Код товара: 75110 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. Mazda RX-8 2004 року — спортивне купе з яскравим характером та легендарним роторним двигуном. Автомобіль оснащений бензиновим двигуном 1.3 (SP) потужністю 191 к.с., який славиться високими обертами, плавною роботою та дарує справжні емоції від керування. Нещодавно виконано капітальний ремонт двигуна, що є великим плюсом для цієї моделі. Пробіг автомобіля становить 215 тис. км. Задній привід забезпечує відмінну керованість і баланс на дорозі, завдяки чому RX-8 дарує справжнє задоволення від водіння. Спортивна підвіска та добре продумана конструкція шасі дозволяють автомобілю впевнено триматися в поворотах і залишатися стабільним на швидкості. Модель вирізняється стильним дизайном та практичним чотиримісним салоном. Особливістю кузова є задні двері, що відкриваються проти руху, що робить доступ до задніх сидінь значно зручнішим. Mazda RX-8 — це автомобіль для тих, хто шукає нестандартний спорткар, цінує драйв, керованість і унікальну роторну технологію.
Машину купував вже на свапі х30хе з коробкою від того ж мотору (не через перехідну плиту!) та з газовим обладнанням, все вписане у тех. паспорт. На вивороті. Мотору стало погано, його зняли і планувався свап на інше, але не вийшло... в цілому машину та все про неї можна побачити на відео у тікток: vasa_basilik там є відео з усією інформацією, історією, оглядом салону, підкапотки і тд. Так би мовити вся правда про неї. Або скину все необхідне при обговоренні. В загальному крім мотору стан авто хороший, зберігається у гаражі. Присутній кастомний виворіт. (стоковий руль - є, нічого не пошкоджено, та все, що замінено косметично віддаю, хоча там не так багато і замінено) також разом віддаю мотор, та коробку, вони зняті.
УВАГА: Машина НЕ НА ХОДУ (потребує ремонту двигуна). Будь ласка, прочитайте опис повністю перед тим, як писати чи дзвонити. Продам власну Mazda RX-8. Володію 3 роки. Купував з пробігом 73 тис. км, зараз майже 90 тис. км. Машина використовувалася як авто на кожен день — стабільно і щодня їздив на роботу, тому все обслуговувалося вчасно. Планував перебрати двигун і їздити далі, але зараз немає сил та ентузіазму. Продаю під відновлення або як ідеальну заготовку під СВАП. Головне по техніці: Двигун: Рідний ротор Renesis потребує ремонту/заміни (застрелилася одна секція). Машина з характером — на одній секції своїм ходом героїчно доїхала 10 км додому, після чого поставлена в гараж. Теоретично на одній секції може завестись, так що стан «сів поїхав»)). Трансмісія: Автомат (АКПП). Працювала без нарікань. Гальма: Повністю обслужені, встановлені абсолютно нові гальма по колу (диски та колодки).TRW Колеса: Гарні темні диски + майже новий комплект преміальних літніх шин Continental PremiumContact 7 (купувалися за солідні гроші, залишок ідеальний, тримають дорогу неймовірно). Стан кузова та салону: Кузов: Живий і абсолютно НЕ гнилий (арки, пороги, днище цілі, що рідкість для цих років). Геометрія рівна. З нюансів — прим’ятий поріг і вмятинка на задньому правому крилі та колись давно, у 2005 році в США, був удар у задню частину. На швидкість та візуальний стан не впливає, виглядає дуже ефектно і збережено. Салон: Охайний, чистий, не прокурений і не розірваний. Кондиціонер працює Юридично повністю чиста, я власник. Продаж через СЦ МВС або Дію. Самовивіз на евакуаторі. Реальному покупцю без зайвої демагогії — адекватний торг «на евакуатор» біля авто. З пропозиціями «заберу за 1-2 тисячі» прохання не турбувати.
Машиною володію з 2020 року. На телефонні дзвінки не відповідаю. Писати тільки повідомлення на авторія. Двигун заводиться на гарячу не з першого разу. На відео машина підключена до зарядного пристрою і заводиться на гарячу. Можливий капітальний ремонт двигуна. Обороти не стрибають, машина їде відмінно. Є вм'ятина на передньому правому диску і потрібно буде підварити. Кузов без іржі та дірок. Нюанс тільки по диску та двигуну. Перевезеннями по іншим містам не займаюсь! Торг виключно тільки біля машини! Пружини Mazda Speed, свічки та котушки встановлювались нові, нові подушки двигуна, повітряний фільтр K&N, масляний фільтр K&N, новий лямбда-зонд, новий комплект зчеплення EXEDY. Акумулятор з 2020 року.
Продаю Mazda RX-8 2004 року з пробігом 72тис. Машина в ідеальному стані, зберігалась в теплому паркінгу, зимою на дороги України не виїжджала. По машині зроблено все, щоб їздити і отримувати емоції. Осінню була зроблена антикорозійна обробка, фото до, та після додам при потребі. Зроблено повне ТО, фото проведених робіт додав. Також стоїть ГБО 4го покоління фірми BRC, обслужений та готовий до поїздок. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном, або смс. Готовий до перевірки на СТО. Площадки по розміщенню авто прошу не турбувати, не цікавить.
