Продам своє авто, жодних вкладень не потребує, обслужене, всі деталі по телефону: Авто варте уваги!
Пропоную вашій увазі своє авто в гарному стані,автомат переключає плавно без ривків,мотор і ходова в ідеальному стані, по кузову є незначні нюанси,які на роботу не впливають,фільтра і масла все мінялося вчасно,всі деталі за номером телефону,торг біля машини реальному покупцю.Телефонуйте домовимося!!!
Продам Опель інсігнія 2017 року універсал, авто в гарному стані 2 л дизель коробка автомат ( айсін) 8 ст, безключивий доступ на всі двері, утримання в полосі , камера заднього огляду, партроніки перед/зад, 5 тис тому зроблено т.о, заміна всіх рідин, масло в коробці, 15 тис тому заміна ремня грм , ролики , помпа , екологія вся на місці, пробіг 183 тис . 2 ключі , 2 комплекта гуми в гарному стані . Доп питання по телефону **********
Всі питання по телефону
Продам opel zafira a 2.2 tdi 2002 року. Автомобіль в гарному стані економний переофомляється, вкладень не потребує, авто їздить кожного дня без нарікань. Замінено масла, фільтра, шківи, ремінь, колодки 500км тому. Реальному покупцю торг, звоніть за детальною інформацією скину відео.
Продам Опель Зефіра В 2008р в доброму стані на панорамі 7місна все працює.Два комплекти резини новий акамулятор масла фільтра поміняні всі масло в коробці теж масло поміняно, піввісь право поміняно, комплект щеплення поміняно, дачик тиску палива, колодки, чеки всі є стопи нові задні.
Сів і поїхав, колеса змінив на 15, в остальному працьовита машина, в машині нема наворотів бо брав для роботи. В простоті дешевше що не кажи.
Продам автомобіль у хорошому стані. Продаж із перереєстрацією. Їде бадьоро. Торг.
хороший стан повністю перебрався двиґун і ходова, зимня резина
Автомобіль у хорошому технічному стані, оригінальний пасажир 1.7cdti на хорошій зимовій резині, новий комплект ГРМ, нові ролики, нещодавня заміна масла. Стоїть 2дин андроїд магнітола, у ближньому та дальньому встановлено лед, робочий заправлений кондиціонер, передні електро склопідйомники. Більше інформації по телефону, якщо немає мережі писати в месенджери, майданчики не турбувати. Можливий торг.
Автомобіль в гарному стані. Все мінялось вчасно по регламенту. В комплект входять літні колеса з дисками. Можливий обмін на кросовер з моєю доплатою. В цілому гарний, економний, великий сімейний автомобіль. Реальному покупцю торг.
Авто в дуже хорошому стані як технічно, так і візуально. Машина повністю готова до їзди, вкладень не потребує взагалі. Масло, фільтра та всі розхідники замінені вчасно, за авто доглядали Технічно машина доведена до ідеалу, мотор працює рівно, коробка без зауважень, ходова збита та комфортна. Їде дуже бодро, добре набирає швидкість і впевнено тримається на дорозі. По кузову авто виглядає дуже гарно, має стильний та солідний вигляд. Салон доглянутий, чистий та охайний. • Ніяких помилок чи сторонніх звуків • Все обслужено • Сів і поїхав • Комфортне та динамічне авто на кожен день
Авто OPEL ASTRA SPORTS TOURER+ Пригнано з Чехії. Авто в ідеальному стані. Вже на українських номерах. Причина продажу, купівля нового авто. Дзвонити за номером .
продам авто на впевненому ходу,двигун повністю після кап ремонту,ходова також зроблена,багато запчастин замінено робилось для себе.Продаж в зв'язку з купівлею нового авто.літня резина з дисками в подарунок.
Цікавить обмін з моєю доплатою до 3000$ Тойота Кемрі 40 3.5 газ бензин або БМВ х3 3 л. Дизель
Автомобіль у нормальному стані двигун 1.7 Isuzu після кап ремонту форсунок та мінявся тнвд,на зимовій гумі,перереєстрація!!!+ є титани на літній гумі
Є пошкодження з боку ,зимою вирвало під крильник комп'ютер показу,що не працює задні партроніки і не доходить до кінця панорама ,а так все працює.
Машина 2009 року. експлуатація з 2,2009 автомат aisin. Ксенон адаптивні фари омиваючи датчики світла та дощу ел пакет Шкіра Навігація Круїз контроль автомат 6 ст зимовий режим ізофікс антибукс допомогу при старті. кермо обшивка шкіра мульти. Підігрів сидінь.2 зонний клімат-контроль управління із заднього ряду ел зникала з підігрівом та складанням. всі ключі та сервісна книга в наявності. ГРМ нещодавно замінено. мастило в двигуні та КПП замінено., можу відправити копію огляду при проходженні техогляду. Німеччини.. машина із заводу листопад 2008 року.. вкладень не вимагає.
Одна турбіна ! Один власник в Україні Купували 3-х річного Використовувався для власних цілей Тяжких грузів не возила Пригнаний був з Франції Весь в рідній фарбі Хороша комплектація Кондиціонер працює Сажовий фільтр на місці Технічно справний, без зауважень Без будь-яких ДТП Дуже економний та комфортний вантажний автомобіль
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?