дзвоніть **********
Продам автомобіль, працює як на газу так і на бензині, сів завів і поїхав,дельна інформація за телефоном. Реальному покупцю торг біля капота
всі деталі за телефоном
Готовий до будь яких перевірок. В технічному стані авто я впевнений на всі 100% тож майбутній власник точно не матиме жодних проблем і їздитиме без вкладень ще на один рік (окрім регламентних розхідників). В оголошенні зазначено реальний пробіг заміненого двигуна! Продаю бо потрібен бус. Обмін не цікавить. Пишіть/ дзвоніть відповім на всі питання. Чесна - та підтверджена історія обслуговування авто. 1000 км тому зроблено гальма по колу. 1300км тому заміна оливи та фільтра. Ходова в ідеалі. Перебрав та замінив майже все. За пів року до повномасштабного вторгнення замінено двигун (замовляв з Польщі через товаришів з підтвердженим пробігом 111 тыс.км. з усім навісним) Станом на зараз в оголошенні зазначено реальний пробіг двигуна. НОВА ОРИГІНАЛЬНАЯ 5 ст. МКПП (придбана у оф.дилера Mazda в Харкові) ! Після чого машина рік простояла в Балаклії під час окупації. Після того рік чи півтора поїздив на ній в потім ще близько року вона простояла через те що не мав можливості їздити через особливості місця несення служби. Тож за час володіння авто воно загалом майже 2 роки не використовувалось в грошей вкладено чимало. Кузов, пороги и арки без гнилі та рижиків. Не плутайте з дорестовими бо саме вони сильно гниють, а це рестайлова модель і вони по кузову оброблялись значно краще. Авто з повним електропакетом, комфортом та безпекою. Машину купляв для себя, і встановлював тільки якісні запчастини. Перекупи та любителі необґрунтовано торгу проходимо повз !
Продам свій автомобіль. Я власниця по ТП. Авто на повному ходу . Є нюанси по лакофарбовому покриттю . Решта деталей по телефону.
Продам Mazda 6. Автомобіль у хорошому технічному стані. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно, ходова частина перебрана та працює без нарікань. Машина регулярно обслуговувалась та використовується щодня. Салон у хорошому стані, доглянутий. По кузову є невеликі косметичні нюанси (сколи та рижики на арках) — нічого не приховую, усі моменти детально показані на фото. Авто на впевненому ходу, хороший варіант за свої гроші. Торг біля автомобіля. Дзвоніть — домовимось.
Продам гарний сімейний автомобіль. Авто пригнане 3 роки назад, з того моменту в одних руках. На свої роки гарний доглянутий автомобіль. По авто все працює, мотор працює рівно, тихо, по ходовій не стукає не гримить. Салон дуже збережений, руль, пластик, кнопки, не затерті, виглядають дуже гарно і збереженно. Два ключі. По іншим питанням телефонуйте, все розповім
Продаю власне авто • У сім’ї 10 років • Повне переоформлення Стан кузова: • Пороги цілі, дно гнилувате • Січе глушник • Ліва сторона поцвіла • Лак на капоті ,крилі та дверкі поліз • Низ водійської двері потребує уваги • Масло бере 2–3 л від заміни до заміни •Встановлено якисний газ lovato • Два ключі • Два комплекти ковриків (зима літо) • Задні диски, супорта та ступицю замінювали • Минулої весни замінив всі салінблоки ззаду перед треба дивитись(права шарова,стойки стаби,рульові накінечники) • На холодну інколи при переключенні з 1 на 2 є поштовх (було ще з 2015 року) • Підтраює ( зажатий клапан) треба регулювати • Встановлені бі-лед лінзи – світло гарне (400$) • Новий акумулятор • Авто було переварене в 2019 році • Перед переваркою номер кузова був перенесений у САНТАДОР (під пасажиром він згнив) • Вся документація на переварку наявна • Під час переварки авто обезшумилось • Страховка є Контакт: Якщо є питання — пишіть у Viber На завязку через раз Машина територіально знаходиться на Позняках. Но фото виглядає краще ніж в живу
2008 рік, пробіг 198000, об'єм 2.0, бензин/газ, механіка, салон обшитий кожою, сенсорна магнітола
? Продам Mazda 6 ? Пробіг: 314 521 км ? Стан: середній ? Авто на ходу, детальна інформація — за телефоном. ? Телефон для довідок: ********** Станіслав
Автомобіль куплений в салоні у офіційного дилера Mazda в Україні.Другий власник.Гаражне зберігання,бережна експлуатація.Авто більше 7 років в сімї,продається у звязку з потребою більшого авто.Встановлене якісне ГБО 4 покоління,форсунки Barracuba,редуктор Shark 1500,контролер Alex Optima Nano. Повна комплектація:6AIRBAGS,ABS,ABD,кондиціонер заправлений фреоном,4 склопідіймачі,електро-дзеркала з підігрівом і автоскладанням,протитуманні фари,Led лінзи основного світла Ксенон.Камера заднього виду виводиться на андроїд магнітору 10 дюймів +відереєстратор віддам.Сідіченжер замінений на Android магнітолу.( You tube, навіготор ,MP3,FM,Bluetooth) штатну магнітолу віддам в подарунок на 6 CD дисків, сигналізація Convoy ,центральний замок,фари поліровані і обклеєні бронеплівконю.Металевий захист двигуна,тоновані всі вікна ,крім лобового.Нові тормозні диски передні і задні.Новий акумулятор Bosch.Запасний комплект ковриків.Чохли на сидіння.Цікавить продаж або обмін.Дтп це заміна заднього бампера і підсилювача бампера.
