В новому AUTO.RIA розглядати авто й дізнаватись про нього все стало ще легше. Переконайтесь!
Мотоцикл на кожен день сів поїхав! Масла фільтра поміняні нічого робити не потрібно,відсічки і великих обертів він не бачив в одних руках! Гума ще дуже хороша. Є можливість на обмін з моєю доплатою на автомобіль
З головних МІНУСІВ -немає приборки -передній титан ходе вісімкою -немає лівого пластику Інше можна буде обсудити біля мотоцикла Пробіг 11к+ Їде добре Готовий поторгуватись реальному покупцю біля мотоцикла ??МОЖЛИВИЙ ОБМІН НА ЯКУСЬ МАШИНУ?? ??НА ДОКУМЕНТАХ??
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?