Продам авто, повністю справне, 1.4 газ-бензин, економне. Є вмʼятина на водійській дверці, є нюанси по кузову. Торг присутній. **********
Продам авто після ДТП на запчастини або під відновлення. До ДТП автомобіль був обслужений та в хорошому стані. Вся інформація по телефону. Торг біля авто.
1.4 газ/бензин , газ вписан 266000 км. Страховка свіжа Расход 8л.,трасса 6л.
авто в гарному стані. повністю обслуговувалась. всі питання на вайбер.
Пежо 206 седан. За час користування були замінені ремінь ГРМ з роликом та помпою, генератор, акумулятор, передні гальмівні диски та колодки. Авто зараз на зимовій майже новій гумі, є комплект літньої (пара ідеальна і пара на сезон). По авто є нюанси по фарбуванню, на що буде торг.
економне авто 'кожного дня на ходу .заміна пер ричагів реставрація рейки нові наконечники тяги.акум майже новий.
хороша машина ,на ходу .газ бензин критичних моментів немає ,двигун масло не їсть ,коробка не вибиває .газ 4 покоління
Автомобіль дуже гарний , на ходу , швидка, компактна , по місту 6 літрів на 100 км , передні підйомники вікон
Кузов у доброму стані. Нова гума. Двигун коробка у чудовому стані. КОНДИЦІОНЕР. ПЕРЕОФОРМЛЯЄТЬСЯ.
Автомобіль пежо 206 2007 (перша реєстрація 2008р.) в хорошому стані з пробігом 118 тис.км. Все працює, салон майже як з кулька, дно оброблене бараником минулого року, кузовщина повністю здорова. Це другий автомобіль в сім'ї. Ідеально підходить для підвозки дітей у садочок, використання для таксі. Двигун масла не бере зовсім. Протектор ще має 80%, також є другий комплект літньої резини. Акамулятор новий!!! можливий торг. Перекупів не турбувати.
Продам авто в гарному технічному стані, двигун працює рівно, все що є в авто працює, ел підйомники, кондиціонер,парктронік,камера заднього виду, по кузову мінімальні сліди експлуатації,кузов оцинкований. Переоформлення обов'язково!!!
Практичний автомобіль: сів -- поїхав! Моя машина пежо 206, Хоча і спортивна, Багато не "їсть"! Швидка,як гепард, В паркуванні - як мишка, Ну, майже без вад! Оцинковане днище!!!
Автомобіль працює,їде все на ходу.
Посередницькі послуги не пропонувати. Без торгу. Авто сів та поїхав. За 3700 - чудове авто за свої кошти і навіть краще. Додаткових вкладень не треба. Гаражне зберігання, нова літня резина, зимова як бонус, автомат, кондиціонер, є потертості, але авто на ходу і дуже надійне. Нова літня резиденція, є зимова. постійне та вчасно т.о, кліренс 17,5, пройде де завгодно, доглянуте авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?