Коробка АВТОМАТ!!!! Вся в оригіналі. Детали по телефону.
Емоційна роторна понторізка, в яку вкладено дуже багато сил, часу та коштів. Двигун: Замінений 15ткм тому. Роботи виконувались на профільному СТО. Нові статори, гупі апекси і т.д. 7к$ Компресія на даний момент: 106-110-101 / 109-101-105. Коробка після повного ребілду 6т км тому. 2,5к$ Підвіска: Повністю перебрана.Замінені всі сайлентблоки на Energy Suspension, пружини, тяги, амортизатори і т.д. Список дуже великий. 3к$ Гальмівна система повністю відребілджена. Система охолодження: Встановлено кастомний радіатор, який приблизно вдвічі товщий за штатний. Додатково встановлений окремий великий радіатор з вентилятором для охолодження коробки.Всі патрубки під капотом замінені на нові силіконові. Кузов: Авто пофарбоване в цікавий темно-синій колір. Є незначні косметичні нюанси. Днище оброблене від корозії. Салон: Стеля перетягнута в графітову алькантару. В штатне місце навігації встановлена кастомна Android-магнітола: 8 ядер, 8 ГБ RAM, бездротовий Android Auto та Apple CarPlay, Waze/Google Maps і т.д. Якісна камера заднього виду. Сабвуфер Alpine + штатна Bose - гарний глибокий звук. Різноширокі диски XXR. У комплекті віддам оригінальні диски. Це тільки маленький перелік робіт по авто за останні роки, не враховуючи кілька десятків інших дрібних апгрейдів по типу термостату, нового бензонасосу, кастомної оптики, редуктора 4.4, радіатора кондиціонеру і т.д. і т.л. Всього тут не перелічити. Більше фото робіт, деталей і т.д. - по запиту. Авто останні кілька років володіння майже не експлуатується, 95% часу стоїть у критому паркінгу. Одна з небагатьох живих рикс на ринку. Авто дуже веселе, завжди отримуєш задоволення від водіння. Увага на кожному кроці вам гарантована. Допомоги з продажем не потребую, майданчики прохання не турбувати.
СВАП Mazda RX8. Двигун з Опеля, х25хе, пройшов капремонт із заміною поршневої групи. Узаконений, стоїть на обліку. Потрібно дещо доробити. Подробиці по телефону.
Авто у хорошому стані. Проведено капіталку двигуна, замінено усе окрім кришок блоку, піддона, кріплень та інших дрібничок. Усі комплектуючі замовлялися з Японії по оригіналу (деякі йшли довше трьох місяців). Розхідники такі як свічки, дроти, форсунки, дроти високої напруги, усі трубочки та зчеплення нове, по оригіналу. Ремонт обійшовся в районі 6500$. Замінена проводка відсіку двигуна. Капіталка проводилась у Кропивницькому (авто доставлялося з Івано-франківська евакуатором) Встановлено ГБО 4 покоління. По колу замінено колодки, відреставговано стартер та генератор, замінена рульова. Після ремонту проїхала 2000 км, пройшла обкатку. Заводиться як на холодному так і на гарячому двигуні (хто розуміє той дурних запитань задавати не буде). Торг практично відсутній і тільки біля капоту. З пропозиціями "та таку можна кумити за 5-8" прошу не заїжати. Усім вдалих продаж та покупок. Тільки переєстрація У МРЕВ. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Авто без двигуна! максимальна комплектація HP+ (чорна шкіра + виїзний монітор )
Володію з 2015 року. Повністю завершений проект. Встановлений двигун від Opel Vectra b об'эмом 2.5.Встановлена 5мкпп mazda. Все зроблено грамотно та правильно. Один із небагатьох кращих і закінченних СВАПОВ в Україні, де абсолютно все працює і нема чого доробляти. Всі зміни вписані. Кузов у гарному стані (фарбований лише правий поріг частково) Ні "рижиків". ні, тем паче, гнилі нема. Авто на кожен день яке дарує неймовірні відчуття та привертає погляди. Зроблено дуже багато, всі питання по телефону
На більшишості фото вона ще із номер до переоформлення, на даний момент номер AT0383IE. Нові свічки із високовльтними, замінялось багато датчиків, в тому числі насос повітря, проводилось і багато кузовних робіт, щоби не було нюансів, і гаражне зберігання без вологи, але на даний момент погано заводиться на гаряче, продаю у звязку з відсутністю фінансів для підтримання, чи свапу мотору. Мотор рідний роторний. На холостих є пропуски запалювання. Горить check engine. Більше деталей можу надати по телефону, або через Telegram +**********
Продам Мазду В тех паспорті вписано ГБО і двигун Масла не п?є і не димить Пороги по варені Є нюанси по косметиці Машинка їздить тільки по вихідних (Обертаються і усміхаються всі)
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?