Машина у гарному стані, доглянута і технично обслуговувана. Передні нові гальмівні диски, передні стійки та півосі з гранатами. Колодки помінені у коло. Два комплекти гуми. Торг.
Авто в хорошому стані,корозії немає. Страховка присутня. Є незначні дефекти на передньому бампері. 5 тис.км назад замінене масло. Стоїть хороша літня резина. Ходова в хорошому стані. Новий акумулятор. Присутній торг
Автомобіль в нормальному стані,замінена турбіна,є вебаста, Коробка 6 ступна Кого цікавить детальніше за телефоном
Продам своє авто в максимальній комплектації. Авто обслужене в гарному технічному стані Датчик світла Датчик дощу Дотяжка вікон Хром пакет Чорний салон Кожані сидіння з перфорацією Пам'ять сидіння Вентиляція сидінь Масаж сидіння Регулювання бокової підтримки сидіння Система старт стоп Спорт режим Парктронік перед зад Асистент паркування (кермо повертається автоматично) Система тримання в смузі(підрульовує та попереджає про вихід зі смуги) Асистент початку руху під гору Система підігріву салону в зимку Електричний ручник Топові led фари з можливістю вирізання зустрічного авто незасліплюючи його Автоматичне ближче дальне світло та багато чого іншого. Витрати пального в місті до 6 за містом 4-4.5 а також залежить від стилю їзди. По всім питанням пишіть або телефонуйте. Можливий обмін
Автомобіль в дуже хорошому стані на всі питання відповім по телефону
Продам особисто свою машинку, по машинці зроблено багато, двигун: помпа, ролики, ланцюг замінені, коробка: маховик, вижимний, диск, повний комплект, по ходовій багато чого робилося, витрата приємна, 5.5/6 літрів по місту, комфортний автомобіль, телефонуйте відповім на всі питання, торг присутній)
Своє авто, гарний стан. повністю обслужене - після великого ТО - заміна свіч накала, щеплення, ричагів, тормозних колодок. все працює.
Авто в ідеальному технічному стані. Комплект усіх документів та ключів.У подарунок комплект зимових колес. На всі питання відповім по телефону
Новий АКБ,проведене повнеТО.
машина багато не їздила кліма є робоча і є на капоті царапини тільки по вайберу оль дев'яносто шість ...двісті ...дев'яносто шісот дев'яносто 3
Літні шини з титанами R17 225?50 Екологія на місці Контакт на Viber. або **********
Авто купле для себе, авто десь їздило 100 км по Україні весь час по Польщі,машина дуже хороша на свої роки їде дуже добре хто купить не пожаліє, машина в гаражі +48787572639 польський Андрій Наталя, їдемо і дивимося на машину
Своє авто! В гарному стані, без ДТП. Продається в зв?язку купівлею нового авто. Обслуговувалася завжди вчасно. 2 комплекти резини. Все працює. L-2m H-2m Перегрузу ніколи не було.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?