Можливий обмін на універсал
Продам авто В хорошому стані Торг присутній Всі питання по телефону або в приват Можливий обмін на буса, або щось рівноцінне
У продажу хороший, бюджетний повнопривідний кросовер. Не дорогий в ремонті, з дуже хорошим кліренсом. Офіційний автомобіль, з рідним пробігом. Аналог аутлендер xl.Скло все рідне, по кузову має дві косметики, все інше в рідній фарбі. Машина повністю обслужена до дрібниць. По комплектації не поганий заряд, найповніший. Так само в авто два комплекти коліс. По салону в доглянутому, охайному стані. По документах я господар, машина своя. Коробка перемикає плавно, без питань. По двигуну годинник, працює рівно. По ходовій питань немає, вся зібрана. Дивитися авто можна п. Пересічне. При вашому бажанні готовий до перевірок на Сто. Телефонуйте з радістю відповім на всі ваші питання …
Повний привід,коробка автомат 6ст.,(коробка після реставрації на гарантії). Підкраси: задня ляда,ліве крило,передній бампер. Зимова гума в комплекті літня гума майже нова, фаркоп.Комфорт: кліматконтроль, електро пакет, мульти руль, дисплей магнітола,камера заднього огляду, підігрів передніх сидінь. Масла замінені як в коробці так і в моторі. Масла не бере від заміни до заміни рівень. По мотору: замінений теплообмінник все інше працює чітко. Запаска присутня докатка. Два ключі, сервісна книжка. Більше деталей за тел. **********
Продам Пижика! На в певному ходу! На126000 замінив усі масла,фільтра, 4 свічі,і новий АКБ.Крайня замінив масла була на 134000км Авто на зимовій гумі є літня на сезон вистачить!
Продаю авто в хорошому стані. На 212 тис. Замінено грм з помпою та рідиною, по двигуну та акпп нарікань немає, на 222 тис. була заміна оливи двигуна та акпп, ходова перебрала на 220тис. Всі інші питання по телефону або вайбер. Реальному покупцю присутній торг.
Продам Пежо-4007, 2011 року випуску. Перший власник, гаражне зберігання, дійсно не бита та не фарбована. Заправлялась тільки на OKKO, обслуговувалсь на одному поважному СТО. Нова зимова гума на своїх дисках. Продається "як є". Всі агрегати працюють, ремонта не потребують.
Авто в ідеальному стані, все замінювалося вчасно, два комплекти резини (резина відкатала по одному сезону) пробіг рідний, пригнаний з Німеччини…більш детальна інформація за номером
Перший власник в Україні, Була заміна масла в березні 2026р.
Офіційний автомобіль один власник стан відмінний є вся сервісна історія авто вкладень не потребує газ-бензин 4 покол.
Автомобіль експлуатується в Україні 2 роки.Є 8 оригінальних титанів Пежо.Нова зимова резина та два колеса літньої також нові, два інші мешелін ще в нормальному стані.два ключа.
Машина обслужена. Готовий їхати на любе СТО пошкоджений бампер на фото видно. На дзвінки відповім кожного дня після 12.00.
Надійний та комфортний автомобіль, який чудово підходить як для міста, так і для подорожей на далекі відстані. Машина повністю обслугована, усі необхідні роботи виконувалися вчасно.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?