Авто свіжо пригнаний зі Швейцарії! Розмитнена, сертифікат пройдений, готова до постановки на Український облік! Весь кузов в рідній фарбі окрім переднього бампера! Корозія чи ржавчина по кузову відсутні! Салон в дуже охайному стані, наявна сервісна історія, два ключі, два комплекта резини на дисках! Авто дійсно в дуже збереженому стані! Перевірка на сто вітається! Торг аргументований присутній! Огляд в Житомирі! Газ вписаний в сертифікат але на авто не стоїть! При потребі встановлю за день!
Продам свою Mazda 6GH. Авто в робочому стані. Взимку були замінені передні та задні колодки, правий зовнішній шрус. Встановлено новий газовий редуктор, свічки. Витрата газу по місту приблизно 12 літрів. Тонафування по колу, камера заднього виду, парктронік. Встановлені нові лінзи головного світла. По кузову видно сліди експлуатації. Два комплекти гуми.
Продаю свою улюблену машину в турботливі та щирі руки. Машина потребує вкладень ! Причина продажу відсутність фінансової можливості відремонтувати все , що потрібно. Машина зі мною 8 років , завжди базовий догляд робився своєчасно. Авто дуже комфортне як для траси так і для повсякденного життя , завжди «служила» вірою і правдою ) салон в нормальному стані, шкіряні сидіння , передні потребують швейного ремонту, задні в ідеалі. По кузову мається багато роботи , корозія безжальна до мазд в цьому плані. Крила рекомендували вирізати та ставити нові, але я думаю що рукастий чоловік зможе вирішити цю проблему. По ходовій теж є що ремонтувати. Додаткові фото , відео , деталі надам при потребі. Перекупи, не турбуйте будь ласка, тут вашого заробітку не буде.. Машину продам в хороші руки , людині для себе , яка розуміється та любить цю марку. Торг , звісно , доречний , адекватний.
Машина в хорошому стані, газ/ бензин євро 4, шестиступка, фаркоп, музика, хороші колонки, стоїть адаптер, підігрів дзеркал, клімат, круїз контроль, мульти кермо, арабська збірка салону світлий не шкіра, двигун 2л, їжджу щодня на роботу я господар, стоять рідні титани, сіть фарком, їде добре, телефонуйте розповім докладніше) 06******78, торг!!!, не перекуп!
Mazda 6 2010 1.8 бензин, стоїть гбо 5-го покоління, автомобіль в чудовому стані, два ключа, ввесь час в одних руках, без пошкоджень та ДТП, пробіг не кручений 100%, автомобіль готовий пройти будь яку перевірку, вкладень не потребує, нова гума, чохли, на сидіннях муха не сиділа, мультируль, мультимедія, клімат-контроль, 17 диски
Машина в доброму стані,кожен день в користуванні,без гнилі та корозії,встановлено гбо Продається по причині купівлі нового авто
Мазда в задовільному стані. Замінено щеплення 30000тис тому. Замінено масло в коробці і моторі. Поміняні передні речаги, поміняні задні пружини та саленблоки. Поміняні передні і задні диски та колодки. Замінені свічки запалювання. Замінений антифриз. За детальною інформацією пишіть або дзвоніть.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?