Продам авто в дуже гарному стані....Більше фото та відео скину при потребі ... Всі питання по тел.....ГАРНИЙ ТОРГ БІЛЯ АВТО......
Продам авто ,авто попало під обстріл ,пошкодження лобового скла,і с права немає скла в дверях,якщо треба скину відео,вона на ходу.
машина в отличном состоянии, сделано для себя, я хозяин. вложений не требует.вопросы по телефону, торг у капота, возможен обмен на джип или кроссовер до 25к$
Ходова в хорошому стані, акумулятор новий, даю майже нову зимову резину (від'їздив одну зиму), дефекти по кузову видно на фото, салон гарно збережений, необхідно зробити кондиціонер (поміняти трубки), мінімальний торг біля капоту
**********- Ірина
Авто придбане 2,5 роки тому в польщі. Перший власник в Україні, 20,06 по авто провелись тех роботи по ходовій (заміна шарових,). Авто в не поганому стані, ціна сформованна з урахуванням недоліків та на віддачу. За час користування мною авто проїхало по Україні +- 4-6 тис км
Всі деталі по телефону
2.0 газ/бен., газ вписаний в т/п, 2008 рік, простий автомат, пробіг рідний не кручений.Крашений передній бампер і все машина вся в рідній фарбі По недолікам два рижика на передні і задній арці Якщо не в мережі пишіть в особисті Дякую
Автомобіль 2008 року випуску, обслуговувався вчасно, використовувався у власних цілях для їзди на роботу, в таксі не був. Можливий обмін на пікап або універсал
Авто в гарному стані як зовні так і внутрі. За детальною інформацією в л/с , месенджери та по телефону. Площадкам прохання не турбувати.
Продаж власного авто. Куплено у салоні(2008р). Один власник. 2.0 бензин/газ, механічна КПП. Кілька нюансів по кузову. Підвіска та двигун в порядку. Комплектація Executive, ABS, ESP, круїз/клімат контроль, підігрів сидіть, система автозапуск, савбуфер.